SlovenskyEnglishČesky

Lyžování Itálie - Dolomiti, Madonna di Campiglio, Val di Fiemme, Bormio ...

first minute Itálie, Chorvatsko

Alpe di Siusi

Lyžařské středisko se nachází na široké náhorní plošině, sluncem zalité pláně nabízejí sjezdovky střední a lehké obtížnosti, vhodné pro rodiny a rekreační lyžaře. Oblast Alpe Siusi- Val Gardena a jejich střediska Wolkenstein, Selva Gardena, Ortisei, Santa Cristina, Plan de Gralba disponují až 175 km sjezdovek, areál je součástí známého a oblíbeného lyžařského okruhu Sella Ronda.

Ubytování Alpe di Siusi

Hotel SEISER ALM URTHALER *****

Hotel SEISER ALM URTHALER *****

Jedinečný hotel Seiser Alm Urthaler postaven v souladu s přírodou - čistě organicky, bez použití chemických materiálů, díky síle dřeva odolný vůči radiaci - jediný svého druhu nejen v Itálii ale iv Evropě. Ideální místo pro zimní ozdravnou dovolenou, nadmořská výška 2000m. Patří do sítě Malých luxusních hotelů světa. Nachází se uprostřed lyžařského střediska Alpe di Siusi v části Compatsch.

Hotel ALPINA DOLOMITES LODGE *****

Hotel ALPINA DOLOMITES LODGE *****

Nový 5 * hotel Alpina Dolomites Lodge má výbornou polohu uprostřed nádherné přírodní scenérie a lyžařského střediska Alpe di Siusi v části Compatsch. Postaven je tak, aby tvořil harmonii s okolní přírodou a také svou atmosférou přispívá k ozdravným účinkům prostředí.

Aparthotel KASTEL SEISERALM ***

Aparthotel KASTEL SEISERALM ***

Třípatrový aparthotel Kastel Seiseralm sestává ze 3 budov a nachází se na klidném místě, cca 200m od centra Castelrotto / Kastelruth. Lékárna 100m, obchody, bary, cukrárny a restaurace 200m. Bolzano železniční stanice 30km. VLEKY: 200m od vleků, zastávka skibusu 50m. Středisko Ortisei / Val Gardena 11km. Zastávka bus 200m.

Hotel SALEGG ***

Hotel SALEGG ***

Hotel Salegg se nachází na okraji městečka Siusi Allo Sciliar v středisku Alpe di Siusi v nadmořské výšce 1000 m. Centrum asi 1 km. V blízkosti se nacházejí ruiny hradu Salegg, hotel je historickou budovou z roku 900, nedávno byl renovován.

Hotel DIANA ****

Hotel DIANA ****

Activ hotel Diana má centrální polohu v Siusi allo Sciliar (Seis am Schlern) jen 100m od obchodů, restaurací a barů. Hotel Diana se skládá z hlavní a vedlejší budovy, která má 3 * kategorii, hosté ubytovaní v obou částech využívají všechny služby hotelu Diana.

Penzion PROFANTER ***

Penzion PROFANTER ***

Penzion v přírodě vhodný pro odpočinek a relaxaci s dostupností lyžařského střediska kyvadlovou dopravou.
Penzion Profanter se nachází 1,8 km od centra města Siusi na okraji lesa na panoramatickém místě s výhledem na Dolomity.

Hotel PERWANGER ***

Hotel PERWANGER ***

Hotel Perwanger se nachází mezi vesnicemi Fie allo Sciliar (Völs am Schlern) a Siusi v části St. Costantino. Centrum asi 2km, bar a restaurace 1km, obchody 2km.

Apartmány PERWANGER ***

Apartmány PERWANGER ***

Apartmány Perwanger patří ke stejnojmennému hotelu, který se nachází v části St. Costantino mezi vesničkami Fie allo Sciliar (Völs am Schlern) a Siusi (Seis) v údolí u střediska Alpe di Siusi. Nejbližší centrum s obchody asi 2km, bar a restaurace 1km.

RESIDENCE BAUMGARTNER **

RESIDENCE BAUMGARTNER **

Rezidence Baumgartner se nachází v centru městečka Fie Allo di Sciliar v nadmořské výšce 850 m - oblast Alpe di Siusi, které jsou obklopeny panenskou přírodou. V blízkosti se nachází i malé ale známé jezero Fie

Rezidence SCHLUNHOF ***

Rezidence SCHLUNHOF ***

Apartmány uprostřed přírody s výhledem na okolní hory.
Rezidence Schlunhof se nachází na klidném a slunném místě ve Fie allo Sciliar v Jižním Tyrolsku.

Hotel WALDSEE ***

Hotel WALDSEE ***

Rodinně vedený hotel Waldsee se nachází uprostřed krásné scenérie na klidném místě nad Fie allo Scilliar / Völs am Schlern u jezera Fie. Skládá se z hlavní budovy Waldsee a přilehlé Seerose, asi 50m.

Lyžařské středisko Alpe di Siusi

je situováno na široké náhorní plošině, sluncem zalité pláně nabízejí sjezdovky střední a lehké obtížnosti, proto ho navštěvují hlavně rodiny a rekreační lyžaři. Alpe Siusi - Val Gardena a jejich střediska Wolkenstein, Selva Gardena, Ortisei, Santa Cristina, Plan de Gralba disponují kolem 175km prvotřídních sjezdovek a je také součástí známého lyžařského kolotoče Sella Ronda, což ještě zvyšuje atraktivnost skiareálu. K dobrému lyžování přispějí překrásné scenérie Dolomiti. Nepřehlédnutelný Sassolungo (3.181 m) a Sassopiatto (2.956 m) vyčnívají nad okolní krajinou jako dvě tisícimetrové věže.

Nadmořská výška: 1.060 - 2.220 m n.m., sezóna: 30.11. - 06.04., zasněžování: 100%
Sjezdovky: celkem: 66 km, lehké: 20 km, střední: 42 km, těžké: 4 km
Lanovky: celkem: 22, vleky: 4, sedačky: 16, kabinky: 2, skibus: ___
Skipas: (6 dní): ___

Lyžování Alpe di Siusi

Platnost nejvěčšího skipassu Dolomiti Superski umožní používat 1.250km sjezdových tratí ve 12 samostatných lyžařských střediscích. Další lyžařská střediska v Itálii - Lyžování Itálie