SlovenskyEnglishČesky

Lyžování Itálie - Dolomiti, Madonna di Campiglio, Val di Fiemme, Bormio ...

first minute Itálie, Chorvatsko
imgimgimgimgimgimgimgimgSkimap Alta Pusteria Skipass Alta Pusteria

Alta Pusteria

lyžařské středisko Alta Pusteria leží na rakousko-italském pomezí, jako vstupní brána do Dolomiti. Svým návštěvníkům nabízí 55km sjezdových tratí, z toho 45km je uměle zasněžovaných. Obtížnost tratí naznačuje, že začátečník i zdatný lyžař si vybere vhodnou trať ale předurčuje lyžařské středisko Alta Pusteria pro rodinnou lyžovačku

Ubytování Alta Pusteria

Hotel ST. VEIT ****

Hotel ST. VEIT ****

Příjemný alpský hotel St. Veit se nachází v malebné vesničce Sexten (Sesto) v lyžařském středisku Alta Pusteria, asi 700m od centra. Hotel má dlouholetou rodinnou tradici a patří do sítě hotelů "Vitalpina", jejíž filozofií je spojení sportu, fyzické aktivity, wellness a zdravé místní stravy. Lyžařské středisko Alta Pusteria se nachází jen nedaleko rakouských hranic.

Hotel GRAND Centro Vacanze

Hotel GRAND Centro Vacanze

Prázdninové středisko Grand Hotel Centro Vacanze je umístěno v historickém komplexu, ve kterém se v minulosti nacházel Grand Hotel Dobbiaco. Komplex byl postaven za dob Rakousko-Uherska. Kompletně zrenovovaný, zařízený v typickém místním stylu.

Rezidence SONNENSCHEIN ***

Rezidence SONNENSCHEIN ***

Rezidence Sonnenschein skládá ze tří různých budov - v centru městečka Villabassa Dobbiaco (1.154 m) a další v Colle di Casies, asi 5km severně od Monguelfo (lyžařská oblast Plan de Corones).

Lyžařské středisko Alta Pusteria

v sousedství se nachází známá Cortina d Ampezzo, nebo Plan Corones a Val di Fassa, kam se rozhodně oplatí dolyžovat v době zimních prázdnin v Sexten a příjemné rodinné lyžování Alta Pusteria tím pořádně zpestřit.

Nadmořská výška: 1.130 - 2.200 m n.m., sezóna: 30.11. - 06.04, zasněžování: 96%
Sjezdovky: celkem: 66 km, lehké: 16 km, střední: 42 km , těžké: 8 km
Lanovky: celkem: 31, vleky: 20, sedačky: 7, kabinky: 4, skibus: ___
Skipas: (6 dní): ___

Lyžování Alta Pusteria

v sousedství se nachází známá Cortina d Ampezzo, nebo Plan Corones a Val di Fassa, kam se rozhodně oplatí dolyžovat v době zimních prázdnin v Sexten a příjemné rodinné lyžování Alta Pusteria tím pořádně zpestřit. Další možnosti Lyžování Itálie