SlovenskyEnglishČesky

Lyžování Itálie - Dolomiti, Madonna di Campiglio, Val di Fiemme, Bormio ...

first minute Itálie, Chorvatsko

Arabba

Arabba patří ke čtyřem významným střediskům v Dolomiti Superski, které jsou navzájem propojeny sjezdovkami a vleky tak, že tvoří lyžařský okruh známý jako Sella Ronda. Je to 42km kolotoč kolem skalnatého masívu Gruppo Sella - sen každého rekreačního lyžaře. Nadm. výška Marmolady s ledovcem zaručují perfektní zimní ale i jarní lyžování.

Ubytování Arabba

Hotel EVALDO ***

Hotel EVALDO ***

Oblíbený hotel Evald se nachází uprostřed Dolomit, na klidném a slunném místě, cca 300m od centra střediska Arabba. Nadmořská výška resortu 1.602 m..

Rezidence EVALDO

Rezidence EVALDO

Rezidence Evaldo se nachází asi 150 m od centra střediska Arabba. Je vzdálena asi 400m od hotelu Evaldo. Nadmořská výška resortu 1.602m.

Apartmány PRECOMUN

Apartmány PRECOMUN

Apartmány Precomun se nacházejí v oblíbeném lyžařském středisku Arabba jen 300m od centra, při svazích v části Precomun.

Hotel MALITA ***

Hotel MALITA ***

Příjemný hotel Malita se nachází v centru malého městečka Arabba, populárního lyžařského střediska.

Hotel GARNI SERENA ***

Hotel GARNI SERENA ***

Příjemný Garni Hotel Serena s nabídkou ubytování se snídaní se nachází asi 600m od centra Arabba, na klidném a slunném místě.

Rezidence BAITA ANTLIA

Rezidence BAITA ANTLIA

Rezidence Baita Antlia se nachází ve středisku Arabba a je ideálním startovacím místem pro lyžování na okruhu Sella Ronda. Nadmořská výška resortu je 1.612m.

Apartmány ALPENROSE

Apartmány ALPENROSE

Rezidence Alpenrose se nachází v lyžařském středisku Arabba, která je součástí Dolomiti Superski a okruhu Sella Ronda. Apartmány patří k hotelu Alpenrose, od kterého jsou asi 100m. Centrum asi 700m.
Více na stránce hotelu: Hotel, Apartmány Alpenrose, Arabba

Hotel ALPENROSE ***

Hotel ALPENROSE ***

Oblíbený hotel Alpenrose se nachází v lyžařském středisku Arabba, která je součástí oblasti Dolomiti Superski s propojením na okruh Sella Ronda. K hotelu Alpenrose patří i apartmány, asi 100m od hotelu. Centrum asi 600m.

Hotel PORTAVESCOVO ***

Hotel PORTAVESCOVO ***

Hotel Portavescovo má výbornou polohu v centru Arabba - v centrální části a hned při svahu a vlecích. Výborná volba na lyžování v Arabba - Marmolada na okruhu Sella Ronda. U hotelu je trafika, servisní centrum, lékárna, potraviny, pošta či banka.
• K hotelu patří i apartmány, některé v budově hotelu, jiné v blízké budově přímo v centru.

Garni CHALET BARBARA ***

Garni CHALET BARBARA ***

Chalet Barbara je příjemný, v alpském stylu zařízený garni penzion s výbornou polohou u svazích v oblíbeném lyžařském středisku Arabba. Klidné místo na okraji vesničky, útulná atmosféra.

SPORTHOTEL ARABBA ****

SPORTHOTEL ARABBA ****

Hotel s panoramatickým výhledem na pohoří Dolomity přímo u vleků s wellness centrem.
Sporthotel Arabba se nachází v malém alpském městečku Arabba v srdci Dolomit. Nabízí přístup na lyžařské svahy hned naproti vchodu. Nadmořská výška resortu je 1602m.

Aparthotel SELLA RONDA

Aparthotel SELLA RONDA

Aparthotel Sella Ronda se nachází ve středisku Passo Campolongo jen několik minut jízdy od střediska Arabba na jednu stranu (3km) a renomovaného lyžařského střediska Corvara Alta Badia na druhou stranu (5km).

Rezidence CAMPOLONGO ***

Rezidence CAMPOLONGO ***

Rezidence Campolongo se nachází ve středisku Passo Campolongo, dobrý výchozí bod pro lyžování na okruhu Sella Ronda, mezi středisky Arabba (3km) a Corvara (6km), kde jsou i obchody poblíž.

Hotel GRIFONE ****

Hotel GRIFONE ****

Hotel Grifone se nachází v Passo Campolongo mezi středisky Corvara (Alta Badia) a Arabba, v srdci Dolomit.

Lyžařské středisko Arabba

Lyžařské středisko Arabba je známé nejen jako člen lyžařského okruhu Sella Ronda, samo o sobě je výborným střediskem pro rekreační lyžování, možnosti nedalekého ledovce Marmolada ještě zlepšují již tak výbornou reputaci v rámci kapitoly lyžování v Itálii. Nejrozsáhlejší skipass Dolomiti Superski 1.200km lyžovačky.

Nadmořská výška: 1.446 - 3.269 m n.m, sezóna: 30.11. - 06.04., zasněžování: 92%
Sjezdovky: celkem: 65 km, lehké: 26 km, střední: 30 km, těžké: 9 km
Lanovky: celkem: 29, vleky: 6, sedačky: 16, kabinky: 7, skibus: ___
Skipas: (6 dní): ___

Lyžování Arabba

Lyžování Itálie, kde naleznete další skvělé možnosti lyžování v Itálii.