SlovenskyEnglishČesky

Lyžování Itálie - Dolomiti, Madonna di Campiglio, Val di Fiemme, Bormio ...

first minute Itálie, Chorvatsko
imgimgimgimgimgimgimgimgimgSkimap Cervinia - ValtournencheSkipass Cervinia - Valtournenche

Cervinia - Valtournenche

Lyžovačka v nádherném prostředí pod alpským obrem Matterhorn (4.478m) - italsky "Cervino". Je propojeno se sousedním Valtournenche i se světoznámým švýcarským střediskem Zermatt. Znalcům lyžování není potřeba tento špičkový resort zvlášť představovat, žádné nesplnitelné přání, lyžování 365 dní v roce díky ledovci (3.880m), ráj zimních sportů pro děti i profesionály.

Ubytování Cervinia - Valtournenche

Sporthotel SERTORELLI ****

Sporthotel SERTORELLI ****

Nedávno postavený Sporthotel Sertorelli se nachází v nadmořské výšce 2.050m na výborném místě v středisku Cervinia. Do centra asi 2min chůze.

Rezort SAINT HUBERTUS ****

Rezort SAINT HUBERTUS ****

Nedávno postavený (2009) unikátní resort Saint Hubertus navržen známým architektem Savin Couelle je postaven v souladu s aktuálními trendy v bio technologiích, v harmonii s okolní přírodou. Nachází se na okraji známého vysokohorského střediska Cervinia, asi 150m od centra.

Rezidence PETIT TIBET

Rezidence PETIT TIBET

Rezidence Petit Tibet se nachází na panoramatickém místě ve středisku Cervinia v části s názvem Cielo Alto, asi 800m od centra Breuil - Cervinia. Nadmořská výška střediska 2.050m.

Hotel SKI CLUB LO STAMBECCO ***

Hotel SKI CLUB LO STAMBECCO ***

Horský hotel Ski Club Lo Stambecco se nachází na úpatí Materhornu / Cervino, přímo na lyžařských svazích Plan Maison (2.550mnm) Dostanete se k němu výlučně lanovkou z Cervinie, denně mezi 08:30 - 16:30 hod, pro hotelové hosty zdarma . Do centra Cervinie to trvá lanovkou cca 10min.

Rezidence CIELO ALTO

Rezidence CIELO ALTO

Rezidence Cielo Alto se nachází v lyžařské oblasti Breuil-Cervinia, v části s názvem Cielo Alto, přímo naproti majestátnímu velikánovi Matterhorn / Cervino. Od centra městečka Breuil-Cervinia je rezidence vzdálená cca 800m. Nadmořská výška resortu je 2.050m.

Apartmany IL CERVINO

Apartmany IL CERVINO

Apartmány Il Cervino se nacházejí v různých apartmánových domech ve středisku Breuil-Cervinia. Vzdálenost od centra s restauracemi, pizzeriemi, bary, supermarketem, bankou a pod. je cca od 300m - 2km. Nadmořská výška resortu je 2.050m.

Hotel BREUIL ***

Hotel BREUIL ***

Hotel Breuil je situovaný v historické části města Breuil-Cervinia, s množstvím restaurací a obchodů v blízkosti. Nadmořská výška rezortu je 2.050m.

Hotel ASTORIA ***

Hotel ASTORIA ***

Kompletně zrenovovaný (2008) hotel Astoria má výhodnou centrální polohu při pěší zóně střediska Breuil-Cervinia, cca 50m. Nadmořská výška rezortu je 2.050m.

Hotel BUCANEVE ****

Hotel BUCANEVE ****

Tradiční, komfortní hotel s rodinnou atmosférou se nachází v centru Breuil-Cervinia. Nadmořská výška rezortu je 2.050m.

Hotel MARMORE**

Hotel MARMORE**

Hotel Marmore se nachází v srdci Breuil-Cervinia, na hlavní ulici plné obchodů, butiků, barů a restaurací a cca 50m od Piazza della Chiesa. Autobusové nádraží 50m. Nadmořská výška rezortu je 2.050m.

Hotel DA COMPAGNONI ***+

Hotel DA COMPAGNONI ***+

Tradiční, útulný hotel Da Compagnoni (pan Achille Compagnoni pokoriteľ K2) se nachází na pěší zóně v centru Breuil-Cervinia. V blízkosti jsou banky, pošta, obchody, restaurace, pronájem lyží. Nadmořská výška rezortu je 2.050m.

Hotel CHATEAU DES DAMES **

Hotel CHATEAU DES DAMES **

Hotel Chateau Des Dames s rodinnou atmosférou se nachází v centru Breuil-Cervinia. Nadmořská výška rezortu je 2.050m.

Hotel EXCELSIOR PLANET ****

Hotel EXCELSIOR PLANET ****

Kompletně zrenovovaný hotel Excelsior Planet se nachází pár kroků od pěší zóny Breuil-Cervinia. Nadmořská výška rezortu je 2.050m.

Hotel CHALET VALDOTAIN ***

Hotel CHALET VALDOTAIN ***

Horský hotel Chalet Valdotain je situován před vstupem do střediska Breuil-Cervinia (cca 1,7 km) v nádherném panoramatickém klidném prostředí přírodní scenérie Lago Bleu, obklopen prastarými jehličnany. Nabízí krásný pohled na majestátní Matterhorn / Cervino.

Hotel MEUBLE´FURGGEN ***

Hotel MEUBLE´FURGGEN ***

Hotel Meuble'Furggen se nachází na vrchu výběžku střediska Breuil-Cervinia, cca 800m od centra. Nadmořská výška rezortu je 2.050m.

Rezidencia MAISON DES VACANCES ***

Rezidencia MAISON DES VACANCES ***

Residence Maison des Vacances se nachází v resortu známém jako "La Grande Ours" v Cielo Alto, přímo naproti Matterhorn / Cervino, s krásným výhledem na město. Od centra města Breuil-Cervinia je vzdálena cca 1,5 km. Nadmořská výška rezortu je 2.050m.

Rezidence CASTELLI

Rezidence CASTELLI

Tradiční rezidence s osobní péčí rodiny majitelů, výhodná poloha pro lyžování ale i vycházky v rámci centra Cervinia.
Rodinně vedená rezidence Castelli se nachází přímo v centru městečka Breuil Cervinia a jen kousek od lyžařských vleků. Obchody a restaurace v blízkosti.

Rezidence CERVINIA 2

Rezidence CERVINIA 2

Rezidence Cervinia Due se nachází na klidném slunném místě, s krásným výhledem na okolní hory. Centrum střediska Breuil-Cervinia je asi 1km vzdálené. Restaurace jsou v bezprostřední blízkosti rezidence.

Rezidence CERVINO 2

Rezidence CERVINO 2

Rezidence Cervino 2 má výhodnou polohu na slunečném míste v nadmořské výšce 1.800m, přímo u lyžařského svahu nad městečkem Valtournenche lyžařské oblasti Cervinia propojené s Zermatt-em. Do centra Valtournenche je to 5 minut jízdy autem, asi 2,5km. Středisko Cervinia dalších 10km.

Hotel L´ANCIEN PAQUIER  ***

Hotel L´ANCIEN PAQUIER ***

Hotel L'Ancien Paquier je situovaný na klidném a slunném místě v centru městečka Valtournenche. Nadmořská výška rezortu je 1.524m.

Hotel DAMA BIANCA **

Hotel DAMA BIANCA **

Nedávno (2007) kompletně zrekonstruovaný útulný hotel Dama Bianca se nachází na klidném místě, nedaleko centra městečka Valtournenche a cca 15 min. od Breuil-Cervinia, 20min. od Saint Vincent. Nadmořská výška rezortu je 1.524m.

Rezidence BELLEVUE **

Rezidence BELLEVUE **

Rezidence Bellevue se nachází v městečku Antey Saint Andre (1.080 mnm) obklopena množstvím typických vesniček pod majestátním štítem Matterhorn / Cervino.

Lyžařské středisko Cervinia - Valtournenche

Nadmořská výška: 1.524 - 3.899 m n.m., sezóna: celoročně, zasněžování: 48%
Sjezdovky: celkem: 146 km, lehké: 41 km, střední:97 km, těžké: 8 km
Lanovky: celkem: 24, vleky: 5, sedačky: 14, kabinky: 5, skibus: ___
Skipas: (6 dní): ___

Lyžování Cervinia - Valtournenche

Vysokohorská lyžovačka vyžaduje zdatného lyžaře, pokud chcete vyzkoušet nabídku 350 km sjezdovek propojeného italsko-švýcarského lyžařského střediska s výškovým extrémem v Evropě 3.900 m n.m. vyžaduje si to pořádnou dávku kondiční před přípravy.

Pokud jste si nevybrali z nabídky ubytování v Cervinia, zkuste si prohlédnout nabízené hotely na straně švýcarské - Lyžování Zermatt, nebo pokračujte v hledání jiného střediska pro svou zimní dovolenou na lyžích v Itálii - lyžování Itálie.