SlovenskyEnglishČesky

Lyžování Itálie - Dolomiti, Madonna di Campiglio, Val di Fiemme, Bormio ...

first minute Itálie, Chorvatsko

Cortina d Ampezzo > Cortina d Ampezzo

Hotel CRISTALLO *****

Hotel CRISTALLO *****

Tradiční elegantní hotel Cristallo má panoramatickou polohu na okraji střediska Cortina d' Ampezzo, asi 5 minut chůze od centra. Možné využít také kyvadlovou dopravu do centra - klientům k dispozici zdarma. Hotel Cristallo patří mezi hotely s označením The Leading Hotels of the World, první 5 * hotel v Dolomitech méně než hodinu jízdy z letiště v Benátkách.

Hotel VILLA ARGENTINA ***

Hotel VILLA ARGENTINA ***

Hotel Villa Argentina vhodný pro sportovce a rodiny u svahu uprostřed krásné přírodní scenérie Cortina d' Ampezzo.
• Hotel Villa Argentina se nachází u známém středisku Cortina d' Ampezzo v části Pocol, asi 4,5 km od centra Cortiny. Nejbližší obchody a restaurace asi 100m.

Hotel MENARDI ***

Hotel MENARDI ***

Příjemný tradiční hotel Menardi nedaleko centra Cortina d'Ampezzo i svahů.
Hotel Menardi se nachází asi 1,2 km od centra Cortina d'Ampezzo, v dosahu pěší chůze. Obchody a restaurace asi 400m. Hotel sestává z hlavní a vedlejší budovy (depandance) - asi 30m od sebe.

Hotel ALASKA ****

Hotel ALASKA ****

Hotel Domina Home Alaska má výbornou polohu ve středisku Cortina d ' Ampezzo přímo v centru v blízkosti pěší promenády.

Hotel BELLEVUE ****

Hotel BELLEVUE ****

Elegantní hotel Bellevue se nachází přímo v centru oblíbeného, ne jen lyžařského střediska Cortina d' Ampezzo u pěší zóny.

Hotel BARISETTI ***

Hotel BARISETTI ***

Menší příjemný hotel Barisetti se nachází asi 400m od centra známého střediska Cortina d'Ampezzo.

Hotel PARC VICTORIA ****

Hotel PARC VICTORIA ****

Parc Hotel Victoria zařízený v tradičním tyrolském nábytkem se nachází v centru střediska Cortina d'Ampezzo, v nadmořské výšce 1.237 m.

Hotel AQUILA ***

Hotel AQUILA ***

Hotel Aquila má výhodnou polohu přímo v centru městečka Cortina d ' Ampezzo u pěší zóny, blízko restaurací, obchodů a barů.

Hotel PANDA ***

Hotel PANDA ***

Příjemný menší hotel Panda s rodinnou atmosférou se nachází v centru oblíbeného městečka Cortina d Ampezzo jen pár metrů od pěší zóny s obchody a restauracemi.

Hotel EUROPA ****

Hotel EUROPA ****

Hotel Europa se nachází jen 5 minut chůze od centra proslulého střediska uprostřed Dolomit, Cortina d'Ampezzo. Zařízený je v tradičním stylu. Obchody, restaurace a bary v dosahu krátké pěší chůze.

Hotel LAJADIRA ****

Hotel LAJADIRA ****

Nedávno renovovaný Lajadira Hotel & Spa se nachází ve světoznámém lyžařském středisku Cortina d'Ampezzo, asi 1,5 km od jeho centra (pěšky za 15 minut). Během celého dne je zajištěna kyvadlová doprava do centra a zpět. Sestává z původní renovované a nové dobudování části.

Hotel CRISTALLINO D´AMPEZZO ****

Hotel CRISTALLINO D´AMPEZZO ****

Hotel Cristallino se nachází ve středisku Cortina d'Ampezzo, na okraji centra města s vlastní zahradou, nedaleko krásné místní přírody. Pěší zóna jen 5 minut chůze od hotelu, obchody - nákupní ulice Corso Italia, restaurace, bary.
Majitelka hotelu Paola ochotně poskytne osvědčené tipy na trávení zimní i letní dovolené v Cortině.

Hotel CORTINA ****

Hotel CORTINA ****

Jeden z nejstarších hotelů ve městě, hotel Cortina, se nachází v populárním středisku Cortina d'Ampezzo, zvaném také Královna Dolomit, přímo v centru na pěší promenádě. Obchody, restaurace, bary a veškeré vybavení střediska v pěší dostupnosti.

Hotel ANCORA ****

Hotel ANCORA ****

Tradiční Hotel Ancora se nachází ve středisku Cortina d Ampezzo, přímo v centru na pěší promenádě. Vynikající poloha na pobyt uprostřed dění v středisku a zároveň v blízkosti lyžařských svahů. Ancora je jedním z původních hotelů v Cortině, uchovává si prvky tradiční místní architektury a designu, s více starožitnými kousky nábytku.