SlovenskyEnglishČesky

Lyžování Itálie - Dolomiti, Madonna di Campiglio, Val di Fiemme, Bormio ...

first minute Itálie, Chorvatsko
imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgSkimap La ThuileSkipass La Thuile

La Thuile

Historie lyžařského střediska sahá do dob, kdy se lyžovalo telemarkem, v 60. letech byly vybudovány moderní sedačkové lanovky, kabiny, vleky v Les Suches, následovaly Chaz Dura, Cerellaz a Belvedere, až dosáhlo středisko dnešní rozměry a spojení se sousedním La Rosiere ve Francii mu dává punc 5ti hvězdiček.

Ubytování La Thuile

Hotel LE MIRAMONTI ****

Hotel LE MIRAMONTI ****

Hotel Le Miramonti s wellness -em se nachází uprostřed krásné přírodní scenérie a přímo v centru střediska La Thuile. Postaven je v tradičním alpském stylu s množstvím dřeva a kamene, které hotelu dodávají ráz luxusní horské chaty. Letiště Ženeva 100km, Milano Malpensa 190km, Turín 140km, Chamonix 35km (všechny do 2 hodin jízdy).

Hotel PLANIBEL ****

Hotel PLANIBEL ****

Hotel Planibel se nachází v nadmořské výšce 1.450mv mezinárodním středisku La Thuile, pár metrů od stanice lanovky a 30m od lyžařské školy.

Rezidence PLANIBEL ****

Rezidence PLANIBEL ****

Rezidenční komplex s apartmány v typickém alpském stylu se nachází na úpatí největšího ledovce v Grajski Alpách (národní park Gran Paradiso) - ledovce Rutor (3.486m), který je součástí horského pásma Monte Bianco (nejvyšší hora Monte Bianco 4.807mnm). Nadmořská výška rezortu je 1.441m.

Hotel CHALET EDEN ****

Hotel CHALET EDEN ****

Hotel Chalet Eden se nachází v centru střediska La Thuile, přímo u svahu. Hotel tvoří tradiční kamenná stavba, typická pro tuto část regionu Aosta.

Hotel NIRA MONTANA *****

Hotel NIRA MONTANA *****

Zcela nový (otevření 05.12.2014) luxusní 5 * hotel Nira Montana se nachází v jednom z nejvýše položených lyžařských středisek Evropy, v La Thuile, mezinárodním středisku propojeném s La Rosiere na francouzské straně. Je prvním 5 * hotelem v středisku, nachází se pár kroků od lyžařských svahů. Hotel bude členem Design Hotels.

Lyžařské středisko La Thuile

Nadmořská výška: 1.176 - 2.641 m n.m., sezóna: 13.12. - 24.04., zasněžování: 25%
Sjezdovky: celkem: 160 km, lehké: 55 km, střední: 83 km, těžké: 22 km
Lanovky: celkem: 37, vleky: 15, sedačky: 21, kabinky: 1, skibus: ___
Skipas: (6 dní): ___

Lyžování La Thuile

spojení lyžařských středisek La Thuile (Itálie) a La Rosiere (Francie) se společným názvem říká Espace San Bernardo. Oblast červených sjezdovek vyhovuje středně zdatným, ale své tratě si najdou i začínající lyžaři i mistři oblouku. Více středisek - lyžování Itálie