SlovenskyEnglishČesky

Lyžování Itálie - Dolomiti, Madonna di Campiglio, Val di Fiemme, Bormio ...

first minute Itálie, Chorvatsko

La Thuile > La Thuile

Hotel LE MIRAMONTI ****

Hotel LE MIRAMONTI ****

Hotel Le Miramonti s wellness -em se nachází uprostřed krásné přírodní scenérie a přímo v centru střediska La Thuile. Postaven je v tradičním alpském stylu s množstvím dřeva a kamene, které hotelu dodávají ráz luxusní horské chaty. Letiště Ženeva 100km, Milano Malpensa 190km, Turín 140km, Chamonix 35km (všechny do 2 hodin jízdy).

Hotel PLANIBEL ****

Hotel PLANIBEL ****

Hotel Planibel se nachází v nadmořské výšce 1.450mv mezinárodním středisku La Thuile, pár metrů od stanice lanovky a 30m od lyžařské školy.

Rezidence PLANIBEL ****

Rezidence PLANIBEL ****

Rezidenční komplex s apartmány v typickém alpském stylu se nachází na úpatí největšího ledovce v Grajski Alpách (národní park Gran Paradiso) - ledovce Rutor (3.486m), který je součástí horského pásma Monte Bianco (nejvyšší hora Monte Bianco 4.807mnm). Nadmořská výška rezortu je 1.441m.

Hotel CHALET EDEN ****

Hotel CHALET EDEN ****

Hotel Chalet Eden se nachází v centru střediska La Thuile, přímo u svahu. Hotel tvoří tradiční kamenná stavba, typická pro tuto část regionu Aosta.

Hotel NIRA MONTANA *****

Hotel NIRA MONTANA *****

Zcela nový (otevření 05.12.2014) luxusní 5 * hotel Nira Montana se nachází v jednom z nejvýše položených lyžařských středisek Evropy, v La Thuile, mezinárodním středisku propojeném s La Rosiere na francouzské straně. Je prvním 5 * hotelem v středisku, nachází se pár kroků od lyžařských svahů. Hotel bude členem Design Hotels.