SlovenskyEnglishČesky

Lyžování Itálie - Dolomiti, Madonna di Campiglio, Val di Fiemme, Bormio ...

first minute Itálie, Chorvatsko

Peio

Lyžařské středisko Peio leží osamoceně v údolí Val di Peio, které vede až pod Monte Cevedale 3.770m. Na začátku údolí leží horská vesnice Pejo v nadmořské výšce 1.400m. Pod štítem Croze Taviela 3000m, na který vede lanová dráha, jsou perfektní sjezdovky. Dolů se nabízí několik nádherných terénů pro pokročilejší lyžování. Pejo je klidné místo ideální pro romantickou zimní dovolenou na lyžích.

Ubytování Peio

Hotel PEJO ***

Hotel PEJO ***

Tradiční historický hotel Pejo obklopený parkem s termálními prameny se nachází ve středisku Peio, konkrétně lázeňské Peio Fonti (Pejo Terme) v blízkosti lyžařských svahů.

Hotel CRISTALLO ***

Hotel CRISTALLO ***

Renovovaný elegantní hotel Cristallo se nachází v centru Peio Fonti, asi 50m od lázní Terme di Peio.

Hotel KRISTIANIA ****

Hotel KRISTIANIA ****

Jeden z nejlépe vybavených wellness hotelů v údolí Val di Sole, Alpin Wellness Hotel Kristiania se nachází v Cogolo di Pejo, vhodné ubytování pro aktivní dovolenou zaměřenou na wellness a pobyt v přírodě doplněný o lyžování.

Lyžařské středisko Peio

Menší počet sjezdovek neznamená v případě lyžařského střediska Peio outsidera. Platí malé, ale perfektní. Charakteristická je klidná lyžování na poloprázdných svazích, kvalitní povrch sjezdovek, výborné lyžařské terény. Pokud nepotřebujete brázdit stovky stále nových kilometrů lyžařských tratí a stačí vám tentýž kopec na celý týden a hledáte klidnější prostředí s kvalitními svahy pro náročnější lyžování, s atmosférou horské romantiky, budete se zimní dovolenou v Peio spokojeni.

Nadmořská výška: 1200 m - 3000 m n, sezóna:05.12. - 06.04., zasněžování: ___
Sjezdovky: celkem: 16 km, lehké: 3 km, střední:10 km, těžké: 2 km
Lanovky: celkem: 6, vleky: 1, sedačky: 3, kabinky: 2, skibus: ___
Skipas: (6 dní): ___

Lyžování Peio

Pejo je najstaršie turistické stredisko v oblasti Val di Sole. Leží v rovnomennom údolí Val di Peio, ktoré sa tiahne od údolia Slnka až po najvyššie vrcholy Ortlerských Álp. Lyžovanie Peio je vhodné pre zdatnejších lyžiarov, ale svoje svahy s miernym sklonom a kvalitne upraveným povrchom si nájdu aj začiatočníci a deti.

Další možnosti - Lyžování Itálie