SlovenskyEnglishČesky

Lyžování Itálie - Dolomiti, Madonna di Campiglio, Val di Fiemme, Bormio ...

first minute Itálie, Chorvatsko
imgimgimgimgimgimgimgimgSkimap Plan de Corones Skipass Plan de Corones

Plan de Corones

Patří mezi nejlepší lyžařská střediska v Alto Adige - severní oblast regionu Trentino. Lyžařská oblast Plan de Corones se nachází na svazích zaobleného vrcholu nad městem Brunico. Z něj směřují na všechny světové strany výborně upravené sjezdové tratě všech obtížností. Vzdálenost z Prahy je kolem 650 km.

Ubytování Plan de Corones

Hotel PETRUS ****

Hotel PETRUS ****

Hotel Petrus se nachází přímo ve středisku Kronplatz, 3km od centra Brunico s obchody, bary, restauracemi a železnicí, letiště 100km.

Hotel KRONDLHOF ***

Hotel KRONDLHOF ***

Částečně renovovaný hotel Krondlhof se nachází na klidném místě v Riscone (Reischach), asi 1,5 km od centra Brunico (Bruneck). Obchody, bary a restaurace asi 1,5 km. Zastávka autobusu 150m.

Rezidence ROSEN

Rezidence ROSEN

Příjemná rezidence Rosen se nachází v centru Riscone, asi 4km od Brunico v oblíbeném lyžařském středisku Plan de Corones.

Hotel TANNENHOF ***

Hotel TANNENHOF ***

Hotel Tannenhof se nachází na úpatí Plan Corones, v Riscione, 1,5 km od Brunico s obchody, restauracemi, bary a železnicí. Letiště 100km.

Anonymní Apartmány RISCONE

Anonymní Apartmány RISCONE

Apartmány a rezidence se nachází v městečku Riscone (900 mnm).

Hotel MÜHLGARTEN ****

Hotel MÜHLGARTEN ****

Hotel Mühlgarten se nachází ve středisku Riscone v části Stefansdorf v blízkosti centra klidnější vesnice, asi 100m od obchodů a restaurací. Centrum Brunico asi 3km.

Rezidence GARNI RAUTAL ***

Rezidence GARNI RAUTAL ***

Oblíbená rezidence Garni raut se nachází na klidném, slunném místě v San Vigilio Marebbe, výhodná poloha v rámci lyžařského střediska Plan de Corones. Centrum vesnice jen 300m.

Hotel GRAN PRÉ ***

Hotel GRAN PRÉ ***

Příjemný rodinný hotel Gran Pré má klidnou panoramatickou polohu asi 600m od centra San Vigilio di Marebbe oblíbeného střediska Plan de Corones.

Rezidence CLARA

Rezidence CLARA

Apartmánový dům - rezidence Clara se nachází na panoramatickém místě v centru St. Vigilio di Marebbe vedle pěkné místní farmy. Lyžařské svahy jsou jen 200m od rezidence.

Anonymní Apartmány SAN VIGILIO MAREBBE

Anonymní Apartmány SAN VIGILIO MAREBBE

Apartmány a rezidence se nacházejí v městečku San Vigilio di Marebbe (1.200 mnm).

Hotel OLYMPIA ***

Hotel OLYMPIA ***

Komfortně zařízený hotel Olympia se nachází na úpatí Kronplatz, cca 1,5 km od městečka Brunico.

Apartmany a Rezidence BRUNICO***

Apartmany a Rezidence BRUNICO***

Apartmány se nacházejí v několika malých rezidencích a apartmánových domech ve vesničce Brunico lyžařské oblasti Plan de Corones (Kronplatz).

Rezidence ROYAL HINTERHUBER ***

Rezidence ROYAL HINTERHUBER ***

Rezidence Royal Hinterhuber je součástí hotelového komplexu 4 * hotelu Royal Hinterhuber, který je jen 100m od ní a hosté mohou využívat i vybrané služby hotelu. Nachází se v Brunico asi 4km od centra.

Rezidence TERENTO ***

Rezidence TERENTO ***

Rezidence Terento má klidnou polohu a přesto v blízkosti centra střediska Terento v nadmořské výšce 1.210 v oblasti Alta Pusteria - Jižní Tyrolsko.

Hotel ADLER **+

Hotel ADLER **+

Hotel Adler se nachází ve vesničce Rasun (Rasen) v části Niederrasen, asi 300m od centra s obchody, bary a restauracemi, 10km od Brunico.

Hotel BRÖTZ

Hotel BRÖTZ

Příjemný, rodinně vedený hotel Brötz se nachází na slunné pozici, s krásným výhledem na okolní Alpy, na okraji doliny Anterselva / Antholz v městečku Rasen / Rasun.

Hotel KOFLERHOF ***+

Hotel KOFLERHOF ***+

Hotel Koflerhof se nachází ve vesničce Rasun (Rasen) na začátku údolí "Valle d'Anterselva". Leží na klidném, slunném místě (1.080mn.m.), Uprostřed přírodního parku Ries-Aurina (Rieserferner-Ahrn), s krásným výhledem na okolní Dolomiti. Centrum s obchody, restauracemi a bary je 800m od hotelu.

Apartmány OLANG ROULETTE

Apartmány OLANG ROULETTE

Apartmány Olang Roulette se nacházejí v různých rezidencích (Simona, Kronplatz a Olang) v oblíbené lyžařské oblasti Plan de Corones (Kronplatz) v blízkosti centra vesnice Valdaora, obchodů a restaurací (max 400m).

Anonymní Apartmány VALDAORA

Anonymní Apartmány VALDAORA

Apartmány a rezidence se nacházejí v městečku Valdaora (1.000 mnm).

Hotel OBERLEITER ***

Hotel OBERLEITER ***

Hotel Oberleiter se nachází v centru Villa Ottone v lyžařské oblasti Plan de Corones / Kronplatz, asi 100m od obchodů a restaurací.

Apartmány TANTALUS **

Apartmány TANTALUS **

Jednoduché apartmánové ubytování ekonomické kategorie, apartmány Tantalus, se nacházejí v městečku St. Lorenzen / S. Lorenzo di Sebato, asi2km od Brunico.
V blízkosti se nachází pizzerie.

Sporthotel WINKLER ****

Sporthotel WINKLER ****

Sporthotel Winkler se nachází v klidné části St. Lorenzen uprostřed zeleně. Centrum je asi 3km, obchody a restaurace asi 1000m od hotelu.

Hotel CHALET OLYMPIA ***

Hotel CHALET OLYMPIA ***

Útulný rodinný Hotel Chalet Olympia se nachází na krásném místě v údolí Valle di Casies (Gsiesertal) v malebné vesničce Tesido (Taisten) cca 1.212mnm Centrum s obchody je v těsné blízkosti hotelu (10m). Autobusová zastávka 15m, vlakové nádraží Monguelfo (Welsberg) 1,5 km, lékárna 1km, nemocnice 10km. V bezprostřední blízkosti (10km) je Plan de Corones.

Lyžařské středisko Plan de Corones

Nadmořská výška: 935 - 2.275 m n.m., sezóna: 30.11. - 06.04., zasněžování: 100%
Sjezdovky: celkem: 105 km, lehké: 52 km, střední: 27 km, těžké: 26 km
Lanovky: celkem: 31, vleky: 6, sedačky: 6, kabinky: 19, skibus: ___
Skipas: (6 dní): ___

Lyžování Plan de Corones

Se skipasem Dolomiti Superski máte k dispozici 12 lyžařských středisek s celkovou kapacitou 1250 km sjezdových tratí na kterých jezdí 480 lanovek a vleků, to kdyby se někomu málilo 100km lyžovačky v Plan Corones (nazývaný také Kronplatz). Další možnosti - Lyžování Itálie