SlovenskyEnglishČesky

Lyžování Itálie - Dolomiti, Madonna di Campiglio, Val di Fiemme, Bormio ...

first minute Itálie, Chorvatsko
imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgSkimap SestriereSkipass Sestriere

Sestriere

Vialattea světoznámá lyžařská oblast se nachází ve středně vysokých Alpách Valle di Susa (lyžařské terény leží ve výškách od 1.350-2.800 mnm) Ski resort sdružuje 4 střediska Piemontu: Sestriere, Sanz d 'Oulx, Sansicario, Cesana a jedno na francouzské straně - Montgenevre.

Ubytování Sestriere

Hotel CRISTALLO ****

Hotel CRISTALLO ****

Nedávno postavený hotel Cristallo má výhodnou polohu v centru známého Sestriere, v blízkosti lyžařské školy a vleků. V této lyžařské oblasti se konaly zimní Olympijské hry Turín 2006.

Rezidence CLUB PALACE 1 a 2

Rezidence CLUB PALACE 1 a 2

Moderní komplex Rezidence Club Palace 1 e 2 skládá ze dvou budov vzdálených od sebe cca 800m. Nachází se na panoramatickém místě ve středisku Sestriere v srdci ski-areálu Sestriere / Via Lattea. V této lyžařské oblasti se konaly zimní Olympijské hry 2006. Nadmořská výška resortu 2.035m. Od centra je vzdálen cca 400m.

Hotel ROSEO SESTRIERE ****

Hotel ROSEO SESTRIERE ****

Tradiční Hotel ROSE Sestriere s historií od roku 1930 má exkluzivní polohu v nadmořské výšce 2.035m přímo u svahu asi 800m od centra Sestriere. Do centra jezdí z hotelu i kyvadlová doprava zdarma.

Hotel BIANCANEVE ***

Hotel BIANCANEVE ***

Hotel Biancaneve je situován na klidném a slunném místě svahů Sestriere, s panoramatickým výhledem na svahy skiareálu Sestriere / Via Lattea. V této lyžařské oblasti se konaly zimní Olympijské hry 2006. Nadmořská výška resortu 2.035m. Od centra je vzdálen cca 400m.

Hotel SKI CLUB I CAVALIERI ***

Hotel SKI CLUB I CAVALIERI ***

Moderní rezidenční komplex Ski Club I Cavalieri se nachází na panoramatickém slunném místě, cca 500 m od centra Sestriere, v nadmořské výšce 2.024 m. Resort, kde se konaly zimní olympijské hry 2006, nabízí sport, relax i zábavu.

Lyžařské středisko Sestriere - Vialattea

Nadmořská výška: 1.350 m n.m., sezóna: 11. - 04., zasněžování: ___
Sjezdovky: celkem: 400 km, lehké: 96 km, střední: 220 km, těžké: 84 km
Lanovky: celkem: 65, vleky: 30, sedačky: 29, kabinky: 6, skibus: ___
Skipas: (6 dní): ___

Lyžování Sestriere - Vialattea

V dobách největšího rozmachu jedné z největších automobilek v Itálii přišel nápad vybudovat pro své zaměstnance vlastní lyžařské středisko. V lůně přírody vzniklo stejně prestižní lyžařské středisko jako samotná automobilka. Charakteristické budovy hotelů a rezidencí s kulatým půdorysem již v současnosti nepatří společnosti, která je vybudovala. Středisko bylo pořadatelem zimních Olympijských her 2006. Rozšíření lyžařské nabídky na celkových 400 km spolu s okolními Sanz d 'Oulx, Sansicario, Cesana a Montgenevre řadí oblast Vialattea do první pětky největších souvislých (na lyžích dostupných) lyžařských středisek.

Další možnosti - Lyžování Itálie