SlovenskyEnglishČesky

Lyžování Itálie - Dolomiti, Madonna di Campiglio, Val di Fiemme, Bormio ...

first minute Itálie, Chorvatsko
imgimgimgimgimgimgSkimap Val di Fiemme Skipass Val di Fiemme

Val di Fiemme

Našimi klienty nejnavštěvovanější lyžařské středisko Val di Fiemme nabízí lyžařské terény ve správném poměru pro začátečníky a malé děti, ale i pro zdatné lyžaře, se nacházejí v nadm.. výšce 860 - 2.415 m. 8-areálů: Ski Center Latemar, Ski Area Alpe Lusia, Alpe Cermis, Passo Rolle, Lavaze, Oclini, Nova Ponente a Monte S. Pietro.

Ubytování Val di Fiemme

Hotel LAGORAI ****

Hotel LAGORAI ****

Hotel Lagorai patří mezi nejlepší v celé oblasti Val di Fiemme, nachází se na slunném a panoramatickém místě nad údolím, ve středisku Cavalese. Od centra je vzdálen cca 800m, obchody, restaurace a bary 500m. Nadmořská výška resortu je 1.000m.

Rezidence LE PLEJADI

Rezidence LE PLEJADI

Rezidence Le Plejáda se nachází cca 1,5 km od centra Cavalese, v lokalitě Marco. Má klidnou a slunečnou polohu s překrásným výhledem na pohoří Lagorai. Nadmořská výška resortu je 1.250m.

Hotel SPORTING ***

Hotel SPORTING ***

Hotel Sporting se skládá ze 2 budov a má výbornou polohu na sjezdovkách Cermis. Dostupný je pouze lanovkou (08:15 - 16:30 hod). Pro hosty hotelu je k dispozici zdarma parkoviště u údolní stanici lanovky Cermis. Centrum města Cavalese s restauracemi, bary a obchody je vzdáleno cca 3 km.

Rezidence  CASA CAVALESE

Rezidence CASA CAVALESE

Rezidence Casa Cavalese se skládá ze dvou budov a nachází se na okraji městečka Cavalese. Má klidnou a slunečnou polohu s panoramatickým výhledem. Restaurace, bary a obchody cca 1km, centrum 1,5 km.

Aparthotel DES ALPES

Aparthotel DES ALPES

Aparthotel rezidence Des Alpes se nachází 1,5 km od centra Cavalese. Má klidnou, slunečnou polohu s panoramatickým výhledem.

Rezidence DES ALPES

Rezidence DES ALPES

Rezidence Des Alpes se nachází 1,5 km od centra Cavalese. Má klidnou, slunečnou polohu s panoramatickým výhledem

Hotel EUROTEL ***

Hotel EUROTEL ***

Příjemný hotel - chalet Eurotel se nachází uprostřed horské scenérie Alpe Cermis v nadmořské výšce 2.000m přímo na svazích. Dostupný je pouze lanovkou Cermis (jezdí 08:15 - 16:00). Centrum Cavalese asi 3km.

Hotel Grünwald ****

Hotel Grünwald ****

Hotel Grünwald se nachází na klidném slunném místě asi 300m od centra Cavalese s obchody, bary a restauracemi.

Hotel BELLA COSTA ****

Hotel BELLA COSTA ****

Hotel Bella Costa se nachází na panoramatickém místě asi 1km od centra Cavalese v lyžařské oblasti Val di Fiemme.

Rezidence NEGRITELLA ***

Rezidence NEGRITELLA ***

Rezidence Negritella se nachází přímo v historickém centru městečka Cavalese v lyžařském středisku Val di Fiemme - Obereggen. Obchody a restaurace jsou v blízkosti rezidence.

Aparthotel MAJESTIC ***

Aparthotel MAJESTIC ***

Oblíbený Aparthotel Majestic má výhodnou polohu asi 400m od centra Predazzo ve středisku Val di Fiemme. Obchody, restaurace a bary 200m. Nadmořská výška střediska 1018m.

Apartmány FORTUNA

Apartmány FORTUNA

Apartmány se nacházejí v městečku Predazzo, od centra vzdálené 100m -1,5 km. Nadmořská výška resortu je 1.080m.

Hotel MONTANARA ***

Hotel MONTANARA ***

Hotel Montanara se nachází v severo-východním okraji údolí, na soutoku řek Avis a Travignolo, v populárním středisku Predazzo, jen 500m od centra a obchodů.

Hotel TOURING ***

Hotel TOURING ***

Příjemný hotel Touring se nachází v centru městečka Predazzo lyžařského střediska Val di Fiemme. Oblíbené středisko je součástí širší oblasti Dolomiti Superski.

Hotel BELLARIA ***

Hotel BELLARIA ***

Elegantní rodinně vedený hotel Bellaria se nachází na okraji městečka Predazzo, v nadmořské výšce 1.018 m a má klidnou polohu. Vynikající výchozí místo na lyžařské výlety v údolích Val di Fiemme a blízkého Val di Fassa.

Hotel LIZ ***

Hotel LIZ ***

Hotel Liz se nachází na slunečné pláni v Predazzo (1.080 m nm), jen několik minut chůze od centra města a autobusového nádraží.

Rezidence LAGORAI

Rezidence LAGORAI

Rezidence Lagorai se nachází na klidném, slunném a panoramatickém místě, cca 500m od centra městečka Tesero, které je sice menší a ne moc rušné, ale má centrální polohu ve Val di Fiemme. Nachází se mezi městy Cavalese a Predazzo. Tesero tvoří společně ze sjezdovkami a vleky v Predazzo a Obereggen lyžařské centrum Latemar, co nabízí 43km sjezdovek. Je vhodné i pro běžkařské aktivity, nakolik se na okolních tratích konaly v roce 1991 a 2003 Mistrovství světa v lyžování na běžkách. Světový pohár hosté i v únoru 2013.

Hotel RIO STAVA ****

Hotel RIO STAVA ****

Dobře vybavený hotel s výbornými referencemi uprostřed lyžařského střediska Val di Fiemme.
Parkhotel Rio Stava Family Resort, kompletně zrenovovaný v roce 2011, se nachází na klidném místě asi 800m od centra vesničky Tesero a 5km od Cavalese.

Hotel Rezort VERONZA

Hotel Rezort VERONZA

Turistický komplex Hotel Resort Veronza se nachází na slunném a panoramatickém místě u městečka Carano. Od centra města Cavalese je cca 2km. Sestává z rezidenční a hotelové části.

Rezidence CENTRO VACANZE VERONZA

Rezidence CENTRO VACANZE VERONZA

Rezidenční komplex Centro Vacanze Veronza se nachází na slunném a panoramatickém místě u městečka Carano. Od centra města Cavalese je vzdálen cca 2km.

Hotel VILLA DI BOSCO ***

Hotel VILLA DI BOSCO ***

Nedávno postavený hotel Villa di Bosco s příjemnou rodinnou atmosférou a dobrou kuchyní se nachází v lokalitě Stava (Tesero), na úpatí legendárního seskupení Latemar. Nadmořská výška resortu 1.250m.

Sport Hotel PAMPEAGO ***

Sport Hotel PAMPEAGO ***

Zrenovovaný Sport hotel Pampeago se nachází v nadmořské výšce 1.975 m n m, přímo na sjezdovce.

Hotel LATEMAR ***

Hotel LATEMAR ***

Rodinne vedený hotel Latemar se nachází v klidném prostředí asi 3 km od Cavalese ve výšce 950 m nm, ve středisku Castello di Fiemme.

Hotel ZANON ***

Hotel ZANON ***

Příjemný oblíbený hotel Zanon má strategickou polohu v údolí Val di Fiemme ve vesničce Ziano di Fiemme mezi Cavalese a Predazzo. Centrum s obchody a restauracemi asi 250m.

Hotel VILLA JOLANDA ***

Hotel VILLA JOLANDA ***

Rodinně vedený hotel Villa Jolanda se nachází ve středisku Ziano v nadmořské výšce 1000 m nm - Oblast Val di Fiemme.

Rezidence VILLA PANDA

Rezidence VILLA PANDA

Malá rezidence Villa Panda má slunečnou polohu s výhledem na údolí a Alpe Cermis. Nachází se v městečku Daiano v nadmořské výšce 1.000 m nm

Lyžařské středisko Val di Fiemme

sestává z několika samostatných lyžařských oblastí větších (Ski center Latemar, Alpe Cermis), menších (Oclini, Obereggen i zcela miniaturních (Passo Lavaze, Nova Ponente).

Nadmořská výška: 860 - 2.415 m n.m., sezóna: 30.11. - 06.04., zasněžování: 98%
Sjezdovky: celkem: 110 km, lehké: 38 km, střední: 50 km, těžké: 22 km
Lanovky: celkem: 45, vleky: 10, sedačky: 28, kabinky: 7, skibus: ___
Skipas: (6 dní): ___

Lyžování Val di Fiemme

Mamutí možnosti ubytování v údolí Val di Fiemme vytvořili z okolních svahů známé a oblíbené lyžařské středisko. Množství hotelů, apartmánů a bydlení na soukromí se nachází v městečkách a vesnicích Predazzo, Ziano, Panchia, Tesero, Cavalese, Varena, Daiano, Carano, Cavalese, Castello, Molina ležících na širokém dně údolí Val di Fiemme v nadmořské výšce cca 1000 m.

Ostatní lyžařská střediska v Itálii - Lyžování Itálie