SlovenskyEnglishČesky

Lyžování Itálie - Dolomiti, Madonna di Campiglio, Val di Fiemme, Bormio ...

first minute Itálie, Chorvatsko

Val Gardena

Ve spojení se sousedním Alpe di Siusi vytváří atraktivní pětihvězdičkový lyžařský areál, který je vzdálený z Prahy 660km. Středisko je známé také díky závodům o světový pohár ve sjezdových disciplínách, které se zde pravidelně pořádají. Patří k nejžádanějším destinacím zimních rekreantů v italských Dolomite

Ubytování Val Gardena

Hotel ANTARES ****

Hotel ANTARES ****

Hotelový komplex Antares má centrální polohu ve středisku Selva Gardena v populární lyžařské oblasti Val Gardena, v nadmořské výšce 1.563 m..

Rezidence ANTARES ***

Rezidence ANTARES ***

Rezidence Antares se nachází přímo v centru střediska Selva Gardena, v nadmořské výšce 1.563mnm

Hotel CIR ***

Hotel CIR ***

Horský hotel Cir se nachází v nadmořské výšce 2.139m, v části Passo Gardena asi 7km od centra Selva a Corvara. Místo s panoramatickým výhledem je ideální spojnicí Corvara, Colfolosco, Val Badia a Selva di Val Gardena.

Rezidence LORES

Rezidence LORES

Rezidence Lores se nachází ve středisku Selva Gardena, v nadmořské výšce 1.563mnm, v tiché části, nedaleko centra. Klienti využívají některé služby 600m vzdáleného hotelu Antares.

Hotel OLYMPIA ***

Hotel OLYMPIA ***

Hotel Olympia má výhodnou polohu asi 300m od centra Selva Gardena s obchody a restauracemi, nedaleko vleků.

Hotel ALPINO PLAN ***

Hotel ALPINO PLAN ***

Hotel Alpino Plan se nachází 800m od centra Selva Gardena, ale jen 50m od nejbližších obchodů, barů a restaurací.

Hotel MEISULES ***

Hotel MEISULES ***

Hotel Meisules se nachází asi 2km od centra Selva di Gardena s obchody a restauracemi, v nadmořské výšce 1.800m v části Plan de Grabla. Hotel je ideálním místem pro odpočinek a dovolenou, nabízející možnosti lyžování, cyklistiky, lezení a horské turistiky. Jednoduché ubytování s výhodnou polohou pro lyžování ve Val Gardena i na okruhu Sella Ronda.

Hotel ALASKA ***

Hotel ALASKA ***

Rodinne vedený hotel Alaska má výbornou polohu přímo na svahu ve středisku Selva Gardena, cca 500m od centra města a 300m od obchodů a restaurací.

Apartmány CESA MUSE

Apartmány CESA MUSE

Apartmány Cesa Muse mají výbornou polohu v centru Selva Gardena (Wolkenstein), 100m od obchodů a restaurací.

Arthotel ANTERLEGHES ****

Arthotel ANTERLEGHES ****

Příjemný, v prosinci 2012 nově otevřený hotel Arthotel Anterleghes se nachází na začátku městečka Selva Gardena u hlavní cesty. S centrem ho spojuje nejen skibus, ale i vlastní shuttle bus, který klienty pohodlně přepraví podle potřeby.

Hotel GARDENIA ****

Hotel GARDENIA ****

Rodinně vedený hotel Gardenia se nachází uprostřed krásné horské scenérie Dolomit ve středisku Selva Gardena (Wolkenstein), na jeho okraji v blízkosti svahů. Centrum Selva Gardena a také St. Christina s množstvím obchodů a vyžití v dosahu pěší procházky.

Rezidence Garni GARDEN ****

Rezidence Garni GARDEN ****

Rezidence Garni Garden se nachází ve středisku Selva Gardena (Wolkenstein) na jeho okraji v menší části Plan de Gralba v údolí Val Gardena, v blízkosti svahů a vleků.
Využívání všech autobusů v ceně Val Gardena Mobilcard pro klienty rezidence.

Hotel PROMENADE ***

Hotel PROMENADE ***

Celoročně otevřený rodinně vedený hotel Promenade má výhodnou polohu ve středisku Selva Gardena, 5 minut chůze od centra a lyžařských svahů. Restaurace, bary a nákupní možnosti v blízkosti.

Hotel OSWALD ****

Hotel OSWALD ****

Tradiční hotel Oswald má výbornou polohu v centru Selva Gardena (Wolkenstein), nedaleko svahů. Hotel byl založen již v roce 1896 a rychle se stal oblíbeným místem setkání v Selva Gardena. Nákupní možnosti, bary a restaurace v blízkosti hotelu. Nadmořská výška cca 1.536m.

Hotel MACIACONI ****

Hotel MACIACONI ****

Oblíbený hotel Maciaconi se nachází v městečku Selva Gardena, ale jen pár kroků od centra Santa Cristina di Val Gardena. Nákupní možnosti v blízkosti hotelu, spojení do dalších částí údolí místní dopravou a skibusem, které stojí před hotelem.

Hotel GRAN BAITA ****+

Hotel GRAN BAITA ****+

Hotel Gran Baita, jeden z top hotelů v Selva Gardena s 50-letou tradicí se nachází nedaleko centra střediska a přitom ve velkém parku zeleně, přímo u svahu s panoramatickým výhledem na okolní Dolomity. Centrum Wolkenstein 2 minuty chůze od hotelu - množství butiků, kaváren, barů. Hotel sestává z hlavní budovy a patří k němu ještě přilehlá Villa Granbaita, asi 100m od hotelu.

Hotel WOLKENSTEIN ***

Hotel WOLKENSTEIN ***

Tradiční hotel Wolkenstein má výbornou polohu v blízkosti centra St. Christina di Val Gardena, i když oficiálně patří ještě do Selva Gardena. Obchody, restaurace a bary v blízkosti hotelu. Hotel je jednou z nejstarších budov v údolí, na dovolené v něm už Sigmund Freud. Má přes 100-letou tradici (od roku 1906), ale nedávno byl renovován.

Hotel ANGELO ****

Hotel ANGELO ****

Tradiční tyrolský hotel Angelo se nachází jen 150m od centra Ortisei lyžařského střediska Val Gardena.

Rezidence GRAN TUBLA ***

Rezidence GRAN TUBLA ***

Rezidence Gran tubla má slunečnou polohu s panoramatickým výhledem do údolí. Centrum Ortisei s obchody a restauracemi cca 300m. Nadmořská výška 1.236m.

Sporthotel HELL ****

Sporthotel HELL ****

Sporthotel Hell se nachází cca 300m od pěší zóny centra střediska Ortisei, které je dobře vybavené nákupními centry a restauracemi. Nejbližší letiště asi 40km.

Hotel LA PERLA ****

Hotel LA PERLA ****

Oblíbený rodinně vedený Alpin & Vital Hotel La Perla se službami na vysoké úrovni, bazén a wellness a spojení vlastním skibusem rovnou ke svahem Val Gardena.
Hotel La Perla se nachází ve středisku Ortisei ( St. Ulrich ) asi 1km od centra, se kterým je spojen i vlastní kyvadlovou dopravou. Obklopuje ho krásná přírodní scenérie a vrcholy štítů Sassolungo a Sassopiatto.

Hotel LUNA MONDSCHEIN ****

Hotel LUNA MONDSCHEIN ****

Příjemný oblíbený hotel Luna Mondschein s typickou atmosférou se nachází na klidném místě ve středisku Ortisei oblíbeného lyžařského střediska Val Gardena, jen asi 300m od pěší zóny.

Hotel  PONTIVES ***

Hotel PONTIVES ***

Hotel Pontives je zařízen v typickém alpském stylu a nachází se asi 3 km od centra Ortisei. Nadmořská výška resortu je 1.236m.

Hotel DIGON ***+

Hotel DIGON ***+

Hotel Digon v Ortisei se nachází asi 1km od centra Ortisei (St. Ulrich), největšího města lyžařského střediska Val Gardena. Obchody, bary a restaurace asi 1km.

Hotel VILLA EMILIA ***

Hotel VILLA EMILIA ***

Hotel Villa Emilia má klidnou polohu v blízkosti centra střediska Ortisei, v nadmořské výšce 1.236 m.

Hotel ALPENHEIM ****

Hotel ALPENHEIM ****

Příjemný hotel v krásném prostředí jižního Tyrolska s wellness.
Hotel Alpenheim se nachází na slunné straně Ortisei (St. Urlich) v údolí Val Gardena nedaleko centra města. Nadmořská výška 1236m.

Alpenhotel RAINELL ****

Alpenhotel RAINELL ****

Alpenhotel Rainell je nedávno zrekonstruovaný rodinný hotel v tyrolském stylu.
Nachází se v údolí Val Gardena, jen 10 minut chůze od centra města Ortisei, poskytuje krásné výhledy na Dolomity a město. Svojí polohou je hotel ideálním výchozím místem pro lyžování a zimní turistiku.

Hotel PINEI ****

Hotel PINEI ****

Nature & Spirit Hotel Pinei se nachází na klidném místě s krásným panoramatickým výhledem na údolí Val Gardena, mezi městečky Ortisei a Castelrotto. Asi 5km od centra Ortisei s obchody a restauracemi.

Rezidence BOE

Rezidence BOE

Rezidence Boe se nachází na panoramatickém, slunném místě ve středisku Santa Cristina, cca 500m od centra. Klienti využívají některé služby 5km vzdáleného hotelu Antares ve středisku Selva Gardena. Nadmořská výška resortu 1.446m.

Hotel TOURING ***+

Hotel TOURING ***+

Hotel Touring renovovaný v roce 2011 se nachází přímo v centru městečka Santa Cristina Val Gardena - výhodná poloha blízko obchodů, restaurací a živého centra. Také lyžařské svahy jsou v blízkosti.

Rezidence CASA METZ ***

Rezidence CASA METZ ***

Rezidence Casa Metz má výhodnou polohu ve středisku Santa Cristina v údolí Val Gardena (1.428mnm). Nachází se přímo v centru, nedaleko sportovního centra "Iman" s vnějším kluzištěm.

Hotel DIAMANT SPORT & WELLNESS ****

Hotel DIAMANT SPORT & WELLNESS ****

Elegantní hotel Diamant Sport & Wellness v srdci údolí Val Gardena v mezi středisky S. Cristina a Ortisei, asi 2km od centra. Má příjemnou rodinnou atmosféru a kombinuje hotelový komfort s wellness centrem Vital Centre Dona Dinde uprostřed horské scenérie Dolomit.

Rezidence LA TAMBRA

Rezidence LA TAMBRA

Moderní rezidence La Tambra s komfortními apartmány se nachází v centru střediska Santa Cristina Val Gardena v nadmořské výšce 1428m.

Alpenhotel PLAZA ****

Alpenhotel PLAZA ****

Alpenhotel Plaza má výbornou polohu v městečku S. Cristina Val Gardena, nedaleko centra a lyžařských svahů. Obchody, bary a restaurace v blízkém okolí hotelu.

Lyžařské středisko Val Gardena

Nadmořská výška: 1.236 - 2.518 m n.m., sezóna: 30.11. - 06.04, zasněžování: 90%
Sjezdovky: celkem: 175 km, lehké: 52 km, střední: 105 km, těžké: 18 km
Lanovky: celkem: 82, vleky: 28, sedačky: 45, kabinky: 9, skibus: ___
Skipas: (6 dní): ___

Lyžování Val Gardena

Lyžařské středisko Val Gardena patří mezi dražší z nabídky lyžování v Itálii. Za vyšší ceny je nabízena přiměřeně vyšší kvalita ve smyslu ubytovacích možností, kvality lyžovačky. Středisko je každoročně zařazeno mezi pořadatele závodů o světový pohár v lyžování. Napojení na kolotoč Sella Ronda je už jen třešničkou na chutném dortu zvaném lyžování Val Gardena.

Další možnosti - lyžování Itálie