SlovenskyEnglishČesky

Lyžování Itálie - Dolomiti, Madonna di Campiglio, Val di Fiemme, Bormio ...

first minute Itálie, Chorvatsko
imgimgimgimgimgimgimgSkimap Valle del Cadore Skipass Valle del Cadore

Valle del Cadore

Jen 11 km od známého střediska Cortina d Ampezzo v údolí Valle Cadore leží vesničky San Vito, Borca, Vodo, nad nimiž se nachází menší lyžařské středisko s 14km středně těžkých a lehkých sjezdovek, dvě sedačky a jeden vlek. Vhodné pro rodiny i pro všechny kteří upřednostňují klidné přírodní prostředí před rušným centrem Corti

Ubytování Valle del Cadore

Hotel ANTELAO ****

Hotel ANTELAO ****

Nově postavený hotel Antelao Sport & Wellness se nachází v centru Borca di Cadore, jen asi 10km od proslulého střediska Cortina d' Ampezzo.

Apartmány FIORI

Apartmány FIORI

Apartmány Fiori se nacházejí v 1 z dvou budov - hotel Fiori a apartmány Fiori, které jsou od sebe vzdáleny asi 200m. Apartmány i hotel jsou vedeny rodinou Fiori. Nacházejí se v malém městečku San Vito di Cadore jen 10 km od světoznámého střediska Cortina d'Ampezzo.

Lyžařské středisko Valle del Cadore

Nadmořská výška: ___, sezóna: ___, zasněžování: ___
Sjezdovky: celkem: ___, lehké: ___, střední: ___, těžké: ___
Lanovky: celkem: ___, vleky: ___, sedačky: ___, kabinky: ___, skibus: ___
Skipas (6 dní): ___

Lyžování Valle del Cadore

Nedaleko slavné Cortina d'Ampezzo v lůně čisté přírody v souladu s její ochranou a důrazem na životní prostředí se nachází údolí říčky Cadore. Střediskové vesnička San Vito Cadore nabízí svým návštěvníkům příjemné místo pro pobyt na horách, 14 km kvalitních rodinných sjezdovek, které obsluhují dvě sedačky a vlek bez čekání ve frontách, nebo pravidelný skibus s přepravou až do lyžařského střediska Cortina Ampezzo, kde si užijete 5 * lyžovačku, a které je vzdálené pouhých 11km.

Více možností - lyžování Itálie