SlovenskyEnglishČesky

Lyžování v Rakousku - Schladming, Stubaital, Saalbach, Zillertal, Sölden...

first minute Itálie, Chorvatsko
imgimgimgimgimgimgimgimgSkimap ArlbergSkipass Arlberg

Arlberg

Rozsáhlá oblast kolem městeček a vesnic Lech, Oberlech, St. Anton, Pettneu, Strengen, Zug, Stuben, Klösterle nabízí 85 moderních vleků a lanovek, které obsluhují 460km upravovaných sjezdovek všech obtížností použitelných se společným skipasem. Mezi jednotlivými částmi jezdí skibus. Snowboard, carving, freeride, funpark.

Ubytování Arlberg

Hotel SCHWARZER ADLER ****

Hotel SCHWARZER ADLER ****

Tradiční hotel Schwarzer Adler založen již v roce 1570 má výbornou polohu na začátku pěší zóny ve vychytaných středisku St. Anton am Arlberg v blízkosti lanovek.

Hotel KERTESS ****

Hotel KERTESS ****

Tradiční rodinně vedený hotel Kertess se nachází ve vyhlášeném středisku St. Anton am Arlberg, asi 600m od centra a obchodů dostupných pěší chůzí.

Hotel TIROLERHOF ***

Hotel TIROLERHOF ***

Útulný tradiční rodinný hotel Tirolerhof se nachází na slunném místě v části St. Jakob asi 2km od centra St. Anton am Arlberg. Nákupní možnosti 1km, nadmořská výška střediska 1.304m. Železniční stanice 3km, letiště Innsbruck 100km.

Hotel ARLBERG ****

Hotel ARLBERG ****

Tradiční útulný hotel Arlberg se nachází v nadmořské výšce 1.300m na výborném místě nedaleko vleků a asi 300m od centra Vychytaný střediska St. Anton am Arlberg a nákupních možností. Železniční stanice St. Anton 800m, letiště Innsbruck 100km.

Hotel KARL SCHRANZ ****

Hotel KARL SCHRANZ ****

Hotel Karl Schranz má slunečnou polohu s překrásným výhledem na okolní hory. Od centra střediska St. Anton am Arlberg je vzdálen asi 600m.

Apartmány KORONA ****

Apartmány KORONA ****

Rodinně vedený apartmánový dům Apart Korona se nachází na okraji městečka St. Anton am Arlberg.

Hotel HINTERWIES ****+

Hotel HINTERWIES ****+

Elegantní hotel Hinterwies má výbornou polohu ve středisku Lech am Arlberg jen pár minut chůze od centra a přímo na svahu v části Hinterwies. Kombinuje v sobě tradiční a moderní prvky. Železniční stanice Langen 20km.

Hotel CHARLY ***

Hotel CHARLY ***

Penzion Charly s příjemnou rodinnou atmosférou má výbornou polohu jen 2min od centra Lech, vesničky, která byla prohlášena za nejkrásnější vesničku roku 2004.

Hotel LECH a Penzion CHESA ROSA ***

Hotel LECH a Penzion CHESA ROSA ***

Alpensport Hotel Lech a Penzion Chesa Rosa se nacházejí na okraji městečka Lech lyžařské oblasti Arlberg, asi 3 minuty od centra v nadmořské výšce 1.450m.

Hotel ALMRAUSCH ***

Hotel ALMRAUSCH ***

Hotel Almrausch se nachází u svahu v romantickém městečku Lech am Arlberg.

Hotel penzión ROGGAL ****

Hotel penzión ROGGAL ****

Menší rodinně vedený hotel - penzion Roggal má výbornou polohu v středisku Lech am Arlberg, nedaleko vleků a také v sousedství obchodů a restaurací. Partnerské apartmány asi 250 od hotelu jsou téměř u svahu.

Sporthotel ZÜRSERSEE

Sporthotel ZÜRSERSEE

Sporthotel Zürsersee se nachází v nadmořské výšce 1.690m uprostřed lyžařské oblasti Lech - Zürch v regionu Arlberg. Je přímo v malém Zürs, u lanovky. Vhodné pro nadšence lyžování, kteří hledají slušné ubytování přímo u svahu v rozsáhlém lyžařském středisku.

Sporthotel ST. CHRISTOPH ****

Sporthotel ST. CHRISTOPH ****

Sporthotel St.Christoph se nachází uprostřed hor ve středisku St.Christoph am Arlberg v nadmořské výšce 1.800m. Železniční stanice v St.Anton asi 7km.

Hotel MAIENSEE ****

Hotel MAIENSEE ****

Top poloha v rámci střediska Arlberg - rodinně vedený hotel Maiensee se nachází přímo u svahu v centru malé vesničky St. Christoph am Arlberg. Obchody s vybavením a pronájmem lyžařského vybavení nedaleko hotelu.

Hotel BASUR ***

Hotel BASUR ***

Tradiční rodinně vedený hotel Basur v tyrolském stylu má centrální polohu ve vesničce Flirsch am Arlberg hned vedle kostela, obchody 300m. Nadmořská výška asi 1.157m. Železniční stanice St. Anton am Arlberg asi 12km.

Gasthof SPULLERSEE ***

Gasthof SPULLERSEE ***

Gasthof Spullersee má centrální no klidnou polohu ve Wald am Arlberg, pár metrů od lanovky v této části lyžařské oblasti. Obchody 20m, letiště Innsbruck 110km. Nadmořská výška střediska je 835M. Gasthof skládá z hlavní a vedlejší budovy, 10m od sebe.

Lyžařské středisko Arlberg

Nadmořská výška: 1.300 - 2.811 m n.m. , sezóna: 12. - 04., zasněžování: 59%
Sjezdovky: celkem: 423 km, lehké: 167 km, střední: 203 km, těžké: 53 km
Lanovky: celkem: 130, vleky: 55, sedačky: 57, kabinky: 18 , skibus: ___
Skipas (6 dní): ___

Lyžování Arlberg

Další možnosti lyžování nabízejí lyžařská střediska v Rakousku - Lyžování Rakousko