SlovenskyEnglishČesky

Lyžování v Rakousku - Schladming, Stubaital, Saalbach, Zillertal, Sölden...

first minute Itálie, Chorvatsko
imgimgimgimgimgimgimgSkimap Bad KleinkirchheimSkipass Bad Kleinkirchheim

Bad Kleinkirchheim

Největší lyžařské středisko v Korutanech známé jako "SKI-Weltcup" nabízí 90 km perfektně upravených lyžařských tratí všech náročností s 32 vleky a lanovkami. Po ukončení lyžovačky můžete navštívit termální aquaparky s vnitřními i vnějšími bazény, zahrát si tenis nebo pobavit se v místních restauracích či barech.

Ubytování Bad Kleinkirchheim

Hotel HARMONY´S KIRCHHEIMERHOF ****

Hotel HARMONY´S KIRCHHEIMERHOF ****

Oblíbený rodinně vedený hotel Harmony 's Kirchheimerhof se nachází uprostřed přírodního parku nad střediskem Bad Kleinkirchheim v nadmořské výšce 1.100m, centrum a lázně v pěší dostupnosti. Železniční stanice Spittal asi 35km.

Hotel NOCK RESORT ****

Hotel NOCK RESORT ****

Sammer´s Hotel Nock Resort sestáva ze dvou hotelů (původně Sporthotel Kostmann a Familienhotel Kristall), které sa nachází vedle sebe přímo u sjezdovky v Bad Kleinkirchheim. Obě budovy jsou přepojeny podzemní pasáží. Hotel má pokojnou no centrální polohu. Nadmořská výška 1.100m.

Thermenwelt Hotel PULVERER *****

Thermenwelt Hotel PULVERER *****

Tradiční hotel Thermelwelt Pulverer se nachází na klidném centrálním místě ve známém termálním a lyžařském středisku Bad Kleinkirchheim. Všechny služby v dosahu pěší chůze. Železniční stanice Spittal 35km.

Apartmány THERMENBLICK

Apartmány THERMENBLICK

Apartmány Thermenblick se nacházejí v různých privátních domech v centru Bad Kleinkirchheim a části Bach v blízkosti termálních lázní. Obchody poblíž.

Hotel SPORTALM ***

Hotel SPORTALM ***

Příjemný hotel Sportalm má výhodnou polohu uprostřed národního parku Nockberge ve středisku Bad Kleinkirchheim - jak pro lyžaře, tak i milovníky lázeňských zařízení. Hotel je v centru v blízkosti nákupních možností. Nadmořská výška střediska 1.000m. Železniční stanice Spittal asi 30km, letiště Klagenfurt asi 50km.

Hotel KOLMHOF ****

Hotel KOLMHOF ****

Tradiční, rustikálně zařízený hotel Kolmhof má výbornou polohu v centru Bad Kleinkirchheim v nadmořské výšce 1.000m, uprostřed lyžařské houpačky Bad Kleinkirchheim / St.Oswald a nedaleko lázeňského zařízení Katherina. Nákupní možnosti asi 200m, železniční stanice Spittal 30km, letiště Klagenfurt 50km.

Hotel TRATTLERHOF ****

Hotel TRATTLERHOF ****

Příjemný rodinně vedený hotel Trattlerhof s alpskou atmosférou má výhodnou polohu v centru lyžařského a lázeňského střediska Bad Kleinkirchheim asi 300m od obchodů. Vleky jsou v pěší dostupnosti. Nadmořská výška střediska 1.000m.

Penzion EDENHOF

Penzion EDENHOF

Penzion Edenhof se nachází ve středisku Bad Kleinkirchheim v části Zirkitzen. Asi 200m od hotelu je místní restaurace s výbornou kuchyní. Za 10min chůze jste v centru s nákupním centrem a termálními lázněmi.

SAMMER´S FAMILIEN & SPORTHOTEL ****

SAMMER´S FAMILIEN & SPORTHOTEL ****

Rodinne vedený Sporthotel Sammer 's (dříve název Sporthotel Kostmann) se nachází ve středisku Bad Kleinkirchheim v klidné části, nedaleko centra. Nadmořská výška 1.100m.

Hotel HARMONY´S PRÄGANT ****

Hotel HARMONY´S PRÄGANT ****

Oblíbený Harmony 's hotel Prägant se nachází v centru Bad Kleinkirchheim naproti termálním lázním Römerbad a lanovce Kaiserburg, uprostřed parku s rozlohou 5.000m2.

Hotel ESCHENHOF ****

Hotel ESCHENHOF ****

Alpine Slowness Hotel Eschenhof přímo v lyžařském středisku a lázeňském městečku Bad Kleinkirchheim se zaměřuje na pohodovou dovolenou v harmonii s přírodou, kde můžete "vypnout" každodenní povinnosti a jednoduše si užívat vše, co k dovolené patří.

Hotel ST. OSWALD ****

Hotel ST. OSWALD ****

Hotel St. Oswald má výhodnou polohu v centru vesničky St. Oswald asi 3km od centra Bad Kleinkirchheim, hned u lyžařského svahu.

Rezort KIRCHLEITN DORF GROSSWILD ***

Rezort KIRCHLEITN DORF GROSSWILD ***

Resort Kirchleitn Dorf Grosswild sestávající z 24 farmářských domů postavených v tradičním alpském stylu se nachází s vesničce St. Oswald ve středisku Bad Kleinkirchheim asi 4,5 km od centra v car-free zóně. Železniční stanice Spittal nebo Villach 35km, letiště Klagenfurt 55km.

Feriendorf KIRCHLEITN DORF KLEINWILD ***

Feriendorf KIRCHLEITN DORF KLEINWILD ***

Resort Kirchleitn Dorf Kleinwild se nachází ve středisku Bad Kleinkirchheim, přímo ve vesnici St. Oswald, v nadmořské výšce 1.350m. Železniční stanice Spittal je vzdálena 35km, letiště Klagenfurt 55km. Termální lázně St. Kathrein a Römerbad jsou jen 5 minut jízdy autem.

Hotel ZUR POST ***

Hotel ZUR POST ***

Rodinný hotel Zur Post má klidnou centrální polohu ve vesničce dobře v regionu Korutany nedaleko oblíbeného lyžařského střediska Bad Kleinkirchheim. Železniční stanice Spittal asi 16km.

Lyžařské středisko Bad Kleinkirchheim

Nadmořská výška: 1.078 – 2.055 m n.m., sezóna: 04.12. - 03.04., zasněžování: 95%
Sjezdovky: celkem: 103 km, lehké: 18 km, střední: 77 km, těžké: 8 km
Lanovky: celkem: 16, vleky: 15, sedačky: 6, kabinky: 4, skibus: ___
Skipas: (6 dní): ___

Lyžování Bad Kleinkirchheim

Další možnosti lyžování nabízejí lyžařská střediska v Rakousku - Lyžování Rakousko