SlovenskyEnglishČesky

Lyžování v Rakousku - Schladming, Stubaital, Saalbach, Zillertal, Sölden...

first minute Itálie, Chorvatsko
imgimgimgimgimgimgimgimgimgSkimap BrixentalSkipass Brixental

Brixental

SkiWelt Wilder-Kaiser-Brixental devět vzájemně propojených středisek s 250 km lyžařských tratí, z nichž je 64% uměle zasněžovaných, 91 lanovek a vleků s přepravní kapacitou přes 130.000 osob za hodinu nabízí perfektní možnosti k lyžování, pro běžkaře 170 km upravovaných běžeckých tratí, pro snowbarding zde naleznete 5 areálů.

Ubytování Brixental

Hotel Restaurant FELDWEBEL ****

Hotel Restaurant FELDWEBEL ****

Nedávno renovovaný, příjemný hotel s restaurací Feldwebel se nachází přímo v centru Söll am Wilden Kaiser. Nákupní možnosti v blízkosti.

Hotel KONRAD ***

Hotel KONRAD ***

Útulný hotel / penzion Konrad se nachází v lyžařské oblasti Wilden Kaiser Brixental ve vesničce Söll, nedaleko centra a 400m od obchodů. Sestává ze dvou budov, v obou se nacházejí pokoje. Železniční stanice Wörgl, Kufstein asi 13km, letiště Innsbruck 60km.

Hotel AUSTRIA ***

Hotel AUSTRIA ***

Příjemný menší tyrolský hotel Austria s chutnou kuchyní se nachází přímo v centru střediska Söll am Wilden Kaiser lyžařské oblasti Brixental. Železniční stanice Wörgl 12km, letiště Innsbruck 80km.

Hotel TYROL ****

Hotel TYROL ****

Tradiční hotel Tyrol s vedlejší budovou Landhaus (přes ulici, 20m) se nachází v centru Söll am Wilder Kaiser s nádherným výhledem na okolní hory. Obchody 400m, železniční stanice Wörgl 12km, letiště Innsbruck 60km, nadmořská výška 703m.

Apartmány SCHINDLHAUS ***

Apartmány SCHINDLHAUS ***

Apartmány Schindlhaus patří do architektonického komplexu hotelu a známé gurmánské restaurace (oceněné 3 čepicemi). Nacházejí se v centru městečka Söll s nákupními možnostmi v blízkosti. Železniční stanice Wörgl, Kufstein asi 13km, letiště Innsbruck 80km, nadmořská výška střediska 703m.

Apartmány SCHEFFAUER HOF

Apartmány SCHEFFAUER HOF

Apartmány Scheffauer Hof se nacházejí v 2 budovách - Gasthof Scheffauerhof s přístavbou (vedlejší budovou) a "nová budova" - na ulici cestou ze Scheffau do Söll. Oblíbené zejména díky blízkosti lanovky Brandstadl. Centrum Scheffau 2km, nadmořská výška 752m.

Rezort BRIXEN

Rezort BRIXEN

Resort Brixen se nachází na okraji městečka Brixen im Thale, asi 5 minut chůze od centra. Sestává z komfortních dřevěných chatek, oblíbené řešení pro lyžovačku v Brixental.

Sporthotel BRIXEN ****

Sporthotel BRIXEN ****

Příjemný Vital & Sporthotel Brixen se nachází na okraji městečka Brixen im Thale směrem na Kitzbühel. Hotel sestává z několika propojených budov.

Gasthof BRIXNERWIRT ***

Gasthof BRIXNERWIRT ***

Rodinně vedený gasthof Brixnerwirt se nachází v centru Brixen im Thale v blízkosti nákupních možností. Nadmořská výška střediska je cca 800m. Železniční stanice Brixen 800m, letiště Innsbruck cca 80km.

Apartmány HANNES

Apartmány HANNES

Útulný apartmánový dům Hannes se nachází na klidném místě v centru Brixen im Thale lyžařského střediska Wilder Kaiser Brixental. Nákupní možnosti asi 300m, nádraží 200m, letiště Innsbruck asi 80km. Nadmořská výška střediska 800m.

Sporthotel TIROLERHOF ***

Sporthotel TIROLERHOF ***

Tradiční rodinně vedený Sporthotel Tirolerhof má centrální polohu ve vesničce Itter, 50m od obchodů. Skládá z hlavní a vedlejší budovy, které jsou propojeny chodbou. Železniční stanice a centrum Hopfgarten 3km, letiště Innsbruck 75km.

Apartmány TIROLERHOF

Apartmány TIROLERHOF

Rodinně vedený hotel s apartmány má klidnou polohu s výhledem na pohoří Wilder Kaiser ve středisku Itter asi 3km od centra Hopfgarten a 50m od nákupních možností. Nadmořská výška střediska 720m. Železniční stanice Hopfgarten asi 3km, letiště Innsbruck asi 75km.

Apartmany MARTIN

Apartmany MARTIN

Nově postavený apartmánový dům Martin se nachází v městečku Westendorf v lyžařské oblasti Wilder - Kaiser - Brixental mimo rušné silnice, ale jen 400m od centra. Železniční stanice Westendorf asi 800m, letiště Innsbruck asi 80km.

Hotel SPORTALM & SCHWAIGERALM ***

Hotel SPORTALM & SCHWAIGERALM ***

Hotel Sportalm a Schweigeralm skládá ze dvou budov proti sobě (asi 30m vzdálené). Hotel má výbornou polohu asi 2km od centra Westendorf s výhledem na Kitzbühelské Alpy. Železniční stanice Westendorf asi 4km, letiště Innsbruck nebo Salzburg asi 80km. Hotel je v nadmořské výšce 1000m.

Apartmány CAROLIN

Apartmány CAROLIN

Apartmánový dům Carolin se nachází v centru městečka Westendorf lyžařské oblasti Wilder - Kaiser - Brixental v nadmořské výšce 800m. Železniční stanice Westendorf asi 1,5 km, letiště Innsbruck asi 80km.

Apartmány RUETZ

Apartmány RUETZ

Apartmány Ruetz se nachází v centru Westendorf, vlakové nádraží Westendorf 1,5km, letiště Innsbruck 75 km, nadmořská výška 800m.

Cordial Familien & Sport Hotel GOING ****

Cordial Familien & Sport Hotel GOING ****

Hotel Cordial Going se nachází v naproti známému Wilder Kaiser mezi vesnicemi Going a Ellmau přímo u svahu. Skládá z hlavní a vedlejší budovy (asi 20m). Železniční stanice St. Johann in Tirol asi 10km.

Penzion UNTERBRÄU

Penzion UNTERBRÄU

Útulný rodinně vedený hotel - penzion Unterbräu se nachází v centru Hopfgartenu, asi 50m od nákupních možností v nadmořské výšce 620m. Železniční stanice Berglift Hopfgarten asi 250m, letiště Innsbruck asi 90km.

Landgasthof MAMOOSEN

Landgasthof MAMOOSEN

Příjemný gasthof Mamoosen se nachází na klidném místě asi 3km od centra městečka Hopfgarten v lyžařském středisku Wilder Kaiser Brixental.

Lyžařské středisko Brixental

Nadmořská výška: 620 - 1.957 m n.m. , sezóna: 04.12. – 03.04., zasněžování: 75%
Sjezdovky: celkem: 279 km, lehké: 124 km, střední: 128 km, těžké: 27 km
Lanovky: celkem: 91, vleky: 39, sedačky: 37, kabinky: 15, skibus: ___
Skipas (6 dní): ___

Lyžování Brixental

Další možnosti lyžování nabízejí lyžařská střediska v Rakousku - Lyžování Rakousko