SlovenskyEnglishČesky

Lyžování v Rakousku - Schladming, Stubaital, Saalbach, Zillertal, Sölden...

first minute Itálie, Chorvatsko
imgimgimgimgimgimgimgimg Skimap Flachau Skipass Flachau

Flachau

Lyžování v samotném srdci oblasti Sportwelt Amadé. Se skipasem Skiverbund Amadé můžete využívat více než 200 vleků a lanovek a lyžovat na 860 km lyžařských tratí všech náročností (Salzburger Sportwelt, Schladming - Dachstein Tauern, Gastein, Grossartal, Hochkönig's Winterreich), 160 km běžeckých tratí, 5 lyžařských škol.

Ubytování Flachau

ALMDORF ALMLUST

ALMDORF ALMLUST

Tradiční a moderní komplex Almdorf Almlust skládá z několika budov a chat v centru oblíbeného střediska Flachau, které je součástí větší lyžařské oblasti Salzburger Sportwelt a Ski Amadé.

Hotel TAUERNHOF FUNSPORT SKI & BIKE ****

Hotel TAUERNHOF FUNSPORT SKI & BIKE ****

Příjemný neformální hotel vhodný pro sportovní nadšence a rodiny Tauernhof Funsport Ski & Bikehotelanlage se nachází v centru oblíbeného střediska Flachau. Železniční stanice Radstadt asi 8km.

Apartmány AUSTRIA

Apartmány AUSTRIA

Rodinne vedený apartmánový dům Austria se nachází na klidném místě v centru Flachau v nadmořské výšce 925m. Železniční stanice Altenmarkt asi 8km, letiště Salzburg asi 75km.

Apartmány WIESLBAUER

Apartmány WIESLBAUER

Apartmány Wieslbauer se nacházejí uprostřed lyžařské oblasti Sportwelt Amade v části Flachauwinkel v nadmořské výšce 925m. Centrum Flachau asi 5km, partnerská restaurace 100m.

Apartmány ALPIN APART

Apartmány ALPIN APART

Příjemný apartmánový dům Alpin Apart se nachází na klidném místě ve Flachau v části Reitdorf, vhodném pro klidnou odpočinkovou dovolenou i lyžovačku uprostřed přírody.

Hotel LACKNERHOF ****+

Hotel LACKNERHOF ****+

Rodinně vedený tradiční hotel ve stylu zámečku Schlosshotel Lacknerhof má výbornou polohu ve středisku Flachau, které je součástí širší lyžařské oblasti Salzburger Sportwelt a Ski Amadé.

Apartmány URSULA ***

Apartmány URSULA ***

Apartmánový dům Ursula se nachází na slunném místě, asi 1km od centra Flachau. Potraviny a nákupní možnosti cca 300m. Železniční stanice Altenmarkt 4km, letiště Salzburg 70km. Nadmořská výška střediska 925m.

Hotel FLACHAUERHOF ****

Hotel FLACHAUERHOF ****

Oblíbený Hotel Flachauerhof se nachází v centrální části střediska Flachau, v dobrém dosahu obchodů, restaurací a lyžařských svahů. Majitelé kladou důraz na přírodní materiály, produkty, dobrou vodu a chutnou zdravou stravu - že se jim ve snaze daří potvrzují i pozitivní recenze na hotel.

Hotel BERGDIAMANT ***+

Hotel BERGDIAMANT ***+

Jen nedávno (2005) otevřený hotel Bergdiamant se nachází ve středisku Flachau na vynikajícím místě, jen pár metrů od lanovky a lyžařských svahů. Restaurace, apres ski bary a obchody v blízkém okolí.

Lyžařské středisko Flachau - Salzburger Sportwelt

Nadmořská výška: 650 – 2.200 m n.m., sezóna: 04.12. - 25.04, zasněžování: 80%
Sjezdovky: celkem: 350 km, lehké: 113 km, střední: 199 km, těžké: 38 km
Lanovky: celkem: 94, vleky: 42, sedačky: 36, kabinky: 16, skibus: ___
Skipas: (6 dní): ___

Lyžování Flachau - Salzburger Sportwelt

Další možnosti lyžování nabízejí lyžařská střediska v Rakousku - Lyžování Rakousko