SlovenskyEnglishČesky

Lyžování v Rakousku - Schladming, Stubaital, Saalbach, Zillertal, Sölden...

first minute Itálie, Chorvatsko

Flachau > Flachau

ALMDORF ALMLUST

ALMDORF ALMLUST

Tradiční a moderní komplex Almdorf Almlust skládá z několika budov a chat v centru oblíbeného střediska Flachau, které je součástí větší lyžařské oblasti Salzburger Sportwelt a Ski Amadé.

Hotel TAUERNHOF FUNSPORT SKI & BIKE ****

Hotel TAUERNHOF FUNSPORT SKI & BIKE ****

Příjemný neformální hotel vhodný pro sportovní nadšence a rodiny Tauernhof Funsport Ski & Bikehotelanlage se nachází v centru oblíbeného střediska Flachau. Železniční stanice Radstadt asi 8km.

Apartmány AUSTRIA

Apartmány AUSTRIA

Rodinne vedený apartmánový dům Austria se nachází na klidném místě v centru Flachau v nadmořské výšce 925m. Železniční stanice Altenmarkt asi 8km, letiště Salzburg asi 75km.

Apartmány WIESLBAUER

Apartmány WIESLBAUER

Apartmány Wieslbauer se nacházejí uprostřed lyžařské oblasti Sportwelt Amade v části Flachauwinkel v nadmořské výšce 925m. Centrum Flachau asi 5km, partnerská restaurace 100m.

Apartmány ALPIN APART

Apartmány ALPIN APART

Příjemný apartmánový dům Alpin Apart se nachází na klidném místě ve Flachau v části Reitdorf, vhodném pro klidnou odpočinkovou dovolenou i lyžovačku uprostřed přírody.

Hotel LACKNERHOF ****+

Hotel LACKNERHOF ****+

Rodinně vedený tradiční hotel ve stylu zámečku Schlosshotel Lacknerhof má výbornou polohu ve středisku Flachau, které je součástí širší lyžařské oblasti Salzburger Sportwelt a Ski Amadé.

Apartmány URSULA ***

Apartmány URSULA ***

Apartmánový dům Ursula se nachází na slunném místě, asi 1km od centra Flachau. Potraviny a nákupní možnosti cca 300m. Železniční stanice Altenmarkt 4km, letiště Salzburg 70km. Nadmořská výška střediska 925m.

Hotel FLACHAUERHOF ****

Hotel FLACHAUERHOF ****

Oblíbený Hotel Flachauerhof se nachází v centrální části střediska Flachau, v dobrém dosahu obchodů, restaurací a lyžařských svahů. Majitelé kladou důraz na přírodní materiály, produkty, dobrou vodu a chutnou zdravou stravu - že se jim ve snaze daří potvrzují i pozitivní recenze na hotel.

Hotel BERGDIAMANT ***+

Hotel BERGDIAMANT ***+

Jen nedávno (2005) otevřený hotel Bergdiamant se nachází ve středisku Flachau na vynikajícím místě, jen pár metrů od lanovky a lyžařských svahů. Restaurace, apres ski bary a obchody v blízkém okolí.