SlovenskyEnglishČesky

Lyžování v Rakousku - Schladming, Stubaital, Saalbach, Zillertal, Sölden...

first minute Itálie, Chorvatsko
imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgSkimap GaltürSkipass Galtür

Galtür

Široké a strmé sjezdovky umožňují rychlou jízdu, téměř 40 km upravených tratí nedaleko světoznámého Ischgl-Samnaun nabízí vysoce kvalitní lyžovačku pro zdatnější lyžaře. Na své si přijdou vyznavači freeski, snowboardu i běhu na lyžích. Pro nejmenší dětská zóna, sjezdovky pro lehký pokrok, skipark a freeride terény, noční lyžování.

Ubytování Galtür

Hotel FLUCHTHORN ****

Hotel FLUCHTHORN ****

Výhodná poloha hotelu Fluchthorn v Galtür, který patří do top oblasti Paznaun nedaleko lyžařského střediska Ischgl spojená s výhodnou cenou.
Tradiční částečně renovovaný hotel Fluchthorn se nachází v centru Galtür, obchody a vybavení v blízkosti hotelu. Letiště Innsbruck 120km, železniční stanice Landeck 42km.

Hotel ALMHOF ****

Hotel ALMHOF ****

Hotel Almhof se nachází přímo na svahu lyžařského střediska Galtür, asi 2km od centra vesnice a nákupních možností. Nadmořská výška střediska 1.584m. Železniční stanice Landeck 45km, letiště Innsbruck 120km.

Hotel WIRLERHOF ****

Hotel WIRLERHOF ****

Alpenromantik Hotel Wirlerhof se nachází v nadmořské výšce 1.600m uprostřed horské tyrolské přírody přímo v lyžařském středisku Galtür, v části Wirl přímo u svahu a lanovce. Centrum Galtür s obchody 2km, jen pár kilometrů od známějšího Ischgl.

Lyžařské středisko Galtür

Nadmořská výška: 1587 - 2297 m n.m., sezóna: 05.12. - 12.04., zasněžování: ___
Sjezdovky: celkem: 40 km, lehké: 6 km, střední: 24 km, těžké: 10 km
Lanovky: celkem: 9, vleky: 5, sedačky: 3, kabinky: 1, skibus: ___
Skipas: (6 dní): ___

Lyžování Galtür

Další možnosti lyžování, které nabízejí lyžařská střediska v Rakousku - Lyžování Rakousko.