SlovenskyEnglishČesky

Lyžování v Rakousku - Schladming, Stubaital, Saalbach, Zillertal, Sölden...

first minute Itálie, Chorvatsko
imgimgimgimgimgimgimgimgimgSkimap GasteinSkipass Gastein

Gastein

Gasteinské údolí patří k pěti největším a nejkrásnějším lyžařským oblastem v Rakousku. Lyžování s jedním skipasem - můžete využívat více než 50 lanovek a vleků a lyžovat na 200 km lyžařských tratí. Milovníkům bílé stopy se nabízí více než 30 km běžeckých tratí. Lyžařská oblast Gastein patří do známého Salcburckého regionu SKI-Amadé.

Ubytování Gastein

Hotel BÄRENHOF

Hotel BÄRENHOF

Hotelový komplex Bärenhof sestává z 4 hlavních budov a tvoří ozdravné centrum v nadmořské výšce 1.100m. Centrum Bad Gastein asi 400m, obchody 300m, nádraží 400m, letiště Salzburg 97km.

Aparthotel SCHILLERHOF

Aparthotel SCHILLERHOF

Aparthotel Schillerhof je přímo u svahu, centrum Bad Gastein 500m, obchod s potravinami 700m, nádraží Bad Gastein 500m, autobusová zastávka 50m, letiště Salzburg 100km, nadmořská výška 1030m.

Hotel ELISABETHPARK ****

Hotel ELISABETHPARK ****

Klasický 4 * hotel ELISABETHPARK s dlouholetou tradicí se nachází přímo v centru Bad Gastein. Nákupní možnosti v blízkosti hotelu, nadmořská výška střediska 1.000m. Železniční stanice Bad Gastein asi 1km, letiště Salzburg asi 95km.

Apartmány MONDI HOLIDAY BELLEVUE ****

Apartmány MONDI HOLIDAY BELLEVUE ****

Komfortní prázdninové zařízení MONDI HOLIDAY BELLEVUE (společně s hotelem) se nachází v Bad Gastein asi 100m od centra. Železniční stanice Bad Gastein 600m. Nadmořská výška resortu 1000m.

Hotel ALPENHAUS EVIANQUELLE

Hotel ALPENHAUS EVIANQUELLE

Venkovský hotel Alpenhaus Evianquelle se nachází uprostřed přírody v údolí Gastein mezi středisky Bad Gastein a Sporgastein. Centrum Bad Gastein asi 4km.

Hotel & Residenz SANOTEL BAD GASTEIN ****

Hotel & Residenz SANOTEL BAD GASTEIN ****

Hotelový komplex, ke kterému patří i budova rezidence (2-3 minuty chůze od hlavní budovy) se nachází přímo v centru Bad Gastein vedle známého vodopádu.

Hotel WEISMAYR ****

Hotel WEISMAYR ****

Tradiční hotel Weismayr s více než 100 letou tradicí sestává z 2 budov, vzájemně od sebe vzdálených asi 50m. Hotel se nachází přímo v centru na náměstí.

Hotel MOZART ***

Hotel MOZART ***

Příjemný, rodinně vedený hotel se nachází přímo v centru Bad Gasteinu, nejbližší nákupní možnosti jsou 50 m, lázně Felsentherme 500 m, železniční stanice 500 m, letiště Salzburg 90 km. Nadmořská výška resortu je 1000 m.

Penzion LAURA **

Penzion LAURA **

Rodinně vedený penzion Laura, zařízený v tyrolském stylu, se nachází přímo v centru Bad Gastein přímo na promenádě, v nadmořské výšce 1.000m, v blízkosti nákupních možností. Veřejný bazén je vzdálený 1,2 km. Nádraží Bad Gastein 1,2 km, letiště Salzburg asi 90km.

Kur & Sporthotel Alpenblick ***

Kur & Sporthotel Alpenblick ***

Rodinne vedený spa a sportovní hotel Alpenblick má výbornou polohu s panoramatickým výhledem na údolí Gastein. Centrum Bad Gastein s nákupními možnostmi asi 800m, nádraží 2km, letiště Salzburg 100km.

Apartmány DE L'EUROPE

Apartmány DE L'EUROPE

Apartmány de l'Europe se nacházejí v historické budově v centru Bad Gastein. Budova skládá ze dvou částí, jednou je apartmánový dům a druhou hotel Weismayr, propojení na wellness a kongresové centrum. Železniční stanice Gastein 2km, letiště Salzburg 90km.

Hotel NORICA ****

Hotel NORICA ****

Komfortní a elegantní hotel NORICA má propojení podzemní chodbou přímo s lázněmi Alpine Thermal Pool Gastein, nachází se přímo v centru střediska Bad Hofgastein na pěší zóně. Železniční stanice asi 4km, letiště Salzburg asi 120km.

Hotel SALZBURGERHOF ***

Hotel SALZBURGERHOF ***

Tradiční salcburský, rodinně vedený hotel Salzburgerhof má výhodnou centrální polohu na pěší zóně v lázeňském a lyžařském středisku Bad Hofgastein. Obchody v okolí hotelu. Železniční stanice asi 3km, letiště Salzburg 90km.

Hotel ASTORIA ****

Hotel ASTORIA ****

Nově renovovaný hotel Astoria s příjemnou atmosférou se nachází přímo v centru Bad Hofgastein, 50m od obchodů av blízkosti místních lázní - Alpentherme 200m.

Apartmany ALPINA ***

Apartmany ALPINA ***

Apartmánový dům Alpina se nachází v centru Bad Hofgastein v nadmořské výšce 850m, asi 300m od nákupních možností, potraviny 200m. Nádraží 3km, letiště Salzburg 60km.

Apartmány GERMANIA</>

Apartmány GERMANIA

Apartmánový dům Germania se nachází na klidném no centrálním místě v Bad Hofgastein v nadmořské výšce 850m. Patří k elegantnímu hotelu Germania, který je asi 100m od apartmánů. Nákupní možnosti 100m, nádraží 2,5 km, letiště Salzburg asi 90km.

Hotel GERMANIA ****

Hotel GERMANIA ****

Hotel Germania se nachází na klidném no centrálním místě v Bad Hofgastein v nadmořské výšce 850m. Nákupní možnosti 100m, železniční stanice 2,5 km, letiště Salzburg asi 90km.

Apartmány STEFANIE

Apartmány STEFANIE

Nově renovované apartmány Stefanie se nacházejí jen asi 100m od centra Bad Hofgastein v dobré dostupnosti lyžařských vleků skibusem. Partnerský hotel Germania 80m od apartmánů. Apartmánový dům se nachází přímo u lázní Kurpark Bad Hofgastein.

Penzion LOTHRINGERHOF

Penzion LOTHRINGERHOF

Penzion Lothringerhof se nachází v centru města Dorfgastein, v blízkosti obchodů, restaurací a barů.

Lyžařské středisko Gastein

Nadmořská výška: 835 - 2.650 m n.m., sezóna: 07.11. – 01.05. , zasněžování: 48%
Sjezdovky: celkem: 200 km, lehké: 60 km, střední: 116 km, těžké: 24 km
Lanovky: celkem: 50, vleky: 18, sedačky: 19, kabinky: 13, skibus: ___
Skipas: (6 dní): ___

Lyžování Gastein

Další možnosti lyžování nabízejí lyžařská střediska v Rakousku - Lyžování Rakousko