SlovenskyEnglishČesky

Lyžování v Rakousku - Schladming, Stubaital, Saalbach, Zillertal, Sölden...

first minute Itálie, Chorvatsko

Gastein > Bad Gastein

Hotel BÄRENHOF

Hotel BÄRENHOF

Hotelový komplex Bärenhof sestává z 4 hlavních budov a tvoří ozdravné centrum v nadmořské výšce 1.100m. Centrum Bad Gastein asi 400m, obchody 300m, nádraží 400m, letiště Salzburg 97km.

Aparthotel SCHILLERHOF

Aparthotel SCHILLERHOF

Aparthotel Schillerhof je přímo u svahu, centrum Bad Gastein 500m, obchod s potravinami 700m, nádraží Bad Gastein 500m, autobusová zastávka 50m, letiště Salzburg 100km, nadmořská výška 1030m.

Hotel ELISABETHPARK ****

Hotel ELISABETHPARK ****

Klasický 4 * hotel ELISABETHPARK s dlouholetou tradicí se nachází přímo v centru Bad Gastein. Nákupní možnosti v blízkosti hotelu, nadmořská výška střediska 1.000m. Železniční stanice Bad Gastein asi 1km, letiště Salzburg asi 95km.

Apartmány MONDI HOLIDAY BELLEVUE ****

Apartmány MONDI HOLIDAY BELLEVUE ****

Komfortní prázdninové zařízení MONDI HOLIDAY BELLEVUE (společně s hotelem) se nachází v Bad Gastein asi 100m od centra. Železniční stanice Bad Gastein 600m. Nadmořská výška resortu 1000m.

Hotel ALPENHAUS EVIANQUELLE

Hotel ALPENHAUS EVIANQUELLE

Venkovský hotel Alpenhaus Evianquelle se nachází uprostřed přírody v údolí Gastein mezi středisky Bad Gastein a Sporgastein. Centrum Bad Gastein asi 4km.

Hotel & Residenz SANOTEL BAD GASTEIN ****

Hotel & Residenz SANOTEL BAD GASTEIN ****

Hotelový komplex, ke kterému patří i budova rezidence (2-3 minuty chůze od hlavní budovy) se nachází přímo v centru Bad Gastein vedle známého vodopádu.

Hotel WEISMAYR ****

Hotel WEISMAYR ****

Tradiční hotel Weismayr s více než 100 letou tradicí sestává z 2 budov, vzájemně od sebe vzdálených asi 50m. Hotel se nachází přímo v centru na náměstí.

Hotel MOZART ***

Hotel MOZART ***

Příjemný, rodinně vedený hotel se nachází přímo v centru Bad Gasteinu, nejbližší nákupní možnosti jsou 50 m, lázně Felsentherme 500 m, železniční stanice 500 m, letiště Salzburg 90 km. Nadmořská výška resortu je 1000 m.

Penzion LAURA **

Penzion LAURA **

Rodinně vedený penzion Laura, zařízený v tyrolském stylu, se nachází přímo v centru Bad Gastein přímo na promenádě, v nadmořské výšce 1.000m, v blízkosti nákupních možností. Veřejný bazén je vzdálený 1,2 km. Nádraží Bad Gastein 1,2 km, letiště Salzburg asi 90km.

Kur & Sporthotel Alpenblick ***

Kur & Sporthotel Alpenblick ***

Rodinne vedený spa a sportovní hotel Alpenblick má výbornou polohu s panoramatickým výhledem na údolí Gastein. Centrum Bad Gastein s nákupními možnostmi asi 800m, nádraží 2km, letiště Salzburg 100km.

Apartmány DE L'EUROPE

Apartmány DE L'EUROPE

Apartmány de l'Europe se nacházejí v historické budově v centru Bad Gastein. Budova skládá ze dvou částí, jednou je apartmánový dům a druhou hotel Weismayr, propojení na wellness a kongresové centrum. Železniční stanice Gastein 2km, letiště Salzburg 90km.