SlovenskyEnglishČesky

Lyžování v Rakousku - Schladming, Stubaital, Saalbach, Zillertal, Sölden...

first minute Itálie, Chorvatsko

Gastein > Bad Hofgastein

Hotel NORICA ****

Hotel NORICA ****

Komfortní a elegantní hotel NORICA má propojení podzemní chodbou přímo s lázněmi Alpine Thermal Pool Gastein, nachází se přímo v centru střediska Bad Hofgastein na pěší zóně. Železniční stanice asi 4km, letiště Salzburg asi 120km.

Hotel SALZBURGERHOF ***

Hotel SALZBURGERHOF ***

Tradiční salcburský, rodinně vedený hotel Salzburgerhof má výhodnou centrální polohu na pěší zóně v lázeňském a lyžařském středisku Bad Hofgastein. Obchody v okolí hotelu. Železniční stanice asi 3km, letiště Salzburg 90km.

Hotel ASTORIA ****

Hotel ASTORIA ****

Nově renovovaný hotel Astoria s příjemnou atmosférou se nachází přímo v centru Bad Hofgastein, 50m od obchodů av blízkosti místních lázní - Alpentherme 200m.

Apartmany ALPINA ***

Apartmany ALPINA ***

Apartmánový dům Alpina se nachází v centru Bad Hofgastein v nadmořské výšce 850m, asi 300m od nákupních možností, potraviny 200m. Nádraží 3km, letiště Salzburg 60km.

Apartmány GERMANIA</>

Apartmány GERMANIA

Apartmánový dům Germania se nachází na klidném no centrálním místě v Bad Hofgastein v nadmořské výšce 850m. Patří k elegantnímu hotelu Germania, který je asi 100m od apartmánů. Nákupní možnosti 100m, nádraží 2,5 km, letiště Salzburg asi 90km.

Hotel GERMANIA ****

Hotel GERMANIA ****

Hotel Germania se nachází na klidném no centrálním místě v Bad Hofgastein v nadmořské výšce 850m. Nákupní možnosti 100m, železniční stanice 2,5 km, letiště Salzburg asi 90km.

Apartmány STEFANIE

Apartmány STEFANIE

Nově renovované apartmány Stefanie se nacházejí jen asi 100m od centra Bad Hofgastein v dobré dostupnosti lyžařských vleků skibusem. Partnerský hotel Germania 80m od apartmánů. Apartmánový dům se nachází přímo u lázní Kurpark Bad Hofgastein.