SlovenskyEnglishČesky

Lyžování v Rakousku - Schladming, Stubaital, Saalbach, Zillertal, Sölden...

first minute Itálie, Chorvatsko
imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgSkimap GerlitzenSkipass Gerlitzen

Gerlitzen

Korutany nepatří k hlavním lyžařským oblastem Rakouska, ale několik kvalitních lyžařských středisek se nachází i zde. Mezi nejlepší z nich rozhodně patří Gerlitzen s 52 km sjezdovek převážně střední náročnosti. Nadmořskou výšku pouze 1.911m proti nepřízni přírodního sněhu jistí sněžné kanóny pokrývající 80% tratí, lyžování je tak zajištěno od listopadu do dubna.

Ubytování Gerlitzen

Hotel EDUCARE **** - SKIPAS v ceně

Hotel EDUCARE **** - SKIPAS v ceně

Příjemný hotel nedaleko lyžařských svahů s výhodnými cenami pro rodiny i firemní kolektivy s požadavkem na seminární prostory.

Hotel Educar se nachází ve vesničce Treffen, obchody asi 100m. Centrum většího města Villach a železniční nádraží 5km, Klagenfurt s letištěm 30km. Jezero Ossiacher See v blízkosti.

Apartmány SONNENRESORT

Apartmány SONNENRESORT

Nově otevřený komplex Sonnenresort se nachází na panoramatickém místě s výhledem na hory a jezero Ossiachersee v Kanzelhöhe. Vesnice se nachází na úpatí Gerlitzských Alp v nadmořské výšce 1.460m. Bodensdorf a a jezero asi 12km. Villach asi 10km.

Almresort GERLITZEN KANZELHÖHE

Almresort GERLITZEN KANZELHÖHE

Komplex Almresort Gerlitzen Kanzelhöhe se nachází na panoramatickém místě s výhledem na hory a jezero Ossiachersee v Kanzelhöhe (u Treffen). Vesnice se nachází na úpatí Gerlitzských Alp v nadmořské výšce 1.460m. Bodensdorf a a jezero asi 12km. Villach asi 10km.

Hotel Gasthof ZUR POST

Hotel Gasthof ZUR POST

Tradiční korutanský hotel gasthof Zur Post se nachází přímo v centru Ossiach am See. Je vhodnou kombinací ubytování u jezera a zároveň v blízkosti lyžařského střediska.

Hotel PRINZ

Hotel PRINZ

Rodinně vedený Strandhotel Prinz se nachází přímo u jezera Ossiacher asi 300m od centra Ossiach am See. Obchody v Bodensdorf asi 7km, ve Villach asi 12km. Letiště Klagenfurt 25km. Nadmořská výška střediska 504m.

Hotel FAAKERSEEHOF *** - skipas v ceně

Hotel FAAKERSEEHOF *** - skipas v ceně

Hotel Faakrseehof se nachází v centru městečka Faak am See, jen 10 minut chůze od jezera a asi 200m od obchodů. Žlezeničná stanice asi 500m.

Apartmány KASPAR MELCHIOR BALTHASAR

Apartmány KASPAR MELCHIOR BALTHASAR

Apartmány Kaspar Melchior Balthasar (KMB) se nacházejí přímo u jezera Ossiach v městečku Bodensdorf na úpatí lyžařské oblasti Gerlitzen s nadmořskou výškou 1.911m. Centrum jen pár minut chůze.

Hotel FAMILIENRESIDENZ ****

Hotel FAMILIENRESIDENZ ****

Hotel Familienresidenz, příjemný hotel vhodný pro rodiny má strategickou polohu mezi 4 lyžařskými středisky. Nachází se na okraji Warmbad Villach asi 3km od centra a 2km od obchodů. Železniční stanice Villach asi 2km, letiště Klagenfurt asi 50km.

Lyžařské středisko Gerlitzen

Nadmořská výška: 1000 - 1911 m n.m., sezóna: 05.12. - 06.04., zasněžování: ___
Sjezdovky: celkem: 39 km, lehké: 9 km, střední: 27 km, těžké: 3 km
Lanovky: celkem: 15, vleky: 7, sedačky: 7, kabinky: 1, skibus: ___
Skipas: (6 dní): ___

Lyžování Gerlitzen

Další možnosti lyžování nabízejí lyžařská střediska v Rakousku - Lyžování Rakousko