SlovenskyEnglishČesky

Lyžování v Rakousku - Schladming, Stubaital, Saalbach, Zillertal, Sölden...

first minute Itálie, Chorvatsko
imgimgimgimgimgimgimgimgimgSkimap IschglSkipass Ischgl

Ischgl

Splní všechna Vaše přání a očekávání. Spolu se švýcarským Samnaun nabízejí 230 km sjezdovek a 40 vleků, snowboard-arény, šířku pro carving, 7km tobogán, 48 km pro běžky, 7 km sáňkařská dráha s osvětlením. Záruka sněhu - 90% lyžařských tratí leží ve výšce od 2.000 až 2.800 m. Lyžování od listopadu do května vyhoví i nejnáročnějším.

Ubytování Ischgl

Hotel POST ****+

Hotel POST ****+

Luxusní hotel Post Superior se nachází v srdci vychytaných lyžařského střediska Ischgl. Má výbornou polohu přímo v centru a zároveň vedle svahu, vychutnáte si tedy i " aprés ski " atmosféru podél promenády Ischgl.

Hotel FLIANA ****+

Hotel FLIANA ****+

Příjemný designový hotel Fliana se nachází přímo v centru střediska Ischgl. Nákupní možnosti jsou vzdáleny 100m, nádraží Landeck 30km, letiště Innsbruck 100km. Nadmořská výška střediska 1.400m.

Hotel ELISABETH ****

Hotel ELISABETH ****

Arthotel Elisabeth je jeden z top hotelů ve středisku Ischgl, u svahu a kousek od centra. Hotel Elisabeth se nachází jen 300m od centra střediska Ischgl v blízkosti svahu a lanovky.

Hotel SEIBLISHOF ****

Hotel SEIBLISHOF ****

Hotel Seiblishof je jediný hotel v Ischgl, který se specializuje na zimní dovolenou s dětmi. Nachází se v nadmořské výšce 1377m. Nákupní možnosti jsou vzdálené 150m, obchod s potravinami 350 m, Železniční stanice Landeck asi 31km, letiště Innsbruck 100km.

Hotel LITZNER ***

Hotel LITZNER ***

Hotel Garni Litzner s příjemnou neformální atmosférou se nachází na klidném místě v centru střediska Ischgl v nadmořské výšce 1.377m. Nákupní možnosti 100m, nádraží Landeck asi 30km, letiště Innsbruck asi 100km.

Hotel ISCHGL ****

Hotel ISCHGL ****

Rodinně vedený hotel Ischgl se nachází v krásném a klidném prostředí, situovaný na okraji Ischgl, 300 m od centra s nákupní zónou, letiště Innsbruck 100km.

Gasthof TALBLICK ***

Gasthof TALBLICK ***

Menší rodinně vedený gasthof Talblick v tyrolském stylu se nachází na klidném místě na okraji Ischgl. Centrum a obchody jsou asi 1,5 km. Autobusové nádraží Postbus 700m, železnčná stanice Landeck 30km. Nadmořská výška střediska 1.350m.

Apartmány CHALET SOFIE

Apartmány CHALET SOFIE

Rodinně vedený apartmánový dům Chalet Sofie se nachází na klidném a slunném místě, na okraji lesa s překrásným výhledem na Ischgl. Centrum je vzdáleno asi 300 m, supermarket se nachází v těsné blízkosti.

Hotel Chalet MUTMANÖR

Hotel Chalet MUTMANÖR

Příjemný garni hotel Chalet Mutmanör se nachází jen 400m od centra Ischlg a nákupních možností. Nadmořská výška střediska 1300m.

Apartmány SILVRETTA

Apartmány SILVRETTA

Elegantní, stylová rezidence Alpin Silvretta se nachází ve středisku Ischgl, v nadmořské výšce 1.400mnm, v blízkosti obchodů, barů a restauraci.

Hotel CHRISTINE ****

Hotel CHRISTINE ****

Stylový hotel Christine se nachází v centru obce Ischgl, v jednom z nejpopulárnějších alpských lyžařských středisek Silvretta Arena

Hotel GERMANIA ****

Hotel GERMANIA ****

Hotel a Garni Germania se nachází ve středisku Ischgl, jen 1 minutu chůze od centra. Obchody, restaurace a bary v blízkosti.

Hotel Garni BELLEVUE ****

Hotel Garni BELLEVUE ****

Malý šarmantní hotel Garni Bellevue se nachází na centrálním no klidném místě v populárním lyžařském středisku Ischgl. Restaurace, obchody a lanovky v pěší dostupnosti.

Hotel YSCLA ****

Hotel YSCLA ****

Rodinně vedený Gourmet hotel Yscla se nachází přímo v centru lyžařského střediska Ischgl na pěší zóně. Jeho název je původní románský název městečka Ischgl. Perfektní poloha v středisku, dosah obchodů, restaurací a barů, pár kroků od lanovky.

Hotel GRAMASER ****

Hotel GRAMASER ****

Hotel Gramaser s restaurací GrillAlm se nachází přímo ve středisku Ischgl, nedaleko svahů a centra s obchody, restauracemi a apres ski bary.

Penzión ALIHOF (****)

Penzión ALIHOF (****)

Výborné ubytování pro partu rodin či přátel, možnost pronajmout si celý penzion včetně společné kuchyně. Kapacita 12-15 osob.
Rodinně vedený penzion Alihof má výhodnou polohu asi 2,5 km od centra Ischgl v části Platt, mimo ruch centra Ischglu. Spojení do centra zajišťují i skibusy.

Hotel PERSURA ***

Hotel PERSURA ***

Hotel Persura se nachází na pěkném klidném místě ve vyhledávaném lyžařském středisku Ischgl, nedaleko centra města (pěší chůzí cca 3 min.).

Hotel LAMTANA ****

Hotel LAMTANA ****

Tradiční Hotel Garni Lamtana se nachází v centru oblíbeného lyžařského střediska Ischgl.

Hotel ALP LARAIN ***

Hotel ALP LARAIN ***

Hotel Alp - Larain se nachází v menší vesničce Mathon, hned vedle světoznámého střediska Ischgl (jen 4km), kam jezdí pravidelná doprava od hotelu. Vesnička je klidná, takže se dá dobře odpočinout a vyspat po užití lyžování a zábavy v Ischgl.

Lyžařské středisko Ischgl

Nadmořská výška: 1.377 - 2.872 m n.m., sezóna: 28.11. - 04.05., zasněžování: 92%
Sjezdovky: celkem: 218 km, lehké: 38 km, střední: 132 km, těžké: 48 km
Lanovky: celkem: 41, vleky: 11, sedačky: 25, kabinky: 5, skibus: ___
Skipas (6 dní): ___

Lyžování Ischgl

Další možnosti lyžování nabízejí lyžařská střediska v Rakousku - Lyžování Rakousko