SlovenskyEnglishČesky

Lyžování v Rakousku - Schladming, Stubaital, Saalbach, Zillertal, Sölden...

first minute Itálie, Chorvatsko
imgimgimgimgimg Skimap Kaprun - Zell am See Skipass Kaprun - Zell am See

Kaprun - Zell am See

Patří k nejoblíbenějším oblastem u českých a slovenských lyžařů, v nabídce tratě na ledovci Kitzsteinhorn v nadm. výšce do 3.029m. Celkem přes 130km lyžařských sjezdovek, 54 lanovek a vleků má přepravní kapacitu nad 77.000 osob / hodinu. Areál uspokojí i milovníky bílé stopy s 200 km běžeckých tratí a snowboardisty dvěma snow-areály.

Ubytování Kaprun - Zell am See

Hotel ST. FLORIAN ***

Hotel ST. FLORIAN ***

Klasický útulný hotel St. Florian se nachází v centru Kaprun v nadmořské výšce 757m. Potraviny 150m, nákupní možnosti 200m, veřejný bazén 250m, nádraží Zell am See 7km, letiště Salzburg 85km.

Hotel MITTEREGGER ***

Hotel MITTEREGGER ***

Rodinně vedený, tradičně zařízený hotel Mitteregger má klidnou centrální polohu jen 100m od centra střediska Kaprun a 50m od nákupních možností. Železniční stanice Zell am See 5km, letiště Salzburg 90km. Nadmořská výška resortu 757m.

Hotel ANTONIUS ****

Hotel ANTONIUS ****

Komfortní hotel Antonius má ideální polohu přímo v Kaprunu, jen 300m od obchodů, 6km od železnice v Zell am See a 95km od letiště v Salcburku, v nadmořské výšce 780m.

Gasthof ZUR MÜHLE ****

Gasthof ZUR MÜHLE ****

Někdejší mlýn, tradiční gasthof Zur Mühle, který funguje již od roku 1929 se nachází asi 1km od centra Kaprunu a 700m od obchodů. Nádraží Zell am See asi 10km, letiště Salzburg 85km.

Sportpension TRAUNER ***

Sportpension TRAUNER ***

Sportpension Trauner sestává z 2 budov - vedlejší budova je vzdálena asi 150 ma nachází se na klidném a slunném místě, v blízkosti centra Kaprunu.

Apartmány GOTTHARDT

Apartmány GOTTHARDT

Apartmánový dům Gotthard se nachází na klidném místě ve středisku Kaprun v blízkosti centra, asi 5min chůze od obchodů, restaurací a barů.

Apartmany TONI ****

Apartmany TONI ****

Komfortní apartmánový dům Toni má výhodnou polohu 350m od centra střediska Kaprun, bary a obchody v blízkosti. Železniční stanice Zell am See asi 6km, letiště Salzburg asi 95km, nadmořská výška střediska 780m.

Penzion AUSTRIA ***

Penzion AUSTRIA ***

Menší rodinný penzion Austria se nachází cca 10min. od centra střediska Kaprun.

Apartmány MÜHLE ***

Apartmány MÜHLE ***

Lyžař oblíbené apartmány Mühle se nacházejí na klidném místě asi 600m od centra Kaprun, 200m od potravin a 600m od obchodů. Železniční stanice Zell am See 7km, letiště Salzburg 90km.

Hotel FIRST MOUNTAIN KAPRUN ***

Hotel FIRST MOUNTAIN KAPRUN ***

Neformální First Mountain hotel Kaprun se nachází asi 4km od centra Kaprunu směrem na ledovec. Obchody asi 4km, Zell am See asi 13km.

Apartmány EDVI

Apartmány EDVI

Nově renovované apartmány Edvi se nacházejí na klidném místě ve středisku Kaprun, pár minut pěší chůze od centra.

Apartmány SCHÖNPFLUG ***

Apartmány SCHÖNPFLUG ***

Nově zrenovovaný apartmánový dům Schönpflug se nachází v centru střediska Kaprun v nadmořské výšce 780. Nákupní možnosti 50m, nádraží Zell am See 7km, letiště Salzburg 90km.

Alpenwellness Hotel BARBARAHOF ****+

Alpenwellness Hotel BARBARAHOF ****+

Alpen Wellnesshotel Barbarahof má centrální no klidnou polohu ve středisku Kaprun s výhledy na ledovec Kitzsteinhorn, nadmořská výška 786m. Železniční stanice Zell am See 10km.

Hotel TONI ****

Hotel TONI ****

Příjemně zařízený hotel Toni se nachází v centru Kaprunu s obchody a bary v blízkosti. Nádraží Zell am See asi 6km. Letisko Salzburg asi 95km.

Hotel SONNBLICK ****

Hotel SONNBLICK ****

Typický rakouský rodinně vedený hotel Sonnblick s příjemnou atmosférou má klidnou polohu jen 200m od centra Kaprun a nákupních možností. Železniční stanice Zell am See 10km, letiště Salzburg 98km. Nadmořská výška střediska 790m.

Hotel MARTINI ***

Hotel MARTINI ***

Menší rodinně vedený hotel Martini se nachází v boční uličce střediska Kaprun v nadmořské výšce 786m, asi 10 minut pěší chůze od centra. Železniční stanice Zell am See je vzdálena 10km.

Hotel VIER JAHRESZEITEN ****

Hotel VIER JAHRESZEITEN ****

Hotel Vier Jahreszeiten (4 roční období) s dotekem luxusu, romantiky, útulnosti a tradice se nachází v centru Kaprunu asi 300m od obchodů. Nádraží Zell am See asi 7km, letiště Salzburg asi 95km.

Aparthotel ADLER

Aparthotel ADLER

Menší nový aparthotel Adler Resort Kaprun s příjemnou atmosférou se nachází v centru Kaprunu, asi 300m od nákupních možností v nadmořské výšce 800m. Železniční stanice Zell am See 7km, letiště Salzburg 95km.

Hotel KAPRUNERHOF ****

Hotel KAPRUNERHOF ****

Příjemný, rodinně vedený hotel Kaprunerhof se nachází na klidném no centrálním místě v středisku Kaprun s výhledem na ledovec Kitzsteinhorn a okolní hory. Nákupní možnosti 200m, nádraží Zell am See asi 10km.

Hotel HUBERTUSHOF ***

Hotel HUBERTUSHOF ***

Hotel s rodinnou atmosférou Hubertushof se nachází přímo v centru Kaprun, 150m od nákupních možností. Veřejný vnitřní bazén 300m, nádraží Zell am See 5km, letiště Salzburg 80km.

Hotel MARCO POLO CLUB HAPPY ***

Hotel MARCO POLO CLUB HAPPY ***

Hotel Marco Polo Club Happy se nachází v centru Kaprunu asi 350m od nákupních možností v nadmořské výšce 780m. Železniční stanice Zell am See 7km, letiště Salzburg 100km.

Apartmany MARCO POLO CLUB HAPPY ***

Apartmany MARCO POLO CLUB HAPPY ***

Apartmány Marco Polo Club Happy se nacházejí v centru Kaprunu asi 350m od nákupních možností v nadmořské výšce 780m. Železniční stanice Zell am See 7km, letiště Salzburg 100km.

Penzion BERGHEIL ***

Penzion BERGHEIL ***

Útulný rodinně vedený penzion Bergheim se nachází v centru Kaprun jen 150m od nákupních možností. Nádraží Zell am See asi 7km, letiště Salzburg 90km.

Aparthotel ADLER RESORT

Aparthotel ADLER RESORT

Menší nový aparthotel Adler Resort Kaprun s příjemnou atmosférou se nachází v centru Kaprunu, asi 300m od nákupních možností v nadmořské výšce 800m. Nádraží Zell am See 7km, letiště Salzburg 95km.

Hotel JUFA Gästehaus Kaprun

Hotel JUFA Gästehaus Kaprun

Hostinec JUFA se nachází asi 1km od centra Kaprun, asi 100m od nákupních možností.

Hotel DAS ALPENHAUS ****

Hotel DAS ALPENHAUS ****

Příjemný hotel Das Alpenhaus zařízený v alpském stylu, s příjemnou elegantně ležérní atmosférou se nachází v centru oblíbeného střediska Kaprun. Obchody a restaurace v blízkém okolí, jen 100m, Zell am See 7km. Nadmořská výška střediska 864m.

Hotel ORGLER ****

Hotel ORGLER ****

Tradiční hotel ORGLER se nachází v centru Kaprunu v blízkostí nákupních možností v nadmořské výšce 757m. Železniční stanice Zell am See 9km, letiště Salzburg 80km.

Penzión BERGBLICK ***

Penzión BERGBLICK ***

Útulný penzion Bergblick má centrální polohu ve středisku Kaprun v nadmořské výšce 757m. Nákupní možnosti 400m od penzionu, železnice Zell am See 8km, letiště Salzburg 80km.

Apartmány AURORA

Apartmány AURORA

Apartmány Aurora se nachází na klidném, ale centrálním místě ve středisku Kaprun v nadmořské výšce 757m. Nákupní možnosti jsou asi 200m od apartmánů, nádraží Zell am See 10km, letiště Salzburg 80km.

Apartmány ELTO

Apartmány ELTO

Apartmány Elto se nacházejí v oblíbeném salcburském středisku Kaprun, asi 350m od centra. Centrum Zell am See asi 8km.

Penzion HOFER ***

Penzion HOFER ***

Útulný rodinný penzion Hofer má výbornou polohu v centru lyžařského střediska Kaprun.

Hotel LATINI ****

Hotel LATINI ****

Hotel Latini se nachází v klidném prostředí obklopen horami a jezerem Zell am See. Lanovka Areithbahn je vzdálena jen 200m, ledovec Kitzsteinhorn 8km. Zrekonstruované komfortní pokoje, wellness, příznivé ceny pro děti.
Hotel Latini v Zell am See se nachází asi 2km od centra střediska Zell am See v nadmořské výšce 757m.

Hotel Hagleitner KINDERHOTEL ****

Hotel Hagleitner KINDERHOTEL ****

Hotel Hagleitner Kinderhotel zaměřený zvláště na rodiny s dětmi se nachází na klidném místě uprostřed horské přírody asi 3km od centra Zell am See a 400m od centra jeho části Schüttdorf s obchody. Železniční stanice 3km, letiště Salzburg 80km. Nadmořská výška střediska 750m.

Hotel SCHWEBEBAHN ****

Hotel SCHWEBEBAHN ****

Hotel Alpine Resort SCHWEBEBAHN je jedním z nejznámějších hotelů v Zell am See. Má vynikající slunečnou polohu nad jezerem, přímo na svahu a nabízí překrásný panoramatický výhled. Nachází se v nadmořské výšce 1.100m.. Centrum Zell am See je vzdáleno asi 1,5km, nádraží je vzdálena 2km, letiště Salzburg 100km. a nachází asi 1,5km od pěší zóny střediska Zell am See.

Hotel SCHŐNBLICK ***

Hotel SCHŐNBLICK ***

Rodinně vedený hotel se nachází v centru Schüttdorfu, asi 2 km od centra Zell am See, a asi 300 m od jezera. Nejbližší obchody jsou vzdáleny 100 m, nádraží je vzdálená 2 km.

Apartmány KRISTALL ***

Apartmány KRISTALL ***

Apartmánový dům Kristall se nachází ve středisku Zell am See v jižní části Schüttdorf, cca 500m od centra. Nabízí panoramatický výhled na ledovec Kitzsteinhorn a pohoří Hohen Tauern. Nadmořská výška střediska cca 757m, potraviny 150m, nákupní možnosti 200m, nádraží Zell am See 2,5 km, letiště Salzburg asi 80km.

Apartmány GSCHWANDTNER

Apartmány GSCHWANDTNER

Apartmány GSCHWANDTNER se nacházejí v Zell am See v centru části Schüttdorf, jen 5 minut chůze od obchodů a restaurací.

Hotel DAXER ***

Hotel DAXER ***

Rodinne vedený hotel Daxer se nachází přímo u lanovky Schmittenhöhe, na sluneční straně, jen 2km od centra Zell am See s obchody, bary a restauracemi.

Aparthotel DER SCHMITTENHOF ****

Aparthotel DER SCHMITTENHOF ****

Nedávno postavený aparthotel Der Schmittenhof s příjemnou atmosférou má výhodnou polohu pár kroků od sjezdovky asi 1,5 km od centra Zell am See a obchodů v nadmořské výšce 757m. Složena z hlavní a vedlejší budovy (3 *, 20m). Železniční stanice 1,5 km, letiště Salzburg 85km.

Penzion MILAN

Penzion MILAN

Jednoduchý renovovaný penzion Milan se nachází mezi Zell am See a Kaprun při části Schüttdorf. Centrum Zell am See 3km, obchody asi 500m, Kaprun asi 3km.

Apartmány NEUE POST

Apartmány NEUE POST

Útulný hotel s apartmánovým domem Neue Post má centrální, slunečnou a klidnou polohu, 50m od pěší zóny Zell am See. Skládá z hlavní a vedlejší budovy, v níž se nacházejí některé apartmány (viz popis).

Hotel NEUE POST ****

Hotel NEUE POST ****

Tradiční hotel Neue Post se nachází přímo v centru Zell am See na náměstí Palace na výhodném místě - v blízkosti lanovek, jezera, železniční stanice. Pěší zóna, obchody a restaurace hned u hotelu. Železniční stanice Zell am See asi 250m.

Hotel ST. HUBERTUSHOF ***

Hotel ST. HUBERTUSHOF ***

Hotel St. Hubertushof se nachází na klidném místě v Zell am See - část Thumersbach. Nádraží Zell am See asi 4km, do centra jezdí skibus zdarma.

Hotel SEEHOF ***

Hotel SEEHOF ***

Tradiční rodinně vedený hotel Seehof se nachází v blízkosti centra Zell am See, jen 30m od jezera. Nadmořská výška střediska 757m, nákupní možnosti 30m, nádraží asi 150m, letiště Salzburg asi 80km.

Hotel ZUM HIRSCHEN ****

Hotel ZUM HIRSCHEN ****

Rodinně vedený hotel Zum Hirschen se nachází na začátku pěší zóny v Zell am See v nadmořské výšce 757m. Veřejný bazén ve městě je vzdálený 200m, nádraží 300m, letiště Salzburg 80km.

Hotel GLASERER HAUS ***

Hotel GLASERER HAUS ***

Tradiční hotel Glaserer Haus se nachází v historickém centru Zell am See a byl nedávno rekonstruován. Obchody jsou vzdáleny 50m, nádraží 500m, letiště Salzburg 80km

Seehotel SEEVILLA FREIBERG

Seehotel SEEVILLA FREIBERG

Tradiční a stylový hotel se nachází přímo u jezera Zeller, jen 7 minut chůze od historického centra města, 300m od nákupních možností. Veřejný bazén 300m, nádraží 300m, letiště Salzburg 80km.

Berghotel JAGA ALM

Berghotel JAGA ALM

Horský hotel Jaga Alm je rodinně vedený a dětem přátelský hotel. Nachází se na sluneční straně Schmitten s panoramatickým výhledem na jezero a Schmittenhöhe v nadmořské výšce 1.200m je dostupný autem po nové ulici. Centrum Zell am See s obchody a nádražím asi 3km, letiště Salzburg asi 80km.

Apartmány HONGMEI

Apartmány HONGMEI

Nedávno renovované apartmány Hongmei se nacházejí v centru části Schüttdorf v Zell am See. Potraviny a obchody v blízkosti, nádraží Zell am See asi 3km.

Apartmany GADENSTÄTTER

Apartmany GADENSTÄTTER

Útulný apartmánový dům Gadenstätter se nachází na klidném místě Zell am See no jen 50m od pěší zóny a 100m od jezera. Nákupní možnosti 150m, nádraží 200m, letiště Salzburg 80km. Nadmořská výška střediska 757m.

Gasthof SCHÜTTHOF ***

Gasthof SCHÜTTHOF ***

Gasthof Schütthof se nachází v centru místní části Schüttdorf asi 20 min chůze od jezera a centra Zell am See s pěší zónou.

Hotel HEITZMANN ****

Hotel HEITZMANN ****

Oblíbený hotel Heitzmann má výhodnou polohu přímo v centru Zell am See a jen 50m od lanovky. Obchody a restaurace v blízkosti.

Hotel GRAND ****

Hotel GRAND ****

Grand Hotel má exkluzivní polohu v centru střediska Zell am See, přímo u jezera a 100m od centra s obchody, restauracemi a pěší promenádou. Hotel sestává ze dvou budov propojených podzemní chodbou.

Hotel WALDHOF ****

Hotel WALDHOF ****

Oblíbený příjemný hotel Waldhof skládá ze 2 budov, vzájemně propojené podzemní chodbou. Nachází se v centrální části Zell am See v nadmořské výšce 757m. Nákupní možnosti 400m, železniční stanice 1km, letiště Salzburg 80km.

Apartmány SIGL

Apartmány SIGL

Apartmánový dům se nachází v centru části Schüttdorf. Centrum Zell am See je 2km daleko. Obchody, kavárny, restaurace jsou přímo v blízkosti apartmánů.

Apartmány ANTON WALLNER STRASSE

Apartmány ANTON WALLNER STRASSE

Apartmány Anton Wallner Strasse 9 mají výbornou polohu přímo v centru střediska Zell am See, pár metrů od obchodů a restaurací, pěší zóny a zároveň v blízkosti lanovky. Jezero Zell 100m.

Feriendorf PONYHOF ***

Feriendorf PONYHOF ***

Oblíbený prázdninový komplex hotel Ponyhof se nachází na klidném slunném místě na úpatí Grossglockneru, ve vesničce Fusch an der Glocknerstrasse. Železniční stanice Bruck asi 5km.

Penzion STADLMÜHLE

Penzion STADLMÜHLE

Penzion Stadlmühle se nachází na klidném a slunném místě asi 3,5 km od centra městečka Bruck an der Grossglocknerstrasse v části St. Georg, 10 km od centra Zell am See (se železničnou stanicí) a asi 90 km od letiště Salzburg.

Hotel KITZ AKTIV ***

Hotel KITZ AKTIV ***

Nový příjemný hotel Kitz Aktiv se nachází v centru Bruck, 5km od Zell am See a 7km od ledovce. Potraviny 25m, obchody a nádraží Zell am See 4km, letiště Salzburg 80km.

Hotel LUKASMAYR ***

Hotel LUKASMAYR ***

Rodinne vedený hotel Lukasmayr skládá z hlavní a vedlejší budovy (100m) a nachází se v centrální části Bruck an der Grossglocknerstrasse asi 10km od Zell am See.

Gasthof ALPENROSE ***

Gasthof ALPENROSE ***

Gasthof Alpenrose se nachází ve vesnici Maishofen / Unterreit asi 4km od Zell am See a jen 15min jízdy autem od střediska Saalbach Hinterglemm. Nachází se na klidném místě.

Hotel QUEHENBERGER

Hotel QUEHENBERGER

Rodinně vedený hotel Penzion Quehenberger má výhodnou polohu v městečku Maishofen mezi populárními lyžařskými středisky Zell am See a Saalbach - Hinterglemm. Obchody a restaurace v blízkosti hotelu.

Apartmánový dům MARIANDLS + Dependance

Apartmánový dům MARIANDLS + Dependance

Apartmánový dům Mariandls se nachází v centru střediska Piesendorf. V blízkosti je autobusová zastávka. Restaurace je vzdálena pouze 20m a obchod cca 100m. Středisko Zell am See 10km, Kaprun 4km, ledovec Kitzs teinhorn 13km. K dispozici je i Dependance v městečku Walchen, které je od Piesendorf vzdálené asi 4km.

Lyžařské středisko Kaprun - Zell am See

Nadmořská výška: 760 - 3.030 m n.m., sezóna: 21.11. – 01.05., zasněžování: 79%
Sjezdovky: celkem: 138 km, lehké: 57 km, střední: 49 km, těžké: 32 km
Lanovky: celkem: 49, vleky: 20, sedačky: 17, kabinky: 12, skibus: ___
Skipas (6 dní): ___

Lyžování Kaprun - Zell am See

Další možnosti lyžování nabízejí lyžařská střediska v Rakousku - Lyžování Rakousko