SlovenskyEnglishČesky

Lyžování v Rakousku - Schladming, Stubaital, Saalbach, Zillertal, Sölden...

first minute Itálie, Chorvatsko

Kaprun - Zell am See > Zell am See

Hotel LATINI ****

Hotel LATINI ****

Hotel Latini se nachází v klidném prostředí obklopen horami a jezerem Zell am See. Lanovka Areithbahn je vzdálena jen 200m, ledovec Kitzsteinhorn 8km. Zrekonstruované komfortní pokoje, wellness, příznivé ceny pro děti.
Hotel Latini v Zell am See se nachází asi 2km od centra střediska Zell am See v nadmořské výšce 757m.

Hotel Hagleitner KINDERHOTEL ****

Hotel Hagleitner KINDERHOTEL ****

Hotel Hagleitner Kinderhotel zaměřený zvláště na rodiny s dětmi se nachází na klidném místě uprostřed horské přírody asi 3km od centra Zell am See a 400m od centra jeho části Schüttdorf s obchody. Železniční stanice 3km, letiště Salzburg 80km. Nadmořská výška střediska 750m.

Hotel SCHWEBEBAHN ****

Hotel SCHWEBEBAHN ****

Hotel Alpine Resort SCHWEBEBAHN je jedním z nejznámějších hotelů v Zell am See. Má vynikající slunečnou polohu nad jezerem, přímo na svahu a nabízí překrásný panoramatický výhled. Nachází se v nadmořské výšce 1.100m.. Centrum Zell am See je vzdáleno asi 1,5km, nádraží je vzdálena 2km, letiště Salzburg 100km. a nachází asi 1,5km od pěší zóny střediska Zell am See.

Hotel SCHŐNBLICK ***

Hotel SCHŐNBLICK ***

Rodinně vedený hotel se nachází v centru Schüttdorfu, asi 2 km od centra Zell am See, a asi 300 m od jezera. Nejbližší obchody jsou vzdáleny 100 m, nádraží je vzdálená 2 km.

Apartmány KRISTALL ***

Apartmány KRISTALL ***

Apartmánový dům Kristall se nachází ve středisku Zell am See v jižní části Schüttdorf, cca 500m od centra. Nabízí panoramatický výhled na ledovec Kitzsteinhorn a pohoří Hohen Tauern. Nadmořská výška střediska cca 757m, potraviny 150m, nákupní možnosti 200m, nádraží Zell am See 2,5 km, letiště Salzburg asi 80km.

Apartmány GSCHWANDTNER

Apartmány GSCHWANDTNER

Apartmány GSCHWANDTNER se nacházejí v Zell am See v centru části Schüttdorf, jen 5 minut chůze od obchodů a restaurací.

Hotel DAXER ***

Hotel DAXER ***

Rodinne vedený hotel Daxer se nachází přímo u lanovky Schmittenhöhe, na sluneční straně, jen 2km od centra Zell am See s obchody, bary a restauracemi.

Aparthotel DER SCHMITTENHOF ****

Aparthotel DER SCHMITTENHOF ****

Nedávno postavený aparthotel Der Schmittenhof s příjemnou atmosférou má výhodnou polohu pár kroků od sjezdovky asi 1,5 km od centra Zell am See a obchodů v nadmořské výšce 757m. Složena z hlavní a vedlejší budovy (3 *, 20m). Železniční stanice 1,5 km, letiště Salzburg 85km.

Penzion MILAN

Penzion MILAN

Jednoduchý renovovaný penzion Milan se nachází mezi Zell am See a Kaprun při části Schüttdorf. Centrum Zell am See 3km, obchody asi 500m, Kaprun asi 3km.

Apartmány NEUE POST

Apartmány NEUE POST

Útulný hotel s apartmánovým domem Neue Post má centrální, slunečnou a klidnou polohu, 50m od pěší zóny Zell am See. Skládá z hlavní a vedlejší budovy, v níž se nacházejí některé apartmány (viz popis).

Hotel NEUE POST ****

Hotel NEUE POST ****

Tradiční hotel Neue Post se nachází přímo v centru Zell am See na náměstí Palace na výhodném místě - v blízkosti lanovek, jezera, železniční stanice. Pěší zóna, obchody a restaurace hned u hotelu. Železniční stanice Zell am See asi 250m.

Hotel ST. HUBERTUSHOF ***

Hotel ST. HUBERTUSHOF ***

Hotel St. Hubertushof se nachází na klidném místě v Zell am See - část Thumersbach. Nádraží Zell am See asi 4km, do centra jezdí skibus zdarma.

Hotel SEEHOF ***

Hotel SEEHOF ***

Tradiční rodinně vedený hotel Seehof se nachází v blízkosti centra Zell am See, jen 30m od jezera. Nadmořská výška střediska 757m, nákupní možnosti 30m, nádraží asi 150m, letiště Salzburg asi 80km.

Hotel ZUM HIRSCHEN ****

Hotel ZUM HIRSCHEN ****

Rodinně vedený hotel Zum Hirschen se nachází na začátku pěší zóny v Zell am See v nadmořské výšce 757m. Veřejný bazén ve městě je vzdálený 200m, nádraží 300m, letiště Salzburg 80km.

Hotel GLASERER HAUS ***

Hotel GLASERER HAUS ***

Tradiční hotel Glaserer Haus se nachází v historickém centru Zell am See a byl nedávno rekonstruován. Obchody jsou vzdáleny 50m, nádraží 500m, letiště Salzburg 80km

Seehotel SEEVILLA FREIBERG

Seehotel SEEVILLA FREIBERG

Tradiční a stylový hotel se nachází přímo u jezera Zeller, jen 7 minut chůze od historického centra města, 300m od nákupních možností. Veřejný bazén 300m, nádraží 300m, letiště Salzburg 80km.

Berghotel JAGA ALM

Berghotel JAGA ALM

Horský hotel Jaga Alm je rodinně vedený a dětem přátelský hotel. Nachází se na sluneční straně Schmitten s panoramatickým výhledem na jezero a Schmittenhöhe v nadmořské výšce 1.200m je dostupný autem po nové ulici. Centrum Zell am See s obchody a nádražím asi 3km, letiště Salzburg asi 80km.

Apartmány HONGMEI

Apartmány HONGMEI

Nedávno renovované apartmány Hongmei se nacházejí v centru části Schüttdorf v Zell am See. Potraviny a obchody v blízkosti, nádraží Zell am See asi 3km.

Apartmany GADENSTÄTTER

Apartmany GADENSTÄTTER

Útulný apartmánový dům Gadenstätter se nachází na klidném místě Zell am See no jen 50m od pěší zóny a 100m od jezera. Nákupní možnosti 150m, nádraží 200m, letiště Salzburg 80km. Nadmořská výška střediska 757m.

Gasthof SCHÜTTHOF ***

Gasthof SCHÜTTHOF ***

Gasthof Schütthof se nachází v centru místní části Schüttdorf asi 20 min chůze od jezera a centra Zell am See s pěší zónou.

Hotel HEITZMANN ****

Hotel HEITZMANN ****

Oblíbený hotel Heitzmann má výhodnou polohu přímo v centru Zell am See a jen 50m od lanovky. Obchody a restaurace v blízkosti.

Hotel GRAND ****

Hotel GRAND ****

Grand Hotel má exkluzivní polohu v centru střediska Zell am See, přímo u jezera a 100m od centra s obchody, restauracemi a pěší promenádou. Hotel sestává ze dvou budov propojených podzemní chodbou.

Hotel WALDHOF ****

Hotel WALDHOF ****

Oblíbený příjemný hotel Waldhof skládá ze 2 budov, vzájemně propojené podzemní chodbou. Nachází se v centrální části Zell am See v nadmořské výšce 757m. Nákupní možnosti 400m, železniční stanice 1km, letiště Salzburg 80km.

Apartmány SIGL

Apartmány SIGL

Apartmánový dům se nachází v centru části Schüttdorf. Centrum Zell am See je 2km daleko. Obchody, kavárny, restaurace jsou přímo v blízkosti apartmánů.

Apartmány ANTON WALLNER STRASSE

Apartmány ANTON WALLNER STRASSE

Apartmány Anton Wallner Strasse 9 mají výbornou polohu přímo v centru střediska Zell am See, pár metrů od obchodů a restaurací, pěší zóny a zároveň v blízkosti lanovky. Jezero Zell 100m.