SlovenskyEnglishČesky

Lyžování v Rakousku - Schladming, Stubaital, Saalbach, Zillertal, Sölden...

first minute Itálie, Chorvatsko

Kitzbühel - Kirchberg

Rozsáhlá lyžařská oblast spojuje hlavní středisko Kitzbühel s blízkým Kirchberg, Aschau, Jochberg až po Pass Thurn. Lyžování na 150 km lyžařských tratí všech náročností, 51 lanovek a vleků s kapacitou 77.000 os. / hod. Známá sjezdovka Hahnenkamm - jeden z nejtěžších sjezdů Světového poháru mužů.

Ubytování Kitzbühel - Kirchberg

Hotel Best Western PREMIER KAISERHOF ****

Hotel Best Western PREMIER KAISERHOF ****

Elegantní hotel Best Western Premier Kaiserhof má výbornou polohu v středisku Kitzbühel u lanovky Hahnenkamm a jen pár metrů od historického centra.

Hotel BRUGGERHOF ***

Hotel BRUGGERHOF ***

Hotelový komplex Bruggerhof sestává ze 4 budov asi 30m od sebe a nachází se asi 2km od centra Kitzbühel a obchodů v nadmořské výšce 800m. Jezero Schwarzsee asi 200m. Železniční stanice Kitzbühel 3,5 km, letiště Salzburg 80km.

Hotel STRASSHOFER ***

Hotel STRASSHOFER ***

Tradiční tyrolský hotel Strasshofer se nachází přímo v centru Kitzbühel na pěší zóně. Obchody v okolí hotelu, nádraží 1km, letiště Salzburg 80km.

Hotel HARISCH WEISSES RÖSSL *****

Hotel HARISCH WEISSES RÖSSL *****

Tradiční luxusní Harish Hotel WEISSES RÖSSL obklopen atmosférou centra Kitzbühel v blízkosti obchodů. Železniční stanice 2km, letiště Salzburg 80km, nadmořská výška střediska 800m.

Apartmány KOLPINGHAUS

Apartmány KOLPINGHAUS

Velký apartmánový dům Kolpinghaus se nachází v centru Kitzbühel v blízkosti historického centra a pěší zóny. Nákupní možnosti 100m, nádraží 500m, letiště Salzburg 80km.

Landhotel VORDERGRUB

Landhotel VORDERGRUB

Příjemný venkovský hotel Vordergrub s výbornou restaurací se nachází na slunné straně údolí Kitzbühel, asi 1,5 km od centra. Potraviny a železniční stanice 1km.

Hotel SCHWEIZERHOF ****

Hotel SCHWEIZERHOF ****

Sportovní a wellness hotel Schweizerhof s příjemnou atmosférou a novým zařízením má výbornou polohu v centru pěší zóny střediska Kitzbühel. Nadmořská výška střediska 800m, nákupní možnosti 200m. Železniční stanice

Hotel SCHWARZER ADLER ****

Hotel SCHWARZER ADLER ****

Elegantní hotel v centru střediska Kitzbühel je vhodný pro sportovně - relaxační dovolenou. Nachází se v nadmořské výšce 800m, nákupní možnosti 100m. Železniční stanice 1,5 km, letiště Salzburg asi 80km.

Hotel Q! MARIA THERESIA ****

Hotel Q! MARIA THERESIA ****

Designový hotel Q! Maria Theresia se nachází v centru vychytaných rakouského lyžařského střediska Kitzbühel, nedaleko sjezdovky Hahnenkamm. Obchody a restaurace v blízkém okolí 20m, nádraží Kitzbühel 1,5km.

CORDIAL GOLF & WELLNESSHOTEL REITH ****

CORDIAL GOLF & WELLNESSHOTEL REITH ****

Komfortní hotel Cordial Golf & Wellness Reith se nachází jen 5min jízdy od známého střediska Kitzbühel ve vesničce Reith. Železniční stanice Kitzbühel asi 3km.

Hotel KIRCHBERGERHOF ****

Hotel KIRCHBERGERHOF ****

Rodinně vedený, tradiční hotel Alpen Glück Hotel Kirchbergerhof se nachází na klidném místě na okraji městečka Kirchberg, asi 300m od obchodů. Železniční stanice 1,3 km.

Hotel LIFTHOTEL ***

Hotel LIFTHOTEL ***

Rodinne vedený hotel Lifthotel v tyrolském stylu má klidnou polohu asi 700m od centra Kirchberg a nákupních možností. Železniční stanice 900m, letiště Innsbruck / Salzburg 90km.

Hotel-Gasthof UNTERM RAIN

Hotel-Gasthof UNTERM RAIN

Tradiční tyrolský hotel Gasthof Unterm Rain se nachází přímo v centru Kirchberg. Potraviny a nákupní možnosti 100m. Železniční stanice Kirchberg 500m, letiště Salzburg 80 km. Nadmořská výška je 860m.

Hotel ELISABETH ****

Hotel ELISABETH ****

Velký rodinně vedený hotel Elisabeth v tyrolském stylu byl předělán z původní farmy a dodnes využívá vlastní produkty v kuchyni hotelu. Od centra Kirchberg a nákupních možností je asi 1,5 km, železniční stanice Kirchberg 2km, letiště Innsbruck 80km, nadmořská výška střediska 860m.

Hotel KRONECK ****

Hotel KRONECK ****

Velký, neformální av tradičním stylu postaven hotel se nachází v tiché oblasti Kirchbergu s panoramatickým výhledem na Wilden Kaiser v nadmořské výšce 860m. Centrum města s obchody a restauracemi 700m, železniční stanice Kirchberg 900m, letiště 90km.

AKTIV SUNNY HOTEL SONNE ****

AKTIV SUNNY HOTEL SONNE ****

Příjemný stylový hotel Aktiv Sunny Sonne leží v centru Kirchberg asi 300m od obchodů. Železniční stanice 1,2 km, letiště Innsbruck 95km, nadmořská výška střediska 860m.

Hotel TAXACHER ***

Hotel TAXACHER ***

Moderně, ale tradičně zařízený Hotel Taxacherhof se nachází 2 km od centra Kirchberg v klidném prostředí. Nejbližší nákupní možnosti jsou vzdáleny 2 km od hotelu. Nadmořská výška střediska je 860 m. veřejný bazén 10km, nádraží Kirchberg je vzdálena 2 km, letiště Innsbruck 80 km.

Apartmány FRANGLHOF **

Apartmány FRANGLHOF **

Rodinně vedený apartmánový dům Franglhof na klidném úpatí Sonnberg je asi 800m od centra Kirchberg a 1km od železniční stanice. Nadmořská výška 860m.

Hotel RÖSSLWIRT

Hotel RÖSSLWIRT

Tradiční rodinně vedený hotel Rösslwirt se nachází v centru Kirchberg. Zařízení bylo nedávno renovované. Nákupní možnosti u hotelu, nádraží 200m, letiště Salzburg 77km. Nadmořská výška střediska 860m.

Hotel BRÄUWIRT ****

Hotel BRÄUWIRT ****

Tradiční hotel Bräuwirt kompletně zrenovován a přestavěn v roce 2006 se nachází v centru Kirchberg v nadmořské výšce 860m. Nákupní možnosti 150m, nádraží Kirchberg 600m, letiště Innsbruck 90km.

Gasthof SKIRAST ***

Gasthof SKIRAST ***

Příjemný, rodinně vedený hotel Skirast zařízený v tyrolském stylu leží v nadmořské výšce 860m. Nachází se přímo u vstupu do přírodní rezervace Spertental. Vedlejší budova se nachází hned u hotelu. Centrum Kirchberg je vzdálený 3,5 km, veřejný bazén v hotelu Elisabeth Kirchberg 1,5 km, nákupní možnosti 3,5 km, nádraží Kirchberg 4km, letiště Innsbruck 90km.

Hotel DER ADLER **** - SKIPAS

Hotel DER ADLER **** - SKIPAS

Hotel Der Adler, označovaný také jako Alpenresidenz Adler, se nachází v tyrolském městečku Kirchberg, pár metrů od svahů. Situován je v okrajové části centra směrem na Kitzbühel.

Penzión FRANGLHOF **

Penzión FRANGLHOF **

Rodinně vedený penzion Franglhof se nachází na klidném místě asi 800m od centra Kirchberg a nákupních možností. Nadmořská výška střediska je 860m. Železniční stanice Kirchberg 1km, letiště Innsbruck / Salzburg 90km.

Hotel KEMPINSKI DAS TIROL *****

Hotel KEMPINSKI DAS TIROL *****

Luxusní hotel Kempinski Das Tirol byl otevřen v roce 2011 a jako jediný hotel v Tyrolsku patří do sítě Leading Hotels of the World. Nachází se ve vesničce Jochberg 100m od centra a 7km od centra světoznámého lyžařského městečka Kitzbühel.
Železniční stanice Kitzbühel 8km, letiště Salzburg 83km, Innsbruck 100km.

Apartmány TIROL APART 1709

Apartmány TIROL APART 1709

Kompletně zrenovované apartmány TirolApart 1709 znovu otevřeno v prosinci 2015 mají výbornou polohu v centru městečka Jochberg u lyžařského svahu. Nákupní možnosti v blízkém okolí. Kitzbühel asi 9km, spojení zajišťují skibusy.

Lyžařské středisko Kitzbühel - Kirchberg

Nadmořská výška: 800 - 2.000 m n.m., sezóna: 13.12. - 25.04., zasněžování: 58%
Sjezdovky: celkem: 168 km, lehké: 67 km, střední: 78 km, těžké: 23 km
Lanovky: celkem: 53, vleky: 16, sedačky: 28, kabinky: 9, skibus: ___
Skipas (6 dní): ___

Lyžování Kitzbühel - Kirchberg

Další možnosti lyžování nabízejí lyžařská střediska v Rakousku - Lyžování Rakousko