SlovenskyEnglishČesky

Lyžování v Rakousku - Schladming, Stubaital, Saalbach, Zillertal, Sölden...

first minute Itálie, Chorvatsko

Kitzbühel - Kirchberg > Kirchberg

Hotel KIRCHBERGERHOF ****

Hotel KIRCHBERGERHOF ****

Rodinně vedený, tradiční hotel Alpen Glück Hotel Kirchbergerhof se nachází na klidném místě na okraji městečka Kirchberg, asi 300m od obchodů. Železniční stanice 1,3 km.

Hotel LIFTHOTEL ***

Hotel LIFTHOTEL ***

Rodinne vedený hotel Lifthotel v tyrolském stylu má klidnou polohu asi 700m od centra Kirchberg a nákupních možností. Železniční stanice 900m, letiště Innsbruck / Salzburg 90km.

Hotel-Gasthof UNTERM RAIN

Hotel-Gasthof UNTERM RAIN

Tradiční tyrolský hotel Gasthof Unterm Rain se nachází přímo v centru Kirchberg. Potraviny a nákupní možnosti 100m. Železniční stanice Kirchberg 500m, letiště Salzburg 80 km. Nadmořská výška je 860m.

Hotel ELISABETH ****

Hotel ELISABETH ****

Velký rodinně vedený hotel Elisabeth v tyrolském stylu byl předělán z původní farmy a dodnes využívá vlastní produkty v kuchyni hotelu. Od centra Kirchberg a nákupních možností je asi 1,5 km, železniční stanice Kirchberg 2km, letiště Innsbruck 80km, nadmořská výška střediska 860m.

Hotel KRONECK ****

Hotel KRONECK ****

Velký, neformální av tradičním stylu postaven hotel se nachází v tiché oblasti Kirchbergu s panoramatickým výhledem na Wilden Kaiser v nadmořské výšce 860m. Centrum města s obchody a restauracemi 700m, železniční stanice Kirchberg 900m, letiště 90km.

AKTIV SUNNY HOTEL SONNE ****

AKTIV SUNNY HOTEL SONNE ****

Příjemný stylový hotel Aktiv Sunny Sonne leží v centru Kirchberg asi 300m od obchodů. Železniční stanice 1,2 km, letiště Innsbruck 95km, nadmořská výška střediska 860m.

Hotel TAXACHER ***

Hotel TAXACHER ***

Moderně, ale tradičně zařízený Hotel Taxacherhof se nachází 2 km od centra Kirchberg v klidném prostředí. Nejbližší nákupní možnosti jsou vzdáleny 2 km od hotelu. Nadmořská výška střediska je 860 m. veřejný bazén 10km, nádraží Kirchberg je vzdálena 2 km, letiště Innsbruck 80 km.

Apartmány FRANGLHOF **

Apartmány FRANGLHOF **

Rodinně vedený apartmánový dům Franglhof na klidném úpatí Sonnberg je asi 800m od centra Kirchberg a 1km od železniční stanice. Nadmořská výška 860m.

Hotel RÖSSLWIRT

Hotel RÖSSLWIRT

Tradiční rodinně vedený hotel Rösslwirt se nachází v centru Kirchberg. Zařízení bylo nedávno renovované. Nákupní možnosti u hotelu, nádraží 200m, letiště Salzburg 77km. Nadmořská výška střediska 860m.

Hotel BRÄUWIRT ****

Hotel BRÄUWIRT ****

Tradiční hotel Bräuwirt kompletně zrenovován a přestavěn v roce 2006 se nachází v centru Kirchberg v nadmořské výšce 860m. Nákupní možnosti 150m, nádraží Kirchberg 600m, letiště Innsbruck 90km.

Gasthof SKIRAST ***

Gasthof SKIRAST ***

Příjemný, rodinně vedený hotel Skirast zařízený v tyrolském stylu leží v nadmořské výšce 860m. Nachází se přímo u vstupu do přírodní rezervace Spertental. Vedlejší budova se nachází hned u hotelu. Centrum Kirchberg je vzdálený 3,5 km, veřejný bazén v hotelu Elisabeth Kirchberg 1,5 km, nákupní možnosti 3,5 km, nádraží Kirchberg 4km, letiště Innsbruck 90km.

Hotel DER ADLER **** - SKIPAS

Hotel DER ADLER **** - SKIPAS

Hotel Der Adler, označovaný také jako Alpenresidenz Adler, se nachází v tyrolském městečku Kirchberg, pár metrů od svahů. Situován je v okrajové části centra směrem na Kitzbühel.

Penzión FRANGLHOF **

Penzión FRANGLHOF **

Rodinně vedený penzion Franglhof se nachází na klidném místě asi 800m od centra Kirchberg a nákupních možností. Nadmořská výška střediska je 860m. Železniční stanice Kirchberg 1km, letiště Innsbruck / Salzburg 90km.