SlovenskyEnglishČesky

Lyžování v Rakousku - Schladming, Stubaital, Saalbach, Zillertal, Sölden...

first minute Itálie, Chorvatsko
imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgSkimap MölltalSkipass Mölltal

Mölltal

Lyžování na ledovci prodlouží lyžařskou sezónu od 17.dec. do května, nejdelší lanovkou v Alpách se dostanete za 8min do výšky 3.122m, kde vás překvapí 53km perfektně upravených lyžařských tratí a nádherný výhled. Středisko je přístupné z městečka Flattach, nebo z nedalekého Mallnitz.

Ubytování Mölltal

Gasthof INNERFRAGANTER WIRT ***

Gasthof INNERFRAGANTER WIRT ***

Menší, rodinně vedený gasthof Innerfraganter Wirt se nachází ve středisku Flattach v části Innerfragant blíže k ledovci, asi 5km od centra.

Apartmánový dům MENTIL

Apartmánový dům MENTIL

Apartmánový dům MENTIL se nachází ve středisku Flattach při ledovci Mölltal vedle Spothotela Mölltal v části Kleindorf. V blízkosti se nachází supermarket, restaurace, pub, pizzerie, kavárna.

Sporthotel MÖLLTAL *** - skipas

Sporthotel MÖLLTAL *** - skipas

Oblíbený neformální Sporthotel Mölltal se nachází v centru Flattach část Kleindorf, asi 100m od obchodů, v blízkosti pizzerie, bar. Skládá z hlavní a vedlejší budovy (50m od sebe). Železniční stanice Spittal 40km, letiště Klagenfurt 115km.

Sporthotel MÖLLTAL ***

Sporthotel MÖLLTAL ***

Oblíbený Sporthotel Mölltal s neformální atmosférou se nachází v centru Flattach, asi 100m od obchodů. Skládá z hlavní a vedlejší budovy (50m od sebe). Železniční stanice Spittal 40km, letiště Klagenfurt 115km.

Hotel FLATTACHER HOF ****

Hotel FLATTACHER HOF ****

Hotel Flattacherhof se nachází na klidném místě v centru střediska Flattach. Železniční stanice Mallnitz asi 12km. Nadmořská výška střediska 699m.

GIGA SPORT OPENING

GIGA SPORT OPENING

Lyžování na ledovci prodlouží lyžařskou sezónu od prosince do května, nejdelší lanovkou v Alpách se dostanete za 8min do výšky 3.122m, kde vás překvapí 53km perfektně upravených lyžařských tratí a nádherný výhled. Středisko je přístupné z městečka Flattach, nebo z nedalekého Mallnitz.

INTERSPORT OPENING

INTERSPORT OPENING

Lyžování na ledovci prodlužuje lyžařskou sezónu od prosince do května, nejdelší lanovkou v Alpách se dostanete za 8min do výšky 3.122m, kde vás překvapí 53km perfektně upravených lyžařských tratí a nádherný výhled. Středisko je přístupné z městečka Flattach, nebo z nedalekého Mallnitz.

Apartmány SISSI

Apartmány SISSI

Apartmánový dům Sissi má celkem 7 apartmánů, nachází se na klidném místě v části Flattach - Ausserfragant.

Hotel FRAGANTER WIRT ***

Hotel FRAGANTER WIRT ***

Příjemný, rodinně vedený hotel Fraganter Wirt se nachází pod Moelltalským ledovcem na jižní straně Hohen Tauern ve středisku Flattach, v centru části Ausserfragant, asi 15km od železniční stanice.

Apartmány BLUMENMOSAIK

Apartmány BLUMENMOSAIK

Nedávno postavené apartmány Blumenmosaik se nacházejí ve středisku Flattach v centrální části Kleindor, supermarket, banka, pošta, restaurace v blízkosti.

Apartmány GLETSCHERBLICK

Apartmány GLETSCHERBLICK

Apartmánový dům Gletscherblick se nachází ve středisku Flattach v centru části Kleindorf. Při apartmánech je supermarket, kavárna, restaurace, prodejna sportovních potřeb se servisem a půjčovnou lyží.

Penzión STRIEDNIG

Penzión STRIEDNIG

Penzion Striednig se nachází ve známém lyžařském středisku Mölltal s ledovcem, v centru vesnice Flattach, asi 10 minut chůze od supermarketu, banky, trafiky a restaurací.

Hotel ALPENHOF ***

Hotel ALPENHOF ***

Rodinne vedený hotel Alpenhof se nachází přímo v centru střediska Obervellach. Sestává ze dvou budov, vedlejší budova je vzdálena 20m od hlavní budovy. Nadmořská výška resortu 680m. Železniční stanice Mallnitz 8km, letiště Klagenfurt 110km.

Lyžařské středisko Mölltal

Nadmořská výška: 2.200 - 3.122 m n.m., sezóna: 21.06. - 11.05. celoročná, zasněžování: 72%
Sjezdovky: celkem: 88 km, lehké: 22 km, střední: 51 km, těžké: 15 km
Lanovky: celkem: 28, vleky: 17, sedačky: 4, kabinky: 7, skibus: ___
Skipas: (6 dní): ___

Lyžování Mölltal

Další možnosti lyžování nabízejí lyžařská střediska v Rakousku - Lyžování Rakousko