SlovenskyEnglishČesky

Lyžování v Rakousku - Schladming, Stubaital, Saalbach, Zillertal, Sölden...

first minute Itálie, Chorvatsko
imgimgimgimgimgimgimgimgSkimap Nassfeld - HermagorSkipass Nassfeld - Hermagor

Nassfeld - Hermagor

Lyžařské středisko pro mladé se nachází v Kärnten při italských hranicích. Za lyžovačkou sem chodí i velká část italské mládeže, z této části pomezí, Záruka sněhu, bezpečné tratě, více než 100 km sjezdovek, běžky 300 km. Zaručené lyžování během celé sezóny - příznivé sněhové podmínky zajišťuje nadm. výška a 150 ks sněžných děl.

Ubytování Nassfeld - Hermagor

Chaty ALM RESORT NASSFELD ****

Chaty ALM RESORT NASSFELD ****

Perfektní lokalita nově postavených chat přímo u svahu. Výborné pro rodiny, partie - nedostatek jen v tom, že se rychle vyprodávají.

Nově postavené chaty Alm Resort Nassfeld mají výbornou polohu u svahu lyžařského střediska Nassfeld - Hermagor. Centrum Sonnenalpe a obchody asi 1,5 km. Nadmořská výška resortu 1.500m, při hranicích Rakouska s Itálií. Železniční stanice Hermagor asi 19km, letiště Klagenfurt 100km.

CUBE Nassfeld

CUBE Nassfeld

Stylový hotel Cube se nachází ve středisku Hermagor v části Tröpolach lyžařské oblasti Nassfeld-Hermagor v nadmořské výšce 600m. Železniční stanice Hermagor asi 10km.

FALKENSTEINER HOTEL & SPA CARINZIA ****

FALKENSTEINER HOTEL & SPA CARINZIA ****

FALKENSTEINER HOTEL & SPA CARINZIA se nachází na začátku lyžařského střediska Nassfeld přímo ve vesnici Tröpolach, asi 8km od Hermagor. Železniční autobusové nádraží asi 1km. letiště Klagenfurt 80km.

Hotel GARTNERKOFEL ****

Hotel GARTNERKOFEL ****

Komfortní hotel Gartnerkofel s neformální atmosférou má výbornou polohu uprostřed lyžařské oblasti Naasfeld Hermagor přímo v centru Sonnenalpe Naasfeld v nadmořské výšce 1500m. Nákupní možnosti 300m, nádraží Tröpolach asi 12km, Hermagor asi 20km, letiště Klagenfurt asi 86km.

Falkensteiner Hotel SONNENALPE ****

Falkensteiner Hotel SONNENALPE ****

Falkensteiner Hotel Sonnenalpe se nachází ve středisku Nassfeld přímo uprostřed lyžařských svahů v nadmořské výšce 1.500m. Příjemný moderní hotel vhodný zejména pro rodiny s dětmi.

Hotel SAMERHOF ****

Hotel SAMERHOF ****

Hotel Samerhof se nachází ve středisku Nassfeld v centru části Tröpolach, nedaleko údolní stanice lanovky. Má i přilehlou vedlejší budovu s apartmány asi 4min chůze od hlavní budovy hotelu.

Alpenhotel MARCIUS ***

Alpenhotel MARCIUS ***

Alpenhotel Marcius postavený v tradičním rakouském stylu venkovských domů má výbornou polohu přímo v lyžařském středisku Nassfeld v části Sonnleitn, pár metrů od vleků. Nadmořská výška 1.400m.

Hotel WULFENIA ****+

Hotel WULFENIA ****+

Zrenovovaný hotel Wulfen & Spa se nachází v nadmořské výšce cca 1.500m přímo uprostřed lyžařského střediska Nassfeld, v části Sonnenalpe přímo u svahu. Hotel je zařízen v moderním designovém, minimalistickém stylu.

Aparthotel EDERHOF ****

Aparthotel EDERHOF ****

Tradiční aparthotel Ederhof poskytuje apartmány i pokoje v hlavní budově a také nově postavené přilehlé budově vzdálené 50m zároveň se stravováním. Má výbornou polohu přímo na svahu lyžařského střediska Nassfeld, část Schlanitzen.

Apartmány DE LUXE SCHLUGA ****

Apartmány DE LUXE SCHLUGA ****

Apartmány Schluga De Luxe se nachází ve středisku Hermagor v klidné části u jezera Pressegersee. Dům I byl otevřen v červenci 2006 a dům II v prosinci 2009.

Apartmány ALM RESORT NASSFELD

Apartmány ALM RESORT NASSFELD

Apartmány Alm Resort Nassfeld mají výbornou polohu uprostřed lyžařského střediska Nassfeld - Hermagor, přímo uprostřed svahů. Centrum Sonnenalpe a obchody asi 1,5 km. Nadmořská výška resortu 1.500m. Železniční stanice Hermagor asi 19km, letiště Klagenfurt 100km.

Chatky DAS KLEINE FERIENDORF

Chatky DAS KLEINE FERIENDORF

Das Kleine Feriendorf je malá prázdninová vesnička z menších chatek v blízkosti top lyžařského střediska Korutan, Nassfeld - Hermagor, jednoduché turistické ubytování.
Malé prázdninová vesnička Das Kleine Feriendorf se nachází v obci Jenig jen 3km od Tröpolach, ze kterého vede lanovka do top lyžařské oblasti Nassfeld - Hermagor. Ubytování je apartmánového typu v malých chatkách s množstvím dřeva. Vesnička je na klidném slunném místě s výhledem na okolní hory.

Aparthotel FORELLENHOF WALDNER ***

Aparthotel FORELLENHOF WALDNER ***

Rodinně vedený aparthotel Forellenhof Waldner se nachází ve vesnici Gundersheim v dobrém dosahu lyžařské oblasti Nassfeld - Hermagor. Má hlavní budovu a přístavbu Wiesengrund (30m).

Apartmány ROSENSTÖCKL ****

Apartmány ROSENSTÖCKL ****

Rodinně vedený apartmánový komplex se nachází v údolí Gailtal, v lyžařské oblasti Nassfeld, ve vesničce Gundersheim. Komplex se skládá z apartmánového domu Rosenstöckl a asi 400m vzdáleného penzionu.

Bierhotel LONCIUM – Gasthof EDELWEISS ***

Bierhotel LONCIUM – Gasthof EDELWEISS ***

Bierhotel Loncium (pivní hotel - vlastní pivovar) a gasthof Edelweiss se nachází v městečku Kötschach - Mauthen v okrese Hermagor, výhodná poloha pro lyžování v Nassfeld při příznivé ceně ubytování.

Gasthof GAILBERGHÖHE

Gasthof GAILBERGHÖHE

Rodinně vedený gasthof Gailberg se nachází na klidném místě při menším městečku Kötschach - Mauthen v dobré dostupnosti lyžařského střediska Nassfeld - Hermagor.

Familienhotel KARNISCHERHOF ***

Familienhotel KARNISCHERHOF ***

Rodinný hotel Familienhotel Karnischerhof se nachází uprostřed korutanské přírody ve vesničce St. Stefan an der Gailtal, 6km od centra Nötsch, větší nákupní možnosti v Hermagor 12km. Zastávka autobusu naproti hotelu.

Lyžařské středisko Nassfeld - Hermagor

Nadmořská výška: 610 - 2.020 m n.m., sezóna: 04.12. - 25.04., zasněžování: 100%
Sjezdovky: celkem: 110 km, lehké: 30 km, střední: 69 km, těžké: 11 km
Lanovky: celkem: 30, vleky: 17, sedačky: 8, kabinky: 5, skibus: ___
Skipas: (6 dní): ___

Lyžování Nassfeld - Hermagor

Další možnosti lyžování nabízejí lyžařská střediska v Rakousku - Lyžování Rakousko