SlovenskyEnglishČesky

Lyžování v Rakousku - Schladming, Stubaital, Saalbach, Zillertal, Sölden...

first minute Itálie, Chorvatsko
imgimgimgimgimgimgimgimgimgSkimap ObergurglSkipass Obergurgl

Obergurgl

Stoprocentní garance sněhu od konce listopadu do začátku května díky nadmořské výšce 1.800 - 3.080m a výborně zabezpečenému umělému zasněžování (90% sjezdových tratí). Dispozice 110 km tratí, převážně střední (55km) a lehké (35km) obtížnosti sjezdovek, pro náročné (20km) černých sjezdovek, vše s kvalitním povrchem.

Ubytování Obergurgl

Hotel ALPENAUSSICHT ****

Hotel ALPENAUSSICHT ****

Hotel Alpenaussicht byl postaven v roce 1744 a sloužil jako hostinec pro návštěvníky střediska Obergurgl. Hotel byl rekonstruován v roce 2002 a v současnosti je moderní a přátelský hotel umístěný v překrásném prostředí. Centrum je vzdáleno asi 400 m.

Hotel JOSL MOUNTAIN LOUNGING ****

Hotel JOSL MOUNTAIN LOUNGING ****

Moderní Lounging - Boutique Hotel Josl Mountain Lounging je hotel výjimečné kategorie. Hotel se nachází v centru střediska Obergurgl. Vysoká kvalita a vynikající poloha hotelu je ideální pro ty, kteří hledají odpočinek a relax.

Hotel AUSTRIA & BELLEVUE ****

Hotel AUSTRIA & BELLEVUE ****

Hotely Austria a Bellevue jsou dva prvotřídní hotely, spojené podzemní chodbou a nacházejí se na klidném místě s výhledem na Ötztalerské hory. Centrum střediska Obergurgl s nákupními možnostmi cca 500m. Nadmořská výška střediska 1.930-2.150m. Železniční stanice Ötztal 50km, letiště Innsbruck 100km.

Hotel LOHMANN ***

Hotel LOHMANN ***

"All Inclusive" hotel Lohman má výhodnou polohu v tyrolském středisku Obergurgl, jen 50m od centra a nákupních možností. Díky péči o děti a nápojem v ceně je vhodný zejména pro rodiny. Železniční stanice Ötztal Bahnhof asi 50km, letiště Innsbruck 100km.

Hotel Vital MÜHLE ****

Hotel Vital MÜHLE ****

Rodinně vedený Vital Hotel Mühle se nachází uprostřed lyžařského střediska Obergurgl - Hochgurgl, mezi oběma jeho částmi, asi 2km od centra Obergurgl. Spojení s centrem a vleky zajišťuje skibus zdarma, stojí před hotelem.

Bergresidenz MÜHLE ***

Bergresidenz MÜHLE ***

Rodinně vedený renovovaný hotel - penzion is apartmánovým ubytováním Bergresidenz Mühle se nachází v Obergurgl asi 2km od centra, směrem na Hochgurgl. Do centra spojení skibusem zdarma, cca 2 minuty jízdy. Penzion patří k 4 * hotelu Vitalhotel Mühle (30m), jehož wellness, restauraci a prostory mohou klienti využívat.

Penzion HOHENFELS ***

Penzion HOHENFELS ***

Příjemný penzion s dobrou polohou pro lyžování i dostupnost do centra.
Penzion Hohenfels má výbornou polohu na začátku centrální části Obergurgl (část Gurgl), obchody, restaurace a bary v dosahu max 10 minut chůze. Zlyžováí možné až k ubytování.

BURGHOTEL ALPENGLÜHN ***

BURGHOTEL ALPENGLÜHN ***

Rodinně vedený Burghotel Alpenglühn se nachází ve středisku Obergurgl v části Pill u lanovky vedoucí do Hochgurgl. Nadmořská výška střediska 1.927m.

Alpenhotel LAURIN ***

Alpenhotel LAURIN ***

Rodinne vedený hotel Laurin má klidnou polohu s výhledem na Ötztalerské vrchy ve středisku Hochgurgl. Centrum Obergurgl asi 3km, nákupní možnosti asi 5km. Železniční stanice Ötztal asi 55km, letiště Innsbruck asi 100km. Nadmořská výška střediska 1.930-2.150m.

Lyžařské středisko Obergurgl

Nadmořská výška: 1.800 - 3.080m, sezóna: 30.11. - 01.05., zasněžování: ___
Sjezdovky: celkem: 110 km, lehké: 35 km, střední: 55 km, těžké: 20 km
Lanovky: celkem: 24, vleky: 9, sedačky: 8, kabinky: 7, skibus: ___
Skipas: (6 dní): ___

Lyžování Obergurgl

Další možnosti lyžování nabízejí lyžařská střediska v Rakousku - Lyžování Rakousko