SlovenskyEnglishČesky

Lyžování v Rakousku - Schladming, Stubaital, Saalbach, Zillertal, Sölden...

first minute Itálie, Chorvatsko
imgimgimgimgimgimgSkimap ObertauernSkipass Obertauern

Obertauern

95 km okruh bez složení lyží. Středisko nabízí-26 moderní lanovky, sjezdovky převážně střední a lehké obtížnosti s kvalitně upraveným povrchem. Návštěvníky bylo toto středisko zařazené do TOP-10 rakouských ski-resortů. Po výborném lyžování se můžete pobavit v některém z mnoha barů, nebo relax, sauna, masáž.

Ubytování Obertauern

Alpenhotel TAUERNKÖNIG ***

Alpenhotel TAUERNKÖNIG ***

Rodinně vedený Alpenhotel Tauernkönig se nachází asi 700m od centra Obertauern a nákupních možností. Má i depandance Gammsspitzl (asi 300m). Železniční stanice Radstadt asi 21km, letiště Salzburg 100km. Nadmořská výška resortu 1.750m, známé tréninkové středisko rakouských lyžařů.

Hotel MARIETTA ****

Hotel MARIETTA ****

Hotel Marietta má výbornou polohu v centru Obertauern přímo u svazích. Vybavení lyžařského střediska i restaurace, bary a diskotéky jsou v blízkosti, nejbližší Schirmbar jen 50m.

Apartmány BERGRESIDENZ

Apartmány BERGRESIDENZ

Bergresidenz & Tauernresidenz (dvě budovy asi 10m od sebe) je rodinně vedený apartmánový dům v nově postaveném luxusním zařízení. Ideální ubytování s výhledem na hory, pro nadšené zimních sportovních fanoušků, situovaný v blízkosti lanovky a svahů. Centrum Obertauern s obchody asi 900m, nádraží Radstadt 21 km, letiště Salzburg asi 100km.

Hotel SCHÜTZ ****

Hotel SCHÜTZ ****

Komfortní hotel Schütz má výbornou polohu v centru střediska Obertauern v nadmořské výšce 1.750m. Železniční stanice Radstadt asi 20km, letiště Salzburg asi 100km.

Hotel TAUERNHAUS WISENEGG ***

Hotel TAUERNHAUS WISENEGG ***

Jednoduchý útulný hotel Tauernhaus Wisenegg se nachází ve známém středisku Obertauern asi 1km od centra v nadmořské výšce 1.750m. Železniční stanice Radstadt asi 20km, letiště Salzburg 100km.

Aparthotel ALPINARA

Aparthotel ALPINARA

Aparthotel Alpinara byl nedávno postaven, nacházejí se v něm velké apartmány a lóže.

Hotel LATSCHENHOF ****

Hotel LATSCHENHOF ****

Hotel Latschenhof Obertauern - komfortní, přátelský alpský hotel s centrální pozicí, jen 100 m od lanovky, 50m od centra střediska, nadmořská výška 1.725m. Wellness, polopenze, slevy pro děti do 15 let. Vánoční a Silvestrovská večeře v ceně.
Hotel Latschenhof se nachází jen 50m od centra střediska Obertauern. Nejbližší železniční stanice Radstadt 25km.

Hotel ENZIAN ****+

Hotel ENZIAN ****+

Hotel Enzian, zrenovovaný v roce 2010, se nachází v centru oblíbeného, vysoko položeného lyžařského střediska Obertauern, v klidné boční uličce. Lyžařské svahy všude kolem. Na současný hotel byl přetvořen z původního hostitelského domu postaveného již v roce 1955.

Hotel ROMERHOF ****+

Hotel ROMERHOF ****+

Alpenhotel Römerhof se nachází přímo naproti svahu v populárním, vysoko položeném lyžařském středisku Obertauern (1.630 - 2.313m), na klidném místě. Centrum městečka pár minut vzdálené.

Aparthotel HUBERTUS

Aparthotel HUBERTUS

Aparthotel Hubertus se nachází na okraji Obertauern, 900m od centra, nejbližší železniční stanice je Radstadt 21km, letiště Salzburg 100km, nadmořská výška 1750m.

Aparthotel SONNE ****

Aparthotel SONNE ****

Rodinně vedený Garni & Aparthotel Sonne se nachází ve středisku Obertauern s vysokou nadmořskou výškou, hned na začátku střediska v části Kirchdörfl obklopen krásnou přírodní scenérií v zimě.

Hotel SÜDTIROL ***

Hotel SÜDTIROL ***

Neformální a oblíbený hotel Südtirol se nachází v centrální části oblíbeného lyžařského střediska Obertauern v nadmořské výšce 1.738m. Do úplného centra městečka jsou to 3min chůze.

Aparthotel ALMSCHLÖSSL & SCHROTTERALM ****

Aparthotel ALMSCHLÖSSL & SCHROTTERALM ****

Rodinně vedený komfortní aparthotel Almschlössl & Schrotteralm sestává ze dvou domů tvořících jeden hotelový komplex na lyžařském svahu v Obertauern. Má skvělou panoramatickou polohu v nadmořské výšce 1.700m, asi 2,5km od centra střediska. Zařízený je ve venkovském stylu množstvím dřeva, s útulnou atmosférou.

Hotel LÜRZERHOF ****+

Hotel LÜRZERHOF ****+

Rodinně vedený Wellness & Spa Hotel Lürzerhof s tradicí dlouhou více než 400 let má výhodnou polohu uprostřed horské scenérie v blízkosti oblíbeného lyžařského střediska Obertauern s vysokou nadmořskou výškou. Hotel leží na klidném místě, ale zároveň v centru vesničky Untertauern.

Lyžařské středisko Obertauern

Nadmořská výška: 1.630 - 2.313 m n.m., sezóna: 25.11. - 01.05., zasněžování: 95%
Sjezdovky: celkem: 100 km, lehké: 60 km, střední: 36 km, těžké: 4 km
Lanovky: celkem: 26, vleky: 6, sedačky: 19, kabinky: 1, skibus: ___
Skipas: (6 dní): ___

Lyžování Obertauern

Další možnosti lyžování nabízejí lyžařská střediska v Rakousku - Lyžování Rakousko