SlovenskyEnglishČesky

Lyžování v Rakousku - Schladming, Stubaital, Saalbach, Zillertal, Sölden...

first minute Itálie, Chorvatsko
imgimgimgimgimgimgimgSkimap Pitztal Skipass Pitztal

Pitztal

Dobře připravené, rozmanité a široké svahy lákají lyžaře do krásného údolí Pitztal, kde se nacházejí 3 lyžařské oblasti. Zábavní park s U-rampou pro snowboardisty a skipark pro děti, s ideálními podmínkami pro první kroky na sněhu. Rodinná přívětivost, volný průchod pro děti do 10 r. v doprovodu rodičů na Hochzeiger, Rifflsee a na ledovci Pitztal.

Ubytování Pitztal

Hotel MITTAGSKOGEL****

Hotel MITTAGSKOGEL****

Stylový Sportiva Hotel Mittagskogel má výbornou polohu přímo v centru části Mandarfen na konci údolí, asi 12km od centra St. Leonhard im Pitztal. Nadmořská výška 1.700m. Letiště Innsbrucku 95km, nádraží Nassereith 50km.

Hotel PIZ ***

Hotel PIZ ***

Hotel Piz má výbornou polohu přímo u údolní stanici lanovky v Pitztalskom údolí ve vesnici Mandarfen s nadmořskou výškou 1.700ma je ideálním výchozím bodem pro lyžaře i turisty. V hotelu je jeden z nejpopulárnějších Apres Ski pubů údolí.

Hotel RIFFLSEE ***

Hotel RIFFLSEE ***

Hotel Rifflsee nabízí typickou tyrolský pohostinnost kombinovanou s útulnosti a tradicí. Hotel má slunečnou polohu v centru vesničky Mandarfen. Nejbližší obchody jsou vzdáleny 50 m. Nejbližší železniční stanice Imst je vzdálena 40 km, letiště Innsbruck je vzdáleno 95 km. Nadmořská výška rezortu je 1.370 m.

Sport & Vital Hotel SEPPL ****

Sport & Vital Hotel SEPPL ****

Hotel Sport & Vital Seppl se nachází v klidném prostředí v Pitztalskom údolí v části Weisswald, asi 3km od centra a 8,5 km od centra St. Leonhard v nadmořské výšce asi 1.560m.

Hotel ALPENHOF ***

Hotel ALPENHOF ***

Menší rodinně vedený 3 * hotel Alpenhof se nachází v Pitztalskom údolí, je dobrých výchozím bodem pro lyžování ve třech lyžařských oblastech Pitztalu - Hochzeiger, Rifflsee a ledovec Pitztal. Centrum a obchody asi 1km.

Gasthof LIESELE-SONNE ***

Gasthof LIESELE-SONNE ***

Tradiční tyrolský gasthof Liesele-Sonne se nachází v Pitztalském údolí v St. Leonhardt v blízkosti nákupních možností. Nadmořská výška střediska 1.370m.

Sporthotel Pension CHRISTOPH ***

Sporthotel Pension CHRISTOPH ***

Malý milý hotel s výbornou polohou pro lyžování na ledovci av údolí Pitztal.
Hotel Penzion Christoph se nachází v údolí Pitztal v St. Leonhardt im Pitztal v části Weisswald. Jako zázemí ho využívají i lyžařské hvězdy, když trénují na ledovci Pitztal - týmy Norska, Finska, Švédska, USA a Slovinska.

Hotel ALPENFRIEDE ***

Hotel ALPENFRIEDE ***

Rodinně vedený hotel Alpenfriede se nachází v Jerzens, asi 500m od centra s výhledem na Pitztalské hory. Nákupní možnosti 500m, železniční stanice Imst asi 16km, letiště Innsbruck asi 65km. Nadmořská výška střediska 1.104m.

Hotel AUDERER ***

Hotel AUDERER ***

Typický tyrolský hotel Auderer má výhodnou polohu pro lyžaře, který si rádi během jednoho pobytu vyzkouší i několik středisek - v dojezdu top středisek jako St.Anton am Arlberg, Ischgl, Sölden, Serfaus, Pitztal ... Centrum Imst 2,5 km, nákupní možnosti 100m, zastávka autobusu 100m. Innsbruck asi 55km.

Lyžařské středisko Pitztal

Nadmořská výška: 1.450 - 3.440 m n.m., sezóna: 15.09. - 08.05., zasněžování: 75%
Sjezdovky: celkem: 113 km, lehké: 33 km, střední: 62 km, těžké: 18 km
Lanovky: celkem: 25, vleky: 10, sedačky: 10 kabinky: 5, skibus: ___
Skipas: (6 dní): ___

Lyžování Pitztal

Další možnosti lyžování nabízejí lyžařská střediska v Rakousku - Lyžování Rakousko