SlovenskyEnglishČesky

Lyžování v Rakousku - Schladming, Stubaital, Saalbach, Zillertal, Sölden...

first minute Itálie, Chorvatsko

Ramsau am Dachstein

Se skipasem pro oblast Dachstein - Tauern využíváte více než 100 lanovek a vleků a lyžujete na 160 km sjezdovek. Nachází se zde nejslunnější lyžařská louka v Rakousku pro začátečníky, 18 vleků a 18 km lyžařských tratí pro méně náročné lyžaře, doporučujeme jako zimní dovolenou a lyžování pro rodiny s dětmi.

Ubytování Ramsau am Dachstein

Hotel POST

Hotel POST

Oblíbený hotel Post se nachází v centru Ramsau - Kulm vedle informačního centra. Složena z 2 budov, hlavní budovy a hostitelského domu (10m). Nákupní možnosti 50m, nádraží Schladming 5km, letiště Salzburg 90km.

Hotel ALMFRIEDEN ****

Hotel ALMFRIEDEN ****

Rodinně vedený hotel Almfrieden ideální nejen pro fanoušky běžeckého lyžování se nachází na klidném idylickém místě asi 1,5 km od centra Ramsau am Dachstein. Železniční stanice Schladming asi 7km, nadmořská výška střediska 1.150m.

Penzion HOFWEYER

Penzion HOFWEYER

Malý oblíbený penzion Hofweyer se nachází v krásném prostředí na kopci s výhledem na Dachsteinské hory. Centrum Ramsau a obchody 2km, železniční nádraží Schladming 7km, letiště Salzburg 75km. Nadmořská výška střediska 1150m.

BERGHOTEL DACHSTEIN ***

BERGHOTEL DACHSTEIN ***

Horský Berghotel Dachstein v alpském stylu se nachází v nadmořské výšce 1800m, přímo v lyžařské oblasti ledovce Dachstein, asi 9km od centra Ramsau am Dachstein a obchodů.

Hotel Gasthof STOCKERWIRT ***

Hotel Gasthof STOCKERWIRT ***

Tradiční Gasthof Stockerwirt se nachází na klidném místě ve středisku Ramsau am Dachstein v části Vorberg, uprostřed horské přírody s nádhernou panoramatem. V zimě dobrá výchozí poloha na lyžování a běžkování, v létě na turistiku a horolezecké výstupy.

Lyžařské středisko Ramsau am Dachstein

Nadmořská výška: 1.100 - 2.700 m n.m., sezóna: 06.12.2014 - 06.04., zasněžování: ___
Sjezdovky: celkem: 28 km, lehké: 12 km, střední: 8 km, těžké: 8 km
Lanovky: celkem: 16, vleky: 13, sedačky: 2, kabinky: 1, skibus: ___
Skipas: (6 dní): ___

Lyžování Ramsau am Dachstein

Další možnosti lyžování nabízejí lyžařská střediska v Rakousku - Lyžování Rakousko