SlovenskyEnglishČesky

Lyžování v Rakousku - Schladming, Stubaital, Saalbach, Zillertal, Sölden...

first minute Itálie, Chorvatsko
imgimgimgimgimgimgimgimgimgSkimap Saalbach - HinterglemmSkipass Saalbach - Hinterglemm

Saalbach - Hinterglemm

Prostě BOMBA! Již neuvěřitelných 270 km propojených lyžařských tratí všech náročností, od lehkých pro začátečníky až po náročné tratě na severních svazích (Zwöferkogel) s FIS sjezdovkou. Skicirkus - celé údolí s 10 jednotlivými vrcholy lze zlyžovať bez opakování jízdy na téže lanovce. Spojením se střediskem Fieberbrunn vzniklo největší lyžařské středisko v Rakousku s propojenými sjezdovkami (2015/16)!

Ubytování Saalbach - Hinterglemm

ALPINE PALACE New Balance Luxury Resort *****

ALPINE PALACE New Balance Luxury Resort *****

Stylový hotel plný atmosféry se nachází v centru Hinterglemm hned vedle svahu.

Time Design Hotel ALPEN-KARAWANSERAI ****

Time Design Hotel ALPEN-KARAWANSERAI ****

Nový moderní alpský hotel Time Design Alpen-Karawanserai se nachází v centru populárního střediska Hinterglemm - obchody a restaurace v blízkosti. Získal cenu "Hotel budoucnosti" 2012. Železniční stanice Zell am See asi 22km.

Hotel HOCHALM ****

Hotel HOCHALM ****

Aktiv Genuss Hotel Hochalm, který kombinuje moderní design a tradici regionu Pinzgau se nachází v populárním lyžařském středisku Saalbach Hinterglemm, asi 2km od centra Hinterglemm s obchody a restauracemi. Nadmořská výška 1.150m.

Clubhotel SONNALP ****

Clubhotel SONNALP ****

Neformální Clubhotel Sonnalp se nachází na slunné straně střediska Hinterglemm asi 300m od obchodů v nadmořské výšce asi 1060m. Železniční stanice Zell am See 25 km, letiště Salzburg 90 km.

Aparthotel ADLER ****

Aparthotel ADLER ****

Oblíbený aparthotel ADLER má výbornou polohu v klidné části střediska Hinterglemm, ale jen pár metrů od centra s obchody, bary a službami.

Apartmány SONNWIES ****

Apartmány SONNWIES ****

Apartmánový dům Sonnwies s prostornými apartmány má vynikající polohu v blízkosti vleků ve středisku Hinterglemm. Nadmořská výška resortu 1.003m. Centrum a nákupní možnosti 150m, nádraží Zell am See cca 25km, letiště Salzburg 110km.

Hotel GAMSHAG ***

Hotel GAMSHAG ***

Hotel Gamshag s rodinnou atmosférou má výbornou polohu přímo v centru na pěší zóně střediska Hinterglemm v blízkosti hotelů a restaurací. Nadmořská výška střediska 1050m.

Hotel ZUR DORFSCHMIEDE ****

Hotel ZUR DORFSCHMIEDE ****

Hotel Zur Dorfschmiede s rustikálním zařízením a příjemnou atmosférou se nachází přímo v centru Hinterglemm v nadmořské výšce 1.003mv blízkosti nákupních možností. Železniční stanice Zell am See asi 25km, letiště Salzburg asi 130km.

Hotel HUBERTUSHOF ***

Hotel HUBERTUSHOF ***

Hotel Hubertushof má vynikající polohu 100m od centra Hinterglemm a jen pár kroků od lanovky a svahu. Nákupní možnosti 100m. Železniční stanice Zell am See 20km, letiště Salzburg 100km. Nadmořská výška střediska 1.025m.

Hotel UNTERELLMAU ***

Hotel UNTERELLMAU ***

Rodinně vedený hotel Penzion Unterellmau má výbornou polohu na okraji městečka Hinterglemm, kousek od centra a přímo u lyžařského svahu.

Hotel ALPIN RESORT REITERHOF ****

Hotel ALPIN RESORT REITERHOF ****

Hotel Alpin Resort Reiterhof s výbornou polohou sestává z 2 budov propojených podzemní chodbou (Reiterhof I a II, 30m od sebe). Má centrální polohu v oblíbeném středisku Saalbach vedle lanovky Schattberg X-Press. Obchody jen 50m, restaurace 100m, noční život ve středisku. Nadmořská výška střediska 1.003m. K hotelu patří i depandance - dům Aamadall 2 * kategorie.

Penzion NORIKA ***

Penzion NORIKA ***

Příjemný penzion Norika se nachází přímo v centru Saalbach, výborná poloha v blízkosti vleků a služeb.

Apartmány ALTACHHOF

Apartmány ALTACHHOF

Rodinne vedený hotel s apartmány Altachhof se nachází na okraji střediska Saalbach na klidném místě. Skládá z hlavní a vedlejší budovy (30m). Centrum Saalbach a nákupní možnosti asi 800m, nádraží Zell am See 25km, letiště Salzburg 100km.

Hotel PANTHER ****

Hotel PANTHER ****

Tradiční hotel Panther se nachází přímo na pěší zóně oblíbeného střediska Saalbach v blízkosti svahů a apres ski zábavy ve středisku. Nákupní možnosti kolem hotelu. Železniční stanice Zell am See asi 20km, letiště Salzburg 90km.

Hotel SAALBACHER HOF ****

Hotel SAALBACHER HOF ****

Rodinne vedený hotel Saalbacher Hof má centrální, ale klidnou polohu na náměstí pěší zóny Saalbachu v nadmořské výšce 1.003m. Železniční stanice Zell am See 20km, letiště Salzburg 100km.

Hotel ALTACHHOF ***

Hotel ALTACHHOF ***

Rodinné vedený horský hotel Altachhof, sestávající z hotelu a apartmánového domu, se nachází na klidném místě na okraji Saalbachu, 800m od centra města a nákupních možností, v nadmořské výšce 1.000m. Železniční stanice Zell am See 20km, letiště Salzburg 90km.

ALPENHOTEL SAALBACH ****

ALPENHOTEL SAALBACH ****

Alpenhotel Saalbach má vynikající polohu v centru střediska Saalbach, jen 20 m od nejbližších nákupních možností a pěší zóny. Nadmořská výška resortu je 1.003m.

Penzion SIEGMUNDSHOF

Penzion SIEGMUNDSHOF

Tradiční penzion Siegmundshof se nachází v oblíbeném a výborném středisku Saalbach jen 5 minut chůze od centra.

Penzion AIGNER

Penzion AIGNER

Menší penzion Aigner se nachází asi 500m od centra Saalbach.

Hotel KARLSHOF ***

Hotel KARLSHOF ***

Útulný hotel Karlshof má výhodnou polohu jen asi 300m od centra Saalbach a 200m od obchodů. Železniční stanice Zell am See asi 20km.

Penzion SCHATTBERG ***

Penzion SCHATTBERG ***

Penzion Schattberg se nachází asi 400m od centra Saalbach s obchody a restauracemi, přímo na svahu.

Hotel AUWIRT ****

Hotel AUWIRT ****

Hotel Auwirt se nachází v centru městečka Saalbach, na začátku pěší zóny.

Hotel KÖNIG ***

Hotel KÖNIG ***

Tradiční, zrenovovaný hotel König se nachází v populárním středisku Saalbach asi 250m od centra s obchody, restauracemi a bary.

Hotel INTERSTAR ALPIN ****

Hotel INTERSTAR ALPIN ****

Elegantní stylový hotel Interstar Alpin se nachází na klidném místě vedle lanovky Schönleiten v části Vorderglemm. Centrum Saalbach 2,5 km, nadmořská výška střediska 1003m. Železniční stanice Zell am See 14km, letiště Salzburg 89km.

Aparthotel ASTRID ***

Aparthotel ASTRID ***

Aparthotel Astrid se nachází u svahu v centru Saalbach, asi 400m od obchodů. Ideální poloha uprostřed lyžařského kolotoče blízko centra i apres ski barů v nadmořské výšce 1003m. Železniční stanice Zell am See 15km, letiště Salzburg 90km.

Hotel SONNE ****

Hotel SONNE ****

Rodinně vedený hotel Sonne byl zrenovovaný (pokoje a wellness) a nachází se asi 900m od centra oblíbeného střediska Saalbach směrem na Hinterglemm. Nákupní možnosti 100m, nadmořská výška střediska 1.003m. Železniční stanice Maishofen asi 14km, letiště Salzburg asi 90km.

Hotel GLEMMTALERHOF ****

Hotel GLEMMTALERHOF ****

Tradiční hotel Glemmtalerhof s příjemnou luxusní atmosférou se nachází v centru Hinterglemm v těsné blízkosti obchodů. Sestává z hlavní a vedlejší budovy "Silvestr" (asi 10m) v tradičním salcburském stylu. Zell am See je vzdáleno 25km, letiště Salzburg 80km.

Gasthof TIROLER BUAM ***

Gasthof TIROLER BUAM ***

Tradiční rodinně vedený gasthof - hotel Tiroler Buam se nachází na začátku údolí Saalbach-Hinterglemm (nadmořská výška 1.003m) v části Vorderglemm. Centrum Saalbachu asi 3km, nákupní možnosti 2,5 km, nádraží Zell am See 10km, letiště Salzburg 70km.

Penzion EDER ***

Penzion EDER ***

Rodinne vedený penzion Eder se nachází přímo v centru střediska Saalbach v blízkosti nákupních možností. Nadmořská výška střediska 1.003m. Železniční stanice Zell am See 25km, letiště Salzburg 80km.

Hotel ALPINA ***

Hotel ALPINA ***

Útulný rustikální hotel Alpina se nachází v centru Hinterglemm, asi 300m od nákupních možností v nadmořské výšce 1003m. Železniční stanice Zell am See 25km, letiště Salzburg 100km. Vedlejší budova hotelu nemá oficiální kategorii.

Penzion GABI ***

Penzion GABI ***

Útulný penzion se nachází na slunném a klidném svahu, s krásným výhledem na okolní kopce, v nadmořské výšce 1.003 metrů. Penzion je od centra Saalbachu vzdálený 800m, stranou od hlavní silnice směrem na Hinterglemm, potraviny 100m, obchody 100m. Nádraží Zell am See 25km, letiště Salzburg 80km.

Sporthotel BERGER´S ****

Sporthotel BERGER´S ****

Rodinne vedený Sporthotel Berger's je situován přímo na pěší zóně v centru Saalbachu. Nákupní možnosti přímo u hotelu, nádraží Zell am See 18 km, letiště Salzburg 80km.

Hotel BAUER ****

Hotel BAUER ****

Komfortní rodinně vedený hotel Bauer má vynikající polohu na pěší zóně v centru střediska Saalbach. Železniční stanice Zell am See 20km, letiště Salzburg 100km, nadmořská výška střediska 1.003m.

Hotel ASTRIDE U.

Hotel ASTRIDE U.

Útulný nově postavený aparthotel Astrid. U. s příjemnou atmosférou se nachází blízko centra Saalbach na klidnějším místě v nadmořské výšce 1.003m. Nákupní možnosti 400m, nádraží Zell am See 15km, letiště Salzburg 90km.

Hotel – Gasthof UNTERWIRT ***

Hotel – Gasthof UNTERWIRT ***

Hotel - gasthof Unterwirt má výbornou polohu na pěší zóně v centru střediska Saalbach poblíž nákupních možností v nadmořské výšce 1.003m. Železniční stanice Zell am See asi 18km, letiště Salzburg asi 80km.

Hotel NEUHAUS ****

Hotel NEUHAUS ****

Rodinný hotel Neuhaus má výbornou polohu pro lyžaře i ty, co vyhledávají apres ski. Leží na pěší zóně v centru Saalbach v nadmořské výšce 1.003mv blízkosti nákupních možností. Železniční stanice Zell am See cca 20km, letiště Salzburg asi 100km.

Wellness Hotel SCHÖRHOF

Wellness Hotel SCHÖRHOF

Rodinně vedený Wellness Hotel Gasthof Schörhof se nachází v městečku Saalfelden, v části Marzon uprostřed horské přírody salcburského regionu. Centrum Saalfelden asi 3km.

Hotel SALZBURGERHOF ****

Hotel SALZBURGERHOF ****

Hotel Salzburgerhof Leogang je předním hotelem střediska Leogang. Má vynikající polohu na okraji střediska a přímo u lanovky. Centrum s obchody je vzdáleno asi 3,5 km, nejbližší potraviny 2,5 km. Letiště Salzburg je vzdáleno 75 km.

Hotel KRALLERHOF ****+

Hotel KRALLERHOF ****+

Hotel Krallerhof patří mezi "Best Wellness Hotels Austria".
Nachází se na slunném místě v městečku Leogang, výborná poloha na lyžování i letní dovolenou. Hotel má bohatou historii, je rodinně vedený už asi 300 let a postupně byl přebudován z farmy na moderní komfortní hotel.

Lyžařské středisko Saalbach - Hinterglemm

Nadmořská výška: 840 - 2.096 m n.m., sezóna: 04.12. - 25.04., zasněžování: 90%
Sjezdovky: celkem: 270 km, lehké: 90+ km, střední: 95+ km, těžké: 15+ km
Lanovky: celkem: 55+, vleky: 24, sedačky: 16, kabinky: 15, skibus: ___
Skipas (6 dní): ___

Lyžování Saalbach - Hinterglemm-Leogang-Fieberbrunn

Další možnosti lyžování nabízejí lyžařská střediska v Rakousku - Lyžování Rakousko