SlovenskyEnglishČesky

Lyžování v Rakousku - Schladming, Stubaital, Saalbach, Zillertal, Sölden...

first minute Itálie, Chorvatsko

Seefeld > Seefeld

Apartmány AM RÖMERWEG ***

Apartmány AM RÖMERWEG ***

Tradiční apartmánový dům am Römerweg má klidnou polohu asi 1km od centra Seefeld v nadmořské výšce 1.200m. Nákupní možnosti a nádraží Seefeld asi 800m, letiště Innsbruck asi 20km. Ferienhotel Kaltschmid 1km.

Hotel PANORAMA SONNENRESIDENZ WALDHOTEL ***

Hotel PANORAMA SONNENRESIDENZ WALDHOTEL ***

Hotel Panorama Sonnenresidenz Waldhotel má slunečnou polohu na úpatí Rosshütte a od centra Seefeld je vzdálen cca 800m. Nákupní možnosti 300m, letiště Innsbruck asi 12km. Nadmořská výška resortu 1.200m.

Hotel ALPINA ***

Hotel ALPINA ***

Tradiční útulný hotel Alpina se nachází na klidném místě v centru střediska Seefeld v nadmořské výšce 1.200m. Nákupní možnosti 500m, letiště Innsbruck asi 20km.

Hotel STEFANIE

Hotel STEFANIE

Tradiční tyrolský hotel Stefanie se nachází v centru Seefeldu, asi 300m od obchodů a restaurací. Hotel patří k 4 * hotelu Schönruh (asi 50m), jehož služby mohou hosté využívat. Nadmořská výška střediska 1200m. Železniční stanice 300m, letiště Innsbruck asi 20km.

Apartmány KALTSCHMID ****

Apartmány KALTSCHMID ****

Hotelový komplex s apartmánový domem v jednom sestává ze 3 propojených budov. Apartmánový dům je komfortní, moderní a zařízený v rustikálním stylu. Komplex se nachází v centru Seefeld na pěší zóně v nadmořské výšce 1.200m. Železniční stanice Seefeld asi 200m, letiště Innsbruck asi 20km.

Relax  Spa Hotel ASTORIA *****

Relax Spa Hotel ASTORIA *****

Luxusní Relax Spa Hotel Astoria se nachází na okraji střediska Seefeld v nadmořské výšce 1200m uprostřed vlastního parku o rozloze 20.000m2. Železniční stanice Seefeld asi 2km.

Hotel KLOSTERBRÄU *****

Hotel KLOSTERBRÄU *****

Stylový 5-hvězdový hotel Klosterbräu má výbornou polohu na pěší zóně Seefeld pouze 50m od kasina v nadmořské výšce 1.200m. Železniční stanice Seefeld asi 300m.