SlovenskyEnglishČesky

Lyžování v Rakousku - Schladming, Stubaital, Saalbach, Zillertal, Sölden...

first minute Itálie, Chorvatsko
imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgSkimap Serfaus - Fiss - LadisSkipass Serfaus - Fiss - Ladis

Serfaus - Fiss - Ladis

Na náhorní plošině nad údolím řeky Inn, nejslunečnějším místě v Tyrolsku leží tři vesnice s bohatou kulturní a historickou tradicí Serfaus, Fiss a Ladis, nádherné místo pro zimní sporty místní hotely nabízejí prvotřídní služby a rozsáhlé wellness programy. Serfaus - Fiss - Ladis je rájem pro rodiny. Děti jsou pod dohledem a užívají si zábavu po celý den.

Ubytování Serfaus - Fiss - Ladis

Hotel AMADEUS-MICHELUZZI ****

Hotel AMADEUS-MICHELUZZI ****

Nově renovovaný a rozšířený hotel Amadeus-Micheluzzi se nachází na klidném slunném místě v centru top lyžařské oblasti Serfaus obklopen majestátními 3-tisícovka. Obchody asi 150m, nadmořská výška 1.430m .

Hotel ALPENRUH ****

Hotel ALPENRUH ****

Rodinne vedený hotel Alpenruh se nachází v top lyžařském středisku Rakouska Serfaus přímo v centru, asi 150m od obchodů. Nadmořská výška střediska 1.427m. Železniční stanice Landeck asi 25km, letiště Innsbruck 95km.

Hotel CASTEL ****

Hotel CASTEL ****

Výborný 4 * hotel Castel se nachází asi 200m od centra střediska Serfaus a obchodů v nadmořské výšce 1.427m. Letiště Innsbruck 95km, nádraží Landeck 28km.

Hotel JENNY'S HUAMATL ***

Hotel JENNY'S HUAMATL ***

Neformální, rodinně vedený hotel Jenny 's se nachází v malebném středisku Serfaus, hlavní budova je vzdálena 30m a nachází se v útrobách zámku Jenny' s, přímo v centru, 300m od obchodních možností. Železniční stanice Landeck 30km, letiště Innsbruck 95km,

Hotel GARNI NOLDIS ****

Hotel GARNI NOLDIS ****

Hotel Garni Noldis má klidnou a slunečnou polohu v blízkosti centra střediska Serfaus, asi 400 m od nákupních možností. Železniční stanice Landeck je vzdálena 28 km, letiště Innsbruck je vzdáleno 95 km.

Apartmány PLATTERHOF

Apartmány PLATTERHOF

Apartmány Platterhof mají sluneční polohu v centru Serfaus, v nadmořské výšce 1.427 m. Od nejbližších nákupních možností jsou vzdáleny asi 200 m, nádraží Landeck je vzdálena 25 km, letiště Innsbruck je vzdáleno 100 km.

Hotel GARNI ALPENJUWEL ****

Hotel GARNI ALPENJUWEL ****

Komfortní hotel Garni Alpenjuwel se nachází v srdci střediska Serfaus, jen 200 m od nákupních možností, v nadmořské výšce 1.427 m. Železniční stanice Landeck je vzdálena 28 km, letiště Innsbruck 95 km.

Hotel REX ***

Hotel REX ***

Stylový, rodinně vedený hotel Rex má slunečnou polohu s krásným výhledem na okolní hory, v těsné blízkosti střediska Serfaus. Nejbližší nákupní možnosti jsou vzdáleny asi 300 m, nádraží Landeck je vzdáleno 28 km, letiště Innsbruck je vzdáleno 90 km.

Hotel GEIGERS POSTHOTEL ****

Hotel GEIGERS POSTHOTEL ****

Rodinný Posthotel Geigers se nachází v centru střediska Serfaus. Obchody a restaurace střediska v okolí hotelu. Hotel je ideální pro rodiny s dětmi. Nadmořská výška střediska 1.429m.

Hotel FISSER HOF ****

Hotel FISSER HOF ****

Komfortní rodinně vedený hotel Fisser Hof má klidnou polohu slunečnou polohu s překrásným výhledem na okolní hory. Nachází se v těsné blízskosti centra střediska Fiss, jen 150 m od nákupních možností. Železniční stanice Landeck je vzdálena 25 km, letiště Innsbruck je 100 km. Nadmořská výška resortu je 1.436 m.

Hotel HERZ LARAIN ****

Hotel HERZ LARAIN ****

Menší rodinně orientovaný hotel Herz Larain se nachází v městečku Fiss nedaleko lanovky. Centrum vesnice s restauracemi, obchody a potřebným vybavením v pěší dostupnosti za 5 minut.

Gasthof TRAUBE ***

Gasthof TRAUBE ***

Renovovaný tradiční gasthof Traube má výhodnou polohu v dosahu tří top lyžařských oblastí - Serfaus-Fiss-Ladis, Ischgl a St.Anton (všechny do 45min). Nachází se v centru městečka Fliess jim Oberintall v blízkosti obchodů. Nadmořská výšce 1.073m.

Hotel MOZART VITAL ****

Hotel MOZART VITAL ****

Hotel Mozart Vital má výbornou polohu asi 300m od centra Ried im Oberinntal a obchodů, pár kroků od jezera a kousek od místní sedačkové lanovky. Železniční stanice Landeck 15km, letiště Innsbruck 100km.

Lyžařské středisko Serfaus - Fiss - Ladis

Nadmořská výška: 1.200 - 2.770 m n.m. , sezóna: 03.12. - 29.04., zasněžování: 79%
Sjezdovky: celkem: 187 km, lehké: 42 km, střední: 115 km, těžké: 30 km
Lanovky: celkem: 39, vleky: 12+30 (detské pásové), sedačky: 15, kabinky: 12, skibus: ___
Skipas: (6 dní): ___

Lyžování Serfaus - Fiss - Ladis

Další možnosti lyžování nabízejí lyžařská střediska v Rakousku - Lyžování Rakousko