SlovenskyEnglishČesky

Lyžování v Rakousku - Schladming, Stubaital, Saalbach, Zillertal, Sölden...

first minute Itálie, Chorvatsko
imgimgimgimgimgimgimgimg Skimap Sölden Skipass Sölden

Sölden

Nové trendy, ski-opening-ové předvádění nových modelů lyží, každoroční závod světové špičky, dva areály na ledovci, umělé zasněžování ostatních tratí, které obsluhuje 34 nejmodernějších přepravních zařízení s kapacitou 66.000 osob / hodinu, úctyhodných - 147 km sjezdovek, převážně střední obtížnosti se 100% povrchem.

Ubytování Sölden

Hotel ERHART ****

Hotel ERHART ****

Hotel Erhart se nachází na klidném slunném místě v centru Sölden asi 200m od obchodů v nadmořské výšce 1377m. Železniční stanice Ötztal 38km, letiště Innsbruck 80km.

Hotel CENTRAL *****

Hotel CENTRAL *****

Luxusní elegantní hotel Central v tyrolském stylu se nachází v centru střediska Sölden v těsné blízkosti nákupních možností. Skládá z hlavní a vedlejší budovy, vzájemně propojené podzemní chodbou. Letiště Innsbruck 80km. Nadmořská výška střediska 1.377m.

Hotel SUNNY SÖLDEN ****

Hotel SUNNY SÖLDEN ****

Rodinne vedený, částečně renovovaný 4 * hotel Sunny Sölden se nachází v klidné části střediska Sölden asi 500m od obchodů. Nadmořská výška střediska 1377m.

Hotel BERGLAND ****+

Hotel BERGLAND ****+

Hotel Bergland je první design hotel v Söldenu a celém údolí Ötztal, výborný 4* superior hotel s komfortním ubytováním, Sky Spa wellness centrem s bazénem , v centru a hned při nové lanovce do lyžařské oblasti.
Hotel Bergland se nachází přímo v centru oblíbeného střediska Sölden s jeho denním a hlavně nočním životem. Obchody, bary a restaurace v pěší blízkosti hotelu.

Hotel REGINA ****

Hotel REGINA ****

Hotel Regina v tyrolském stylu s výbornými službami se nachází v centru střediska Sölden a nedaleko lanovky. Díky tomuto umístění a službám patří mezi nejžádanější a nejlepší hotely v středisku. Nadmořská výška 1.377m. Nákupní možnosti v blízkosti hotelu. Veřejný bazén Freizeit Arena Sölden 500m, nádraží Ötztal Bahnhof asi 35km, letiště Innsbruck asi 85km.

Hotel TIROLERHOF ****

Hotel TIROLERHOF ****

Příjemný hotel Tirolerhof přímo v centru Söldenu s kombinací tradiční a moderní architektury se nachází jen pár metrů od lanovky. Obchody 50m, nádraží Ötztal 40km

Penzion BERGBLICK ***

Penzion BERGBLICK ***

Penzion Bergblick se nachází na klidnějším místě ve středisku Sölden v části Windau. Centrum asi 600m, dostupné i pěší chůzí za pár minut. Železniční stanice Ötztal asi 38km, letiště Innsbruck asi 75km.

Hotel ROSENGARTEN ****

Hotel ROSENGARTEN ****

Hotel Rosengarten se nachází na klidném místě v centru střediska Sölden, cca 100m od nákupních možností. Železniční stanice Haiming asi 36km, letiště Innsbruck asi 90km. Nadmořská výška střediska 1.370m.

Hotel ELISABETH ***+

Hotel ELISABETH ***+

Nově renovovaný hotel Elisabeth se nachází nad střediskem Sölden asi 800m od centra v nadmořské výšce 1.500m při svahu k lanovce Gaislachkogelbahn.

Apartmány CORONA

Apartmány CORONA

Nově renovované apartmány (2012) Corona mají výbornou polohu v centru Sölden v pěší vzdálenosti od obchodů, barů a restaurací.

Hotel CASTELLO FALKNER ****+

Hotel CASTELLO FALKNER ****+

Hotelový komplex ve stylu vesničky Castello Falkner se nachází v centru Sölden asi 300-500m od nákupních možností. Letiště Innsbruck asi 80km.

Apartmány SASKIA

Apartmány SASKIA

Apartmány Saskia se nacházejí při vstupu do Söldenu, asi 1,2 km od centra cca 10 minut chůze. Nejbližší nákupní možnosti jsou vzdáleny 500 m, nádraží Ötztal 38 km, letiště Innsbruck 80 km.

Penzion SÖLDENKOGL

Penzion SÖLDENKOGL

Penzion Söldenkogl, hostovaný dům střední třídy se nachází v klidné oblasti asi 800m od centra Sölden. Nádraží Ötztal Bahnhof 35km, letiště Insnsbruck 85 km.

Apartmány TIROLER ADLER ***

Apartmány TIROLER ADLER ***

Nově zrenovovaný Alp Resort Tiroler Adler leží u svahu uprostřed Ötztalerských Alp v části See asi 1km od centra Sölden. Železniční stanice Ötztal 35km, letiště Innsbruck 90km.

Penzion SUNNHÄUSL

Penzion SUNNHÄUSL

Útulný, nedávno zrenovovaný penzion Sunnhäusl se nachází asi 800m od centra Sölden v části Schmidhof v nadmořské výšce 1377m. Potraviny 600m, nádraží Ötztal Bahnhof 45km, letiště Innsbruck 90km.

Hotel VALENTIN ****

Hotel VALENTIN ****

Rodinně vedený renovovaný hotel Valentin má výbornou polohu v centru Söldenu přímo u lanovky, asi 200m od nákupních možností. Nadmořská výška střediska je 1.377m. Veřejný bazén je vzdálen 400m, nádraží Ötztal 35km, letiště Innsbruck asi 85km.

Penzion STEFANIE

Penzion STEFANIE

Příjemný penzion Stefanie se nachází 1 km od centra Söldenu, v nadmořské výšce 1.377m nabízí nádherný výhled na okolní hory. Nákupní možnosti jsou vzdálené do 1km, veřejný bazén 1km, nádraží 38km, letiště Innsbruck 80km.

Penzion ALPENHEIM JÖRGELE ***

Penzion ALPENHEIM JÖRGELE ***

Útulný penzion Alpenheat Jörgele se nachází ve středisku Sölden v části Windau asi 500m od centra Sölden a 300m od obchodů. Nadmořská výška střediska .1377 m.

Hotel LIEBE SONNE ****

Hotel LIEBE SONNE ****

Hotel Liebe Sonne má výhodnou polohu v centru lyžařského střediska Sölden, v blízkosti obchodů, podniků, barů, restaurací a diskoték. Centrum asi 400m. Středisko je atraktivní nejen pro lyžování včetně dvou ledovců, ale také pro svou rušnou atmosféru a vychytané Apres ski.

Apartmány LENI

Apartmány LENI

Apartmánový dům Leni se nachází v části Unterwald v lyžařském středisku Sölden, přímo u sjezdovky. Nová lanovka Zentrum Shuttle s pohodlným spojením do rušného centra zdarma v době cca 09,00-22,00 hod. je jen 2min od apartmánů.

Apartmány BUGGL´S

Apartmány BUGGL´S

Apartmány buggle `sa nacházejí v centru lyžařského střediska Sölden, v blízkosti obchodů, barů, restaurací. Dům má celkem 9 apartmánů.

Hotel PARKHOTEL ****

Hotel PARKHOTEL ****

Tradiční komfortní Parkohotel Sölden se nachází u centru vychytaných lyžařského střediska Sölden, vedle řeky. Do centra s bary, restauracemi a diskotékami je to 5-10 minut chůze, obchody, pošta a banka do 5min.

Apartmány KRISTIANIA

Apartmány KRISTIANIA

Menší apartmánový dům Kristiania se nachází jen 150m od centra populárního střediska Sölden. Klidná poloha a zároveň dobrá dostupnost k obchodům, restauracím a barům ve středisku.

Apartmány GAISLACHKOGEL ***

Apartmány GAISLACHKOGEL ***

Příjemné apartmány Gaislachkogel mají perfektní polohu v rámci lyžařského střediska Sölden u jedné z lanovek, asi 400m od rušného centra. Vhodné ubytování pro jednotlivce, rodiny i skupiny.

Hotel ALM FERIENCLUB SILBERTAL ****

Hotel ALM FERIENCLUB SILBERTAL ****

Hotelový komplex Alm Ferienclub Silbertal se nachází v nadmořské výšce 2.000m uprostřed horské scenérie. V centru prázdninové vesničky je 4 * hotel obklopen stylovými tyrolskými chatami. Centrum Sölden s obchody je 7km od komplexu.

Apartmány MÜHLAU

Apartmány MÜHLAU

Apartmány Mühlau se nacházejí v oblíbeném lyžařském středisku Sölden v části Mühlau, asi 2,5 km od centra, se kterým jsou spojeny i skibusem.

Penzion ANDRE ARNOLD ***

Penzion ANDRE ARNOLD ***

Příjemný rodinně vedený penzion Andre Arnold se nachází na klidném místě v centrální části populárního střediska Sölden. Všechny služby ve středisku jsou v dosahu pěší chůze za pár minut.

Penzion HAUS KARIN ***

Penzion HAUS KARIN ***

Útulný penzion Haus Karin se nachází v centru střediska Sölden v nadmořské výšce 1.377m. Nákupní možnosti asi 300m, nádraží Ötztal asi 35km, letiště Innsbruck asi 90km.

Hotel Garni SUNSHINE ***

Hotel Garni SUNSHINE ***

Hotel Garni Sunshine se nachází v centru oblíbeného střediska Sölden oproti partnerskému hotelu Liebe Sonne, pár kroků od lanovky.
Ve stejné budově se nachází i diskotéka Fire & Ice - úplný klid tedy nelze očekávat, doporučujeme fanouškům "Apres Ski Parties".

Dům BERNHARD

Dům BERNHARD

Rodinný dům Bernhard se nachází přímo ve středisku Sölden, asi 300m od centra a nákupních možností. Sölden je skvělé středisko pro ty, kteří chtějí mít jistotu sněhu, perfektní lyžovačku a oblibě i pestrý noční život a Apres ski Party.

Apartmány BAUERNHÄUSL

Apartmány BAUERNHÄUSL

Komfortní apartmány se nacházejí 500m od centra městečka Sölden. Zastávka místní dopravy je vzdálena 100m.

Hotel AM HOF ***

Hotel AM HOF ***

Rodinně vedený Hotel Am Hof se nachází přímo v centru, dvě minuty chůze od hlavního náměstí, v oblíbeném středisku Sölden. Zařízený je v jednoduchém tyrolském stylu.

Hotel TYROL ***

Hotel TYROL ***

Renovovaný hotel Tyrol se nachází v centru populárního střediska Sölden, jen 80m od nového centrálního shuttle spojení. Obchody, bary a restaurace v blízkosti hotelu.

Gasthof BERGHEIMAT ***

Gasthof BERGHEIMAT ***

Útulný rodinně vedený gasthof penzion Bergheimat se nachází v centru Huben při Längenfeld směrem na Sölden. Nákupní možnosti 100m, oblíbený hostinec v Gasthofu. K budově patří penzion asi 300m od Gasthofu (nekategorizovaný), pokoje jsou v obou budovách.

Hotel AQUA DOME ****

Hotel AQUA DOME ****

Komplex Hotel Aqua Dome se nachází na klidném místě v centru Längenfeld asi 13km od Sölden uprostřed horské scenérie Ötztálské Alp. Nákupní možnosti 500m, nádraží Ötztal asi 23km, letiště Innsbruck asi 72km. Nadmořská výška střediska 1.173m.

Apartmány RAUDASCHL

Apartmány RAUDASCHL

Rodinne vedený apartmánový dům Raudaschl se nachází na klidném místě asi 1km od centra Längenfeld a nákupních možností. Nadmořská výška střediska 1.173m. Železniční stanice Ötztal-Bahnhof asi 30km, letiště Innsbruck asi 50km.

Hotel RITA ****

Hotel RITA ****

Rodinne vedený hotel Rita má výbornou polohu v centru Längenfeld v docházkové vzdálenosti od Aqua Domu. Skládá z hlavní budovy a dvou vedlejších budov (asi 20m), strava a wellness jsou v hlavní budově.

Apartmány HOLZKNECHT

Apartmány HOLZKNECHT

Apartmánový dům Holzknecht se nachází na klidném místě v Unterried, asi 2,5 km od centra Längenfeld a nákupních možností.

Hotel FIRST MOUNTAIN ÖTZTAL

Hotel FIRST MOUNTAIN ÖTZTAL

Nedávno renovovaný hotel Sportclub s vedlejší budovou - komplex Fist Mountain Hotel Ötztal - se nachází v centru Gries na slunném místě nad Längenfeld. Vedlejší budova (nekategorizovaná) 50m, nadmořská výška resortu 1.173m, nádraží Ötztal 27km, letiště Innsbruck 75km.

First Hotel Mountain Ötztal ***

First Hotel Mountain Ötztal ***

First Hotel Mountain Ötztal se nachází v centru Gries na slunném místě nad Längenfeld. Vedlejší budova (NekategorizovanA) 50m, nadmořská výška resortu 1.173m, nádraží Ötztal 27km, letiště Innsbruck 75km.

Gasthof WEISSKUGEL ***

Gasthof WEISSKUGEL ***

Gasthof Weisskugel se nachází uprostřed tyrolské horské scenérie v nadmořské výšce 1900m, v obklopení 3-tisíců. Přímo v centru vesničky, 100m od obchodů, nádraží Ötztal Bahnhof 55km, letiště Innsbruck 90km.

Lyžařské středisko Sölden

Nadmořská výška: 1.377 - 3.340 m n.m., sezóna: 24.09. - 01.05., zasněžování: 60%
Sjezdovky: celkem: 150 km, lehké: 69 km, střední: 51 km, těžké: 30 km
Lanovky: celkem: 34, vleky: 8, sedačky: 19, kabinky: 7, skibus: ___
Skipas (6 dní): ___

Lyžování Sölden

Další možnosti lyžování nabízejí lyžařská střediska v Rakousku - Lyžování Rakousko