SlovenskyEnglishČesky

Lyžování v Rakousku - Schladming, Stubaital, Saalbach, Zillertal, Sölden...

first minute Itálie, Chorvatsko
imgimgimgimgimgimgSkimap StubaitalSkipass Stubaital

Stubaital

Lyžařské středisko v krásném prostředí 20 km od Innsbrucku nabízí více než 100 km lyžařských tratí všech náročností, 36 lanovek a vleků s přepravní kapacitou více než 42.000 osob za hodinu, díky ledovci Stubaier Gletscher - lyžování během celého roku, snowboardisti najdou svůj park v části Schlick 2000.

Ubytování Stubaital

Alpenhotel MUTTERBERG ****

Alpenhotel MUTTERBERG ****

Alpenhotel Mutterberg je jediný 4* hotel poblíž lanovky na ledovec Stubai. Nachází se v Neustift, ale až v části Mutterberg pod ledovcem, asi 15km od centra Neustift im Stubaital. Nachází se v nadmořské výšce 1.730m a sestává z několika propojených budov.

Hotel STUBAIERHOF ****

Hotel STUBAIERHOF ****

Příjemný rodinně vedený hotel Stubaierhof v tyrolském stylu se nachází jen 5min chůze od centra Neustift ve známém lyžařském středisku Stubaital.

Hotel BRENNERSPITZ ****

Hotel BRENNERSPITZ ****

Příjemný hotel Brennerspitze s bazénem a wellness nedaleko vleků a ledovce s výhodnou cenou a možností atypických termínů pobytu.
Hotel Brennerspitze s přátelskou atmosférou má centrální no klidnou polohu v rámci Stubaital v části Milders, asi 2km od centra Neustift, asi 500m od obchodů. Letiště Innsbruck 30km, nádraží Fulpmes 5km.

Hotel ALPEINER ****

Hotel ALPEINER ****

Hotel Alpeiner Nature Resort Tirol se nachází v městečku Neustift v lyžařském středisku Stubaital, asi 5min chůze od centra. Hotel je kompletně zrenovován a rozšířen.

Hotel ZUM HOLZKNECHT ****

Hotel ZUM HOLZKNECHT ****

Příjemný hotel v alpském stylu skládá ze dvou budov a je situován v Neustift-Milders, jen 10 m od centra a nákupních možností, v nadmořské výšce 1.000 m. Nádraží Innsbruck 25km, letiště Innsbruck 20km.

Apartmány BELLIS

Apartmány BELLIS

Apartmánový dům Bellis se nachází uprostřed horské panoramatu asi 700m od centra střediska Neustift v části Stackler. Nákupní možnosti asi 700m. Nadmořská výška střediska 1.000m. Železniční stanice Stubaitalbahn Fulpmes asi 5km, letiště Innsbruck asi 25km.

Aktivhotel BERGKÖNIG ****

Aktivhotel BERGKÖNIG ****

Rodinně vedený, renovovaný Activhotel Bergkönig se nachází ve vesničce Neustift im Stubaital, jen asi 200m od jejího centra, v boční ulici v blízkosti hlavní silnice spojující vesničky údolí s ledovcem. Obchody a restaurace v blízkosti.

Vital Hotel EDELWEISS ****

Vital Hotel EDELWEISS ****

Výborně hodnocený Vitalhotel Edelweiss se nachází v klidné lokalitě údolí Stubai v části Krossbu, asi 4,5km od centra vesničky Neustift im Stubaital. Část hotelu - Country House byla kompletně renovována v roce 2015 a bylo dobudováno nové křídlo.

SPORTHOTEL NEUSTIFT ****+

SPORTHOTEL NEUSTIFT ****+

Sporhtotel Neustift se 40-letou tradicí má výbornou polohu v centru údolí Stbaital v městečku Neustift asi 100m od centra, oproti vlekům.

Hotel SONNHOF ****

Hotel SONNHOF ****

Rodinně vedený hotel Sonnhof se nachází v srdci údolí Stubaital v městečku Neustift v části Oberdorf, čili přímo v centru. Obchody a vybavenost střediska v pěším dosahu.

Aktivhotel DONNERHOF ****

Aktivhotel DONNERHOF ****

Tradiční rodinný Aktivhotel Donnerhof s příjemnou atmosférou se nachází v centru Fulpmes lyžařského střediska Stubaital v blízkosti nákupních možností. Innsbruck asi 20km.

Hotel ALTE POST ****

Hotel ALTE POST ****

Tradiční hotel Alte Post se nachází v srdci Fulpmes obklopen scenérií Stubaiských vrchů v nadmořské výšce 1000m. Nákupní možnosti 100m, železniční stanice Fulpmes 500m.

Hotel TYROL ***

Hotel TYROL ***

Tradiční hotel Tyrol se nachází na klidném a slunném místě v centru střediska Telfes. Nejbližší nákupní možnosti jsou vzdáleny 300m. Železniční stanice Fulpmes asi 200m.

Penzion KUPFERSCHMIED **

Penzion KUPFERSCHMIED **

Rodinně vedený penzion Kupferschmied se nachází na okraji střediska Telfes lyžařské oblasti Stubaital v nadmořské výšce 990m. Železniční stanice Innsbruck 14km.

Hotel STOLZ ***

Hotel STOLZ ***

Příjemný rodinně vedený Alpenhotel Stolz v typickém tyrolském stylu se nachází v centru městečka Mieders. Nádraží Innsbruck 10 km

Hotel WIESENHOF ***

Hotel WIESENHOF ***

Rodinně vedený hotel Wiesenhof se nachází na okraji vesnice Mieders lyžařského střediska Stubaital asi 500 m od obchodů. Innsbruck asi 15 km.

Lyžařské středisko Stubaital

Nadmořská výška: 980 - 3.200 m n.m., sezóna: 01.10. - 30.09. celoročná, zasněžování: 56%
Sjezdovky: celkem: 145 km, lehké: 65 km, střední: 52 km, těžké: 28 km
Lanovky: celkem: 41, vleky: 23, sedačky: 9, kabinky: 9, skibus: ___
Skipas (6 dní): ___

Lyžování Stubaital

Další možnosti lyžování nabízejí lyžařská střediska v Rakousku - Lyžování Rakousko