SlovenskyEnglishČesky

Lyžování v Rakousku - Schladming, Stubaital, Saalbach, Zillertal, Sölden...

first minute Itálie, Chorvatsko

Stubaital > Neustift

Hotel STUBAIERHOF ****

Hotel STUBAIERHOF ****

Příjemný rodinně vedený hotel Stubaierhof v tyrolském stylu se nachází jen 5min chůze od centra Neustift ve známém lyžařském středisku Stubaital.

Hotel BRENNERSPITZ ****

Hotel BRENNERSPITZ ****

Příjemný hotel Brennerspitze s bazénem a wellness nedaleko vleků a ledovce s výhodnou cenou a možností atypických termínů pobytu.
Hotel Brennerspitze s přátelskou atmosférou má centrální no klidnou polohu v rámci Stubaital v části Milders, asi 2km od centra Neustift, asi 500m od obchodů. Letiště Innsbruck 30km, nádraží Fulpmes 5km.

Hotel ALPEINER ****

Hotel ALPEINER ****

Hotel Alpeiner Nature Resort Tirol se nachází v městečku Neustift v lyžařském středisku Stubaital, asi 5min chůze od centra. Hotel je kompletně zrenovován a rozšířen.

Hotel ZUM HOLZKNECHT ****

Hotel ZUM HOLZKNECHT ****

Příjemný hotel v alpském stylu skládá ze dvou budov a je situován v Neustift-Milders, jen 10 m od centra a nákupních možností, v nadmořské výšce 1.000 m. Nádraží Innsbruck 25km, letiště Innsbruck 20km.

Apartmány BELLIS

Apartmány BELLIS

Apartmánový dům Bellis se nachází uprostřed horské panoramatu asi 700m od centra střediska Neustift v části Stackler. Nákupní možnosti asi 700m. Nadmořská výška střediska 1.000m. Železniční stanice Stubaitalbahn Fulpmes asi 5km, letiště Innsbruck asi 25km.

Aktivhotel BERGKÖNIG ****

Aktivhotel BERGKÖNIG ****

Rodinně vedený, renovovaný Activhotel Bergkönig se nachází ve vesničce Neustift im Stubaital, jen asi 200m od jejího centra, v boční ulici v blízkosti hlavní silnice spojující vesničky údolí s ledovcem. Obchody a restaurace v blízkosti.

Vital Hotel EDELWEISS ****

Vital Hotel EDELWEISS ****

Výborně hodnocený Vitalhotel Edelweiss se nachází v klidné lokalitě údolí Stubai v části Krossbu, asi 4,5km od centra vesničky Neustift im Stubaital. Část hotelu - Country House byla kompletně renovována v roce 2015 a bylo dobudováno nové křídlo.

SPORTHOTEL NEUSTIFT ****+

SPORTHOTEL NEUSTIFT ****+

Sporhtotel Neustift se 40-letou tradicí má výbornou polohu v centru údolí Stbaital v městečku Neustift asi 100m od centra, oproti vlekům.

Hotel SONNHOF ****

Hotel SONNHOF ****

Rodinně vedený hotel Sonnhof se nachází v srdci údolí Stubaital v městečku Neustift v části Oberdorf, čili přímo v centru. Obchody a vybavenost střediska v pěším dosahu.