SlovenskyEnglishČesky

Lyžování v Rakousku - Schladming, Stubaital, Saalbach, Zillertal, Sölden...

first minute Itálie, Chorvatsko
imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgimgSkimap WagrainSkipass Wagrain

Wagrain

Leží přímo v srdci lyžařské oblasti Salzburger Sportwelt, která patří do ještě širšího sdružení Ski Amadé. Každé ze středisek tohoto sdružení jsou pojmem nejen pro Rakušany, společný skipass nabízí rekordních 860 km sjezdovek s 270 lanovkami a vleky. Každý zimní fanoušek si vybere zimní dovolenou podle svých představ.

Ubytování Wagrain

Sporthotel WAGRAIN ****

Sporthotel WAGRAIN ****

Jeden z top hotelů ve středisku Wagrain Sporthotel Wagrain s příjemnou atmosférou se nachází na klidném místě asi 400m od obchodů a hned u lanovky oblasti Sportwelt Amadé. Železniční stanice St.Johann im Pongau 15km, letiště Salzburg 70km. Nadmořská výška střediska 850m.

ALPIN CHALET

ALPIN CHALET

Komplex 4 velkých dřevěných chat Alpin Chalet se nachází ve středisku Wagrain, na slunném svahu Weberland, který přezdívají i Weberly Hills. Centrum Wagrain asi 1km.

Penziony WAGRAIN

Penziony WAGRAIN

Vybrané penziony se nacházejí v městečku Wagrain v nadmořské výšce 850m. Železniční stanice St.Johann im Pongau asi 15km, letiště Salzburg asi 70km.

Berghotel WAGRAINERHAUS ****

Berghotel WAGRAINERHAUS ****

Horský hotel Berghotel Wagrainerhaus postavený v roce 2005 se nachází v nadmořské výšce 1.750m uprostřed lyžařské oblasti Sportwelt Amade. Centrum Wagrain je dostupné lanovkou asi za 20min.

Anonymní Apartmány WAGRAIN

Anonymní Apartmány WAGRAIN

Vybrané apartmány se nacházejí v městečku Wagrain uprostřed lyžařské oblasti Salzburger Sportwelt v nadmořské výšce 850m.

Gasthof BACHER ***

Gasthof BACHER ***

Příjemný rodinně vedený gasthof Bacher se nachází v St.Johann im Pongau v příjemném horském prostředí regionu Sportwelt Amadé blízko řeky Salzach. Nákupní možnosti asi 700m, nádraží asi 500m. Nadmořská výška střediska 650m.

Wellness & Sporthotel ALPINA ****+

Wellness & Sporthotel ALPINA ****+

Wellness & Sporthotel Alpina se nachází v jednom ze středisek lyžařské oblasti Sportwelt Amadé, v St. Johann im Pongau, asi 3km od centra.

Lyžařské středisko Wagrain

Nadmořská výška: 740 - 1980 m n.m., sezóna: 28.11.- 12.04., zasněžování: ___
Sjezdovky: celkem: 115 km, lehké: 30 km, střední: 81 km, těžké: 4 km
Lanovky: celkem: 45, vleky: 17, sedačky: 17, kabinky: 11, skibus: ___
Skipas: (6 dní): ___

Lyžování Wagrain

Další možnosti lyžování nabízejí lyžařská střediska v Rakousku - Lyžování Rakousko