SlovenskyEnglishČesky

Lyžování v Rakousku - Schladming, Stubaital, Saalbach, Zillertal, Sölden...

first minute Itálie, Chorvatsko
imgimgimgimgimgimgimgimgimgimgSkimap ZauchenseeSkipass Zauchensee

Zauchensee

Lyžařské středisko Zauchensee patří do velké rodiny středisek Salzburger Sportwelt. Leží trochu osamocené vzadu velké oblasti, díky čemuž má výborné sněhové podmínky ještě pojištěny množstvím sněžných kanónů. Přibližně 65km sjezdovek a 25 lanovek nabízí spojení středisek Zauchensee - Flachauwinkl - Kleinarl. Lyžovačka vhodná pro každého lyžaře. Komu by se málilo může v blízkém okolí vyzkoušet až 760 km sjezdovek se skipasem Ski - Amadé.

Ubytování Zauchensee

ALPIN CHALET

ALPIN CHALET

Výborná volba pro rodiny a partie přátel, v blízkosti svahu as pohodlím soukromí vlastního, plně vybaveného domu, komfortně pro 18 osob, těsněji až pro 30 osob.
Komplex komfortních, nedávno postavených dřevěnic Alpin Chalet má výbornou polohu pár metrů od lanovky a centra vesnice Flachauwinkl.

Hotel ENZIAN ****

Hotel ENZIAN ****

Hotel Enzian má výbornou polohu oproti lyžařským svahem v centru malé osady Zauchensee umístěné uprostřed lyžařských svahů v rakouském Salcbursku, nadmořská výška 1.350m. Více nákupních možností 10km od hotelu v Altenmarkt.

Lyžařské středisko Zauchensee

Lyžařské středisko Zauchensee je za kopcem spojeno se sousedním Flachauwinkl a to pokračuje za dalším kopcem až do Kleinarl . Toto souvislé spojení poskytuje 65 km sjezdovek všech obtížností . Zde trénovali známí rakouští mistři , Andrea Fischbacher , Herman Maier , Annemarie Moser - Proll , Michal Walchhofer . Své si najdou příznivci volného stylu , Absolut snowpark na Shuttlebergu , četné terény pro freeride . Zauchensee pravidelně pořádá závody série Weltcup - sjezd žen v rámci světového poháru v lyžování.

Nadmořská výška: 1.000 - 2.188 m n.m., sezóna: 21.11. - 19.04., zasněžování: ___
Sjezdovky: celkem: 44 km, lehké: 24 km, střední: 16 km, těžké: 4 km
Lanovky: celkem: 15, vleky: 5, sedačky: 6, kabinky: 4, skibus: ___
Skipas: (6 dní): ___

Lyžování Zauchensee

Příjemná zimní dovolená na lyžích pro rodiny i pro skupinky přátel, mladých i zkušenějších horských vlků. Lyžování Zauchensee potěší i romantické duše klidným prostředím na konci údolí, nebo za vrcholem Tauernkar. Porovnejte další možnosti lyžování, které nabízejí lyžařská střediska v Rakousku – Lyžování Rakousko.