SlovenskyEnglishČesky

Lyžování v Rakousku - Schladming, Stubaital, Saalbach, Zillertal, Sölden...

first minute Itálie, Chorvatsko

Zillertal

Abecedně bývá na konci, ale významem, kvalitou a velikostí patří zillertálske údolí zakončené nejznámějším rakouským ledovcem Hintertuxer Gletscher na přední místa u odborníků. Areál s 529km sjezdovek je opravdový mamut v celosvětovém měřítku. Jeho části: Spieljoch, Hochzillertal, Zillertal Arena (Gerlos a Zell im Ziller), Mayrhofen, Hintertux.

Ubytování Zillertal

Aktiv & Wellnesshotel KOHLERHOF ****

Aktiv & Wellnesshotel KOHLERHOF ****

Rodinný hotel Kohlerhof skládá ze dvou budov (propojeno podzemní chodbou) hned u svahu v nadmořské výšce 550m oblíbeného střediska zimních sportů Fügen v údolí Zillertal. Centrum Fügen 800m, nákupní možnosti 50m, nádraží Fügen 800m, Jenbach 13km, letiště Innsbruck 50km.

Gasthof HOPPETER

Gasthof HOPPETER

Rodinne vedený penzion Hoppeter se nachází přímo v centru střediska Fügen, Jen 50m od obchodů, 10km od železniční stanice Jenbach a 57km od letiště Innsbruck, v nadmořské výšce 550m.

Apartmány FORTUNA

Apartmány FORTUNA

Apartmány se nacházejí v různých vesnicích v části střediska Hochzillertal - jako Fügen, Kaltanbach, STUMM, Ried, Uderns, Hart, Schlitters, Aschau.
Přesná lokalizace bude upřesněna při nabídce.

Hotel WALDFRIEDE ****

Hotel WALDFRIEDE ****

Rodinne vedený hotel Waldfriede má klidnou no centrální polohu ve středisku Fügen v údolí Zillertal. Centrum je v dosahu pěší chůze.

Hotel POST ****

Hotel POST ****

Příjemný hotel Post se nachází v centru Fügen im Zillertal v blízkosti obchodů. Železniční stanice 300m, letiště Innsbruck 45km.

Apartmány ABENDSTEIN

Apartmány ABENDSTEIN

Apartmánový dům Abendstein se nachází na klidném místě údolí Zillertal asi 2km od centra Fügen a 500m od obchodů.

Hotel CRYSTAL ****

Hotel CRYSTAL ****

Příjemný, oblíbený hotel Crystal obklopen horami a svahy Zillertalu se nachází asi 700m od centra Fügen a nákupních možností v nadmořské výšce 550m. Železniční stanice Jenbach asi 13km, letiště Innsbruck 45km.

Apartmány ALPENHOF ****

Apartmány ALPENHOF ****

Příjemný apartmánový dům Alpenhof se nachází v centru střediska Fügen v údolí Zillertal, jen 150m od potravin a 200m od obchodů. Železniční stanice Fügen 500m, letiště Innsbruck 60km.

Hotel LANDHAUS ZILLERTAL

Hotel LANDHAUS ZILLERTAL

Landhotel Zillertal se nachází v centru Fügen v údolí Zillertal, 100m od potravin a 500m od ochod. Železniční stanice 1km, letiště Innsbruck 52km.

Hotel HUBERTUS ***

Hotel HUBERTUS ***

Příjemný hotel Hubertus s nově renovovanými pokoji se nachází na klidném místě u středisku Fügen v nadmořské výšce 550m, na cestě do Hochfügen. Centrum Füge je asi 2km vzdálené, nákupní možnosti asi 900m. Železniční stanice Fügen 2km, Jennbach 11km, letiště Innsbruck 45km.

Hotel ELISABETH ****

Hotel ELISABETH ****

Rodinně vedený hotel Elisabeth má výbornou polohu v centru střediska Fügen v údolí Zillertal. Nákupní možnosti asi 500m, nádraží 500m, letiště 60km.

Apartmány DORNAUER

Apartmány DORNAUER

Rodině vedený apartmánový dům Dornauer s renovovanými apartmány v tyrolském stylu se nachází asi 2,5 km od centra Fügen im Zillertal. Nákupní možnosti Uderns 1km, nádraží Uderns asi 1km.Nadmorská výška střediska 550m.

Apartments APPART MONTANA

Apartments APPART MONTANA

Apartmány Appart Montana mají perfektní polohu přímo u lyžařského svahu ve středisku Hochfügen, malé osadě uprostřed sjezdovek. K apartmánovému domu patří rustikální horská chata Montana Alm av prosinci 2015 otevřené chaty Montana Chalets. Nadmořská výška 1.550m.

Hotel ELISABETH DE LUXE *****

Hotel ELISABETH DE LUXE *****

Tradiční hotel Elisabeth De Luxe se nachází v centru známého střediska Mayrhofen. Železniční stanice 500m, lestisko Innsbruck 70km.

Hotel ST.GEORG ****

Hotel ST.GEORG ****

Oblíbený hotel St. Georg se nachází v centru střediska Mayrhofen v nadmořské výšce 630m. Nákupní možnosti 50m od hotelu. Letiště Innsbruck 70km, nádraží Jenbach 35km.

Hotel ALPENSCHLÖSSL

Hotel ALPENSCHLÖSSL

Hotel Alpenschlössl v tyrolském stylu je situován v jižní části centra Mayrhofen, několik minut chůze od lanovek Ahorn a Penken, obchody asi 500m. Železniční stanice Jenbach 35 km, letiště Innsbruck 75km.

Hotel ALPENDOMIZIL NEUHAUS ****

Hotel ALPENDOMIZIL NEUHAUS ****

Známý komfortní hotel Alpendomizil Neuhaus skládá z několika budov (v komplexu i apartmány) s bohatými službami. Hlavní budova je propojena se "St.Josef" a "Landhaus" je asi 30m od ní (vedlejší budova není oficiálně kategorizována). Komplex se nachází v centru Mayrhofen, asi 100m od obchodů. Železniční stanice Jenbach asi 35km, letiště Innsbruck asi 70km.

Apartmány CENTRAL

Apartmány CENTRAL

Rodinne vedený apartmánový dům Central má výbornou polohu v centru Mayrhofen u hlavní ulici s obchody, bary a restauracemi vzdálenými jen pár metrů, kousek od lanovky. Železniční stanice Jenbach asi 35km, letiště Innsbruck 70km.

Hotel FUN & SPA STRASS ****

Hotel FUN & SPA STRASS ****

Fun & Spa Strass hotel se nachází v centru Mayrhofen, jen asi 30m od obchodů a restaurací a hned vedle lanovky Penkenbahn. Sestává ze tří budov, které jsou propojeny panoramatickým mostem (vnitřním) - Hotel, Sporthotel a Garni. Pokoje jsou kategorizované podle budovy, v níž se nacházejí (oficiální kategorie všech tří 4 *). Letiště Innsbruck asi 75km.

Hotel – Penzión SIEGELERHOF ***

Hotel – Penzión SIEGELERHOF ***

Rodinně vedený hotel - penzion Siegelerhof se nachází na klidném místě na okraji Mayrhofen, ale jen pár minut chůze od centra. Obchody 50m, nádraží 200m, letiště Innsbruck 75km. Nadmořská výška střediska 630m.

Apartmány NEUHAUS

Apartmány NEUHAUS

Apartmánový dům Neuhaus patří k 4 * hotelu Alpendomizil Neuhaus (50m) a leží v centru Mayrhofen v nadmořské výšce 630m. Nákupní možnosti 30m, nádraží Jenbach 35km, letiště Innsbruck 75km.

Apartmány ZILLERPROMENADE

Apartmány ZILLERPROMENADE

Apartmánový dům Zillerpromenade se nachází na klidném a slunném místě v centru Mayrhofen, v blízkosti je i rušná, živá část centra. Nákupní možnosti 50m, nádraží Mayrhofen 200m, letiště Innsbruck 65km. Nadmořská výška resortu je 630m.

Apartmány MANNI´S

Apartmány MANNI´S

Apartmány Manni's se nachází přímo v centru Mayrhofenu v nadmořské výšce 630m v blízkosti obchodů a restaurací. Železniční stanice Jenbach je vzdálena 35 km, letiště Inssbruck 80km.

Hotel POSTSCHLÖSSL

Hotel POSTSCHLÖSSL

Hotel Garni Postschlössl se nachází v centru lyžařského ráje Mayrhofen na klidném no centrálním místě, 50m od obchodů. Železniční stanice 1km, letiště Innsbruck asi 65km.

Apartmány HUBERS URLAUBSDOMIZILE ***

Apartmány HUBERS URLAUBSDOMIZILE ***

Apartmány Hubers Urlaubsdomizile se nacházejí v budově Alpina asi 300m od hotelu Cafe Traudl v centru Mayrhofen a byly nedávno renovované.Nákupné možnosti 150m, nádraží 700m, letiště Unnsbruck 65km.

Penzion ALPEVITA (speciál)

Penzion ALPEVITA (speciál)

Penzion Alpevita se nachází v blízkosti centra Mayrhofen, asi 400m od obchodů uprostřed horské scenérie Zillertalské údolí.

Hotel Garni ERLER ***

Hotel Garni ERLER ***

Hotel Garni Erler se nachází ve městě lyžování Mayrhofen, asi 4 minuty chůze od rušného centra.

Hotel ALPENBAD HOHENHAUS ****

Hotel ALPENBAD HOHENHAUS ****

Tradiční hotel Alpenbad Hohenhaus je situován v na klidném místě v centru Hintertux. Možnosti nakupování 200m, nádraží Mayrhofen 20 km, letiště Innsbruck 80 km.

Hotel NEUHINTERTUX ****

Hotel NEUHINTERTUX ****

Hotel Neuhintertux s výbornými referencemi klientů se nachází na konci údolí Zillertal, přímo u údolní stanici lanovky na ledovec Hintertux.

Hotel RINDERERHOF ****

Hotel RINDERERHOF ****

Elegantní rodinně vedený hotel Rindererhof má výhodnou polohu hned vedle lanovky na ledovec Hintertux v nejvyšší části údolí Zillertal.

Hotel KIRCHBICHLHOF ***

Hotel KIRCHBICHLHOF ***

Hotel Kirchbichlhof se nachází v srdci údolí Zillertal ve vesničce Hippach asi 100m od centra a obchodů, je výborným výchozím bodem pro lyžování v části Zillertal 3000 ale i dalších střediscích Zillertalu.
Hotel má přilehlou vedlejší budovu Garni Kirchbichlhof, naproti hotelu - asi 50m. Mayrhofen 4km, nádraží Jenbach 30km, letiště Innsbruck 75km. Nadmořská výška střediska 600m.

Penzion GREDLER

Penzion GREDLER

Rodinně vedený penzion Gredler poskytuje jednoduché turistické ubytování s lyžařský zajímavou polohou v centru Hippach, jedné z vesniček lyžařského střediska Zillertal. Nadmořská výška střediska 600m.

Hotel MADSEITERHOF

Hotel MADSEITERHOF

Rodinne vedený hotel Madseiterhof se nachází v srdci vysokohorského alpského střediska Zillertalských Alp Tux. Centrum Lanersbach 3km, potraviny v Hintertux asi 1km, nádraží Mayrhofen asi 17km, letiště Innsbruck asi 70km. Nadmořská výška střediska 1.400m.

Alpinhotel BERGHAUS ****

Alpinhotel BERGHAUS ****

Nově vybudovaný Alpinhotel Berghaus má centrální polohu v údolí Tux, kde ledovec Hintertux je zárukou sněhu. Centrum Lanersbach asi 3km, potraviny v Hintertux asi 2km. Železniční stanice Mayrhofen asi 15km.

Landhaus GUNDRUN

Landhaus GUNDRUN

Landhaus Gundrun skládající se z hlavní a vedlejší budovy (cca 80m od sebe) má centrální polohu v Tux - Lanersbach, v blízkosti restaurace, apres ski, obchody, banky.

Chaty ANNO DAZUMAL ****

Chaty ANNO DAZUMAL ****

Alpská "Vesnička" - Alpendorf, kterou tvoří chaty Anno Dazumal se nachází ve středisku Tux v centru části Lanersbach, lyžařského střediska Zillertal 3000.

Hotel JÄGER ***

Hotel JÄGER ***

Hotel Jäger se nachází v údolí Tux v centrální části Lanersbach. Mayrhofen asi 13km. Sestává z hlavní budovy, budovy "Jägerschlossl" hned naproti a hostitelského domu který je s hlavní budovou propojen podzemní chodbou.

Hotel MARIA THERESIA ***

Hotel MARIA THERESIA ***

Hotel Maria Theresia se nachází ve středisku Gerlos, cca 200m od centra a obchodů, přímo u sjezdovkách. Železniční stanice 45km, letiště Innsbruck 95km, nadmořská výška 1.250m.

Hotel ALPENHOF ****

Hotel ALPENHOF ****

Rodinný hotel s útulní atmosférou Alpenhof se nachází v blízkosti centra Gerlos. Hotel je po velké rekonstrukci a skládá se ze tří vzájemně propojených částí. Nákupní možnosti 300m, nádraží Jenbach 40km, letiště Innsbruck 80km. Nadmořská výška střediska 1.250m.

Apartmany GERLOS PERLE ****

Apartmany GERLOS PERLE ****

Rodinne vedený apartmánový dům Gerlos Perle v originálním tyrolském stylu je v centru Gerlos v nadmořské výšce 1250m. K domu patří kavárna - restaurace Milchbar, oblíbená místními i hosty. Nákupní možnosti 40m, nádraží Zell am Ziller 18km, Jenbach 45km, letiště Innsbruck 85km.

Apartmány KOLMBLICK

Apartmány KOLMBLICK

Nově postavené prostorné apartmány Kolmblick se nacházejí asi 600m od centra Gerlos a nákupních možností. Železniční stanice Jenbach je vzdálena asi 35km, letiště Innsbruck asi 80km. Nadmořská výška střediska je 1.250m.

Hotel JÄGERHOF ****

Hotel JÄGERHOF ****

Rodinně vedený tradiční hotel Jägerhof přebudován v roce 2010 se nachází přímo v centru Gerlos. Nákupní možnosti 100m, nádraží Jenbach 45km, letiště Innsbruck 95km. Nadmořská výška střediska 1.250m.

Gasthof MITTERHOF ***

Gasthof MITTERHOF ***

Útulný gasthof Mitterhof postavený v tyrolském stylu se nachází přímo v centru městečka Gerlos lyžařské oblasti Zillertal, pouze 20m od nákupních možností v nadmořské výšce 1.250m. Letiště Innsbruck je vzdáleno 95km, nádraží Jenbach 45km.

Apartmány HUBERTUS

Apartmány HUBERTUS

Známý gasthof Hubertus byl zrenovován v roce 2005 a nyní nabízí příjemné apartmánové ubytování. Apartmány se nacházejí ve středisku Gerlos přímo v centru, 50m od obchodů. Železniční stanice Jenbach asi 35km, nadmořská výška střediska 1250m.

Hotel LANDGUT ZAPFENHOF ****

Hotel LANDGUT ZAPFENHOF ****

Hotel Landgut Zapfenhof se nachází na obrovském pozemku a je zařízen ve stylu klasického tyrolského statku; v kuchyni využívá produkty vlastní farmy. Centrum Zell am Ziller a nákupní možnosti asi 800m, nádraží Jenbach 25km, letiště Innsbruck 65km.

Apartmánový dům SCHNEEBERGER

Apartmánový dům SCHNEEBERGER

Apartmány zařízené v tyrolském stylu se nacházejí přímo v Zell am Ziller, jen 10m od nákupních možností a železniční stanice, letiště Innsbruck 60km, v nadmořské výšce 580m.

Hotel TIROLERHOF ***

Hotel TIROLERHOF ***

Rodinne vedený hotel Tirolerhof se nachází v centru Zell am Ziller v nadmořské výšce 580m, 50m od nákupních možností. Železniční stanice 100m, letiště Innsbruck asi 60km.

Hotel DÖRFLWIRT ****

Hotel DÖRFLWIRT ****

Tradiční, rodinně vedený hotel Dörflwirt se nachází na slunném místě nad Zell am Ziller v části Hainzenberg asi 5km od centra Zell am Ziller a železniční stanice. Mayrhofen a Fügen asi 12km. Letiště Innsbruck asi 75km.

Penzion TANNERHOF

Penzion TANNERHOF

Rodinně vedený penzion Tannerhof se nachází ve vesničce Hippach v srdci údolí a lyžařského střediska Zillertal. V blízkosti je tradiční farmářství. Centrum a obchody Zell am Ziller 500m. Nadmořská výška střediska je 575m.

Apartmány REGINA ***

Apartmány REGINA ***

Jednoduché apartmánové ubytování s výbornou polohou pro lyžování ve středisku Zillertal.

Apartmánový dům Regina se nachází asi 200m od centra Zell am Ziller s obchody a potravinami. Letiště Innsbruck 65km, vlakové nádraží 300m.

Ferienhotel  HOPPET ****

Ferienhotel HOPPET ****

Ferienhotel Hoppet skládá ze dvou budov (hlavní budova a nová přístavba), které jsou vzájemně propojeny podzemní chodbou. Nachází se v klidném prostředí v centru Hart im Zillertal. Fügen asi 3km.

Apartmány LANDHAUS MARIDL

Apartmány LANDHAUS MARIDL

Apartmány v tradičním tyrolském domě Landhaus Maridl se nacházejí na okraji vesničky Hart im Zillertal. Nákupní možnosti a centrum Fügen asi 2km, pekárna Bäcker Hart 300m. Železniční stanice Fügen 2km, letiště Innsbruck 50km.

Gasthof HAMBERG

Gasthof HAMBERG

Tradiční gasthof Hamberg se nachází ve vesničce Hart im Zillertal, asi 2km od většího střediska Fügen a obchodů. Vesnička má příjemnou domácí atmosféru.

Hotel Gasthof ZILLERTAL ****

Hotel Gasthof ZILLERTAL ****

Rodinně vedený hotel Gasthof Zillertal se nachází na začátku údolí Zillertal. Jen 200m od obchodů, 300m od železniční stanice Strass im Zillertal a 40km od letiště Innsbruck, v nadmořské výšce 522m.

Apartmány ANDREA

Apartmány ANDREA

Apartmány Andrea mají výbornou polohu v centru Uderns v údolí Zillertal s obchody vzdálenými jen 20m. Železniční stanice asi 500m, letiště Insbruck 50km.

Apartmány EHSTANDHOF

Apartmány EHSTANDHOF

Zrenovovaný (2006) farmářský dům Ehstandhof se nachází na klidném místě nedaleko centra městečka Uderns asi 20m od nákupních možností. Nadmořská výška střediska je 549m. Železniční stanice Zillertalbahn - Uderns je vzdálená 500m.

Hotel FIRST MOUNTAIN ZILLERTAL ****

Hotel FIRST MOUNTAIN ZILLERTAL ****

Hotel First Mountain Hotel Zillertal je v typickém tyrolském stylu, v lyžařském středisku Hochzillertal v centru dědinky Aschau im Zillertal. 300m od železniční stanice, v nadmořské výšce 560mnm.

Apartmány THURNBACH

Apartmány THURNBACH

Příjemné apartmány Thurnbach se nacházejí na klidném místě ve vesničce Aschau im Zillertal - výhodná poloha mezi středisky Hochfügen - Hochzillertal a Zillertal Arena. Centrum asi 800m, obchody 500m, restaurace 300m.

Hotel SEEWIRT

Hotel SEEWIRT

Hotel Seewirt se nachází v pěkném prostředí na klidnějším místě v centru Aschau im Zillertal. Železniční stanice Aschau asi 300m, Jenbach asi 20km.

Alpenhotel  RAMSAUERHOF ****

Alpenhotel RAMSAUERHOF ****

Alpenhotel Ramsauerhof s přátelskou atmosférou se nachází ve středisku Ramsau im Zillertal v nadmořské výšce 1.150m, asi 500m od centra a nákupních možností. Má centrální polohu při cestě do Mayrhofen. Železniční stanice Ramsau / Hippach je asi 200m od hotelu, letiště v Innsbrucku 70km.

Hotel PANORAMA ***

Hotel PANORAMA ***

Příjemný rodinně vedený hotel Panorama v tyrolském stylu má výbornou polohu v centru Finkenberg v nadmořské výšce 890m. Nákupní možnosti u hotelu, veřejný bazén 3km. Letiště Innsbruck 70km, nádraží Zillertalbahn Mayrhofen 3km.

Hotel Garni TROPPMAIR ***

Hotel Garni TROPPMAIR ***

Malý rodinně vedený hotel Garni Troppmair má výbornou polohu nedaleko lanovky lyžařského střediska Zillertal 3000 ve vesničce Finkenberg, asi 1km od menšího centra s obchody, restauracemi a bary. Rušnější centrum s městskou atmosférou, největší město údolí Mayrhofen je asi 4km vzdálený.

Penzion ERLERHOF

Penzion ERLERHOF

Rodinne vedený penzion Erlerhof se nachází na pěkném klidném místě ve vesničce Ried im Zillertal asi 100m od obchodů. Železniční stanice Ried asi 500m, letiště Innsbruck 50km.

Hotel KRIMMLERFÄLLE ****

Hotel KRIMMLERFÄLLE ****

Příjemný hotel Krimmlerfälle se nachází uprostřed horské scenérie s výhledem na známé vodopády Krimmel. Má příjemnou rodinnou atmosféru. Nákupní možnosti 200m, nádraží Mittersill 30km.

Nationalparkhotel KLOCKERHAUS ***

Nationalparkhotel KLOCKERHAUS ***

Rodinně vedený hotel Nationalparkhotel Klockerhaus se nachází na klidném místě s výhledem na vodopády Krimml. Nákupní možnosti 150m, nádraží Krimml 3km.

Gasthof JÄGER ***

Gasthof JÄGER ***

Rodinne vedený gasthof Jäger se nachází v centru Schlitters v nadmořské výšce 548m. Nákupní možnosti 50m, letiště Innsbruck 40km, nádraží Schlitters 300m.

Apartmány FRANZ JOSEF

Apartmány FRANZ JOSEF

Nové nedávno zařízené apartmány Franz Josef se nacházejí v centru STUMM im Zillertal, jen 20m od obchodů. Železniční stanice Kaltenbach asi 1km.

Hotel ALPENROSE ****

Hotel ALPENROSE ****

Alpenwelt Resort Hotel Alpenrose se nachází v jednom ze středisek Zillertal Arena, Königsleiten, v centru, asi 200m od obchodů a zároveň rovnou při svahu. Nabízí řadu aktivit pro děti a dospělé. Železniční stanice Krimml 15km, letiště Innsbruck 90km. Nadmořská výška střediska 1.600m.

Chata SCHLIESTL

Chata SCHLIESTL

Chata Schliestl se nachází na klidném místě pár kilometrů od Mayrhofenu v údolí Zillergrund. Byla jen nedávno (2007) postavená a má kapacitu až 15+ osob.

Lyžařské středisko Zillertal

Nadmořská výška: 550 - 3.250m nm, sezóna: celoročně, zasněžování: ledovec, zasněžování 75%
Sjezdovky celkem: 650km, lehké: 164km, středně těžké: 411km, těžké: 75km
Lanovky celkem: 170, vleky: 75, sedačky: 67, kabinky: 28, skibus: autobus i vlak
Skipas (6 dní): ___

Snowboard
Buton Park - oblíbený funpark halfpipe, quarterpipe, raily, lines. Množství volných terénů pro freeride. Ledovec halfpipe, přírodní rampa. Snowpark
Hochzillertal - halfpipe, jumpy, Corner, boxy, slidy, wawes.
Běžky
V údolí Zillertal se nachází několik běžeckých tratí, celkem 55km, třetina leží ve vyšší nadmořské výšce.
Pro rodiny
O nejmenší návštěvníky je zde výborně postaráno, instruktoři, opatrovatelky, dětské lyžařské školky, sáňkování, atrakce, kino. Vše je podřízeno rodinným potřebám, děti do 6 let lyžují zdarma.
Après-Ski
Je v Zillertalské údolí na výborné úrovni, nejlepší možnosti dát si dobrý drink či sklenice svařeného vína po lyžování nabízí Mayrhofen kde najdete četné après-ski bary, restaurace a hostince plné lyžařů. Milovníci nočního života mohou pokračovat v zábavě až do rána.
Turistika
Obrovské údolí poskytuje stejně velké možnosti pro pěší turistiku, nebo výlety na sněžnicích. Několik 100km tras potěší milovníky procházek v přírodě i zdatné horolezce. 

Lyžování Zillertal

Spieljoch, se pyšní nejdelší zasněžovanou sjezdovkou (8km) v celém Zillertalské údolí. Zajímavá je i místní sáňkařská dráha s osvětlením. Přímo u údolní stanici kabinky v Kaltenbachu je vybudováno obrovské parkoviště a dobře vybavený ski servis. K dispozici je velký "ski-land" pro začátečníky, snowboard areál pro začátečníky i u-rampa pro profíky. Celodenní hlídání dětí přímo na vrcholové stanici (1.800m) - dětská škola od 4roky. Možnost nočního lyžování při umělém osvětlení. Zillertal aréna spojuje lyžařské svahy pod vrcholy Karspitz, Übergangsjoch, Isskogel. Tyto jsou propojeny lanovkami a spojují Gerlos s Zell im Ziller. Legendární sjezdovka Harakiri (Mayrhofen) se 78% sklonem je nejstrmější sjezdovkou v Rakousku a znamená pro každého zkoušku odvahy. Zillertalské údolí zakončuje největší lyžařská lahůdka - rakouský ledovec Hintertux. 

Hodnocení

- Lyžování (5 *)
- Snowboard / freestyle (5 *)
- Rodina / děti (4 *)
- Après-Ski (4 *)
- Běžky (3 *)
- Turistika (4 *)
- Ceny (4 *)

Další možnosti lyžování nabízejí lyžařská střediska v Rakousku -  Lyžování Rakousko .