SlovenskyEnglishČesky

Lyžování v Rakousku - Schladming, Stubaital, Saalbach, Zillertal, Sölden...

first minute Itálie, Chorvatsko

Zillertal > Fügen

Aktiv & Wellnesshotel KOHLERHOF ****

Aktiv & Wellnesshotel KOHLERHOF ****

Rodinný hotel Kohlerhof skládá ze dvou budov (propojeno podzemní chodbou) hned u svahu v nadmořské výšce 550m oblíbeného střediska zimních sportů Fügen v údolí Zillertal. Centrum Fügen 800m, nákupní možnosti 50m, nádraží Fügen 800m, Jenbach 13km, letiště Innsbruck 50km.

Gasthof HOPPETER

Gasthof HOPPETER

Rodinne vedený penzion Hoppeter se nachází přímo v centru střediska Fügen, Jen 50m od obchodů, 10km od železniční stanice Jenbach a 57km od letiště Innsbruck, v nadmořské výšce 550m.

Apartmány FORTUNA

Apartmány FORTUNA

Apartmány se nacházejí v různých vesnicích v části střediska Hochzillertal - jako Fügen, Kaltanbach, STUMM, Ried, Uderns, Hart, Schlitters, Aschau.
Přesná lokalizace bude upřesněna při nabídce.

Hotel WALDFRIEDE ****

Hotel WALDFRIEDE ****

Rodinne vedený hotel Waldfriede má klidnou no centrální polohu ve středisku Fügen v údolí Zillertal. Centrum je v dosahu pěší chůze.

Hotel POST ****

Hotel POST ****

Příjemný hotel Post se nachází v centru Fügen im Zillertal v blízkosti obchodů. Železniční stanice 300m, letiště Innsbruck 45km.

Apartmány ABENDSTEIN

Apartmány ABENDSTEIN

Apartmánový dům Abendstein se nachází na klidném místě údolí Zillertal asi 2km od centra Fügen a 500m od obchodů.

Hotel CRYSTAL ****

Hotel CRYSTAL ****

Příjemný, oblíbený hotel Crystal obklopen horami a svahy Zillertalu se nachází asi 700m od centra Fügen a nákupních možností v nadmořské výšce 550m. Železniční stanice Jenbach asi 13km, letiště Innsbruck 45km.

Apartmány ALPENHOF ****

Apartmány ALPENHOF ****

Příjemný apartmánový dům Alpenhof se nachází v centru střediska Fügen v údolí Zillertal, jen 150m od potravin a 200m od obchodů. Železniční stanice Fügen 500m, letiště Innsbruck 60km.

Hotel LANDHAUS ZILLERTAL

Hotel LANDHAUS ZILLERTAL

Landhotel Zillertal se nachází v centru Fügen v údolí Zillertal, 100m od potravin a 500m od ochod. Železniční stanice 1km, letiště Innsbruck 52km.

Hotel HUBERTUS ***

Hotel HUBERTUS ***

Příjemný hotel Hubertus s nově renovovanými pokoji se nachází na klidném místě u středisku Fügen v nadmořské výšce 550m, na cestě do Hochfügen. Centrum Füge je asi 2km vzdálené, nákupní možnosti asi 900m. Železniční stanice Fügen 2km, Jennbach 11km, letiště Innsbruck 45km.

Hotel ELISABETH ****

Hotel ELISABETH ****

Rodinně vedený hotel Elisabeth má výbornou polohu v centru střediska Fügen v údolí Zillertal. Nákupní možnosti asi 500m, nádraží 500m, letiště 60km.

Apartmány DORNAUER

Apartmány DORNAUER

Rodině vedený apartmánový dům Dornauer s renovovanými apartmány v tyrolském stylu se nachází asi 2,5 km od centra Fügen im Zillertal. Nákupní možnosti Uderns 1km, nádraží Uderns asi 1km.Nadmorská výška střediska 550m.