SlovenskyEnglishČesky

Lyžování v Rakousku - Schladming, Stubaital, Saalbach, Zillertal, Sölden...

first minute Itálie, Chorvatsko

Zillertal > Gerlos

Hotel MARIA THERESIA ***

Hotel MARIA THERESIA ***

Hotel Maria Theresia se nachází ve středisku Gerlos, cca 200m od centra a obchodů, přímo u sjezdovkách. Železniční stanice 45km, letiště Innsbruck 95km, nadmořská výška 1.250m.

Hotel ALPENHOF ****

Hotel ALPENHOF ****

Rodinný hotel s útulní atmosférou Alpenhof se nachází v blízkosti centra Gerlos. Hotel je po velké rekonstrukci a skládá se ze tří vzájemně propojených částí. Nákupní možnosti 300m, nádraží Jenbach 40km, letiště Innsbruck 80km. Nadmořská výška střediska 1.250m.

Apartmany GERLOS PERLE ****

Apartmany GERLOS PERLE ****

Rodinne vedený apartmánový dům Gerlos Perle v originálním tyrolském stylu je v centru Gerlos v nadmořské výšce 1250m. K domu patří kavárna - restaurace Milchbar, oblíbená místními i hosty. Nákupní možnosti 40m, nádraží Zell am Ziller 18km, Jenbach 45km, letiště Innsbruck 85km.

Apartmány KOLMBLICK

Apartmány KOLMBLICK

Nově postavené prostorné apartmány Kolmblick se nacházejí asi 600m od centra Gerlos a nákupních možností. Železniční stanice Jenbach je vzdálena asi 35km, letiště Innsbruck asi 80km. Nadmořská výška střediska je 1.250m.

Hotel JÄGERHOF ****

Hotel JÄGERHOF ****

Rodinně vedený tradiční hotel Jägerhof přebudován v roce 2010 se nachází přímo v centru Gerlos. Nákupní možnosti 100m, nádraží Jenbach 45km, letiště Innsbruck 95km. Nadmořská výška střediska 1.250m.

Gasthof MITTERHOF ***

Gasthof MITTERHOF ***

Útulný gasthof Mitterhof postavený v tyrolském stylu se nachází přímo v centru městečka Gerlos lyžařské oblasti Zillertal, pouze 20m od nákupních možností v nadmořské výšce 1.250m. Letiště Innsbruck je vzdáleno 95km, nádraží Jenbach 45km.

Apartmány HUBERTUS

Apartmány HUBERTUS

Známý gasthof Hubertus byl zrenovován v roce 2005 a nyní nabízí příjemné apartmánové ubytování. Apartmány se nacházejí ve středisku Gerlos přímo v centru, 50m od obchodů. Železniční stanice Jenbach asi 35km, nadmořská výška střediska 1250m.