SlovenskyEnglishČesky

Lyžování v Rakousku - Schladming, Stubaital, Saalbach, Zillertal, Sölden...

first minute Itálie, Chorvatsko

Zillertal > Mayrhofen

Hotel ELISABETH DE LUXE *****

Hotel ELISABETH DE LUXE *****

Tradiční hotel Elisabeth De Luxe se nachází v centru známého střediska Mayrhofen. Železniční stanice 500m, lestisko Innsbruck 70km.

Hotel ST.GEORG ****

Hotel ST.GEORG ****

Oblíbený hotel St. Georg se nachází v centru střediska Mayrhofen v nadmořské výšce 630m. Nákupní možnosti 50m od hotelu. Letiště Innsbruck 70km, nádraží Jenbach 35km.

Hotel ALPENSCHLÖSSL

Hotel ALPENSCHLÖSSL

Hotel Alpenschlössl v tyrolském stylu je situován v jižní části centra Mayrhofen, několik minut chůze od lanovek Ahorn a Penken, obchody asi 500m. Železniční stanice Jenbach 35 km, letiště Innsbruck 75km.

Hotel ALPENDOMIZIL NEUHAUS ****

Hotel ALPENDOMIZIL NEUHAUS ****

Známý komfortní hotel Alpendomizil Neuhaus skládá z několika budov (v komplexu i apartmány) s bohatými službami. Hlavní budova je propojena se "St.Josef" a "Landhaus" je asi 30m od ní (vedlejší budova není oficiálně kategorizována). Komplex se nachází v centru Mayrhofen, asi 100m od obchodů. Železniční stanice Jenbach asi 35km, letiště Innsbruck asi 70km.

Apartmány CENTRAL

Apartmány CENTRAL

Rodinne vedený apartmánový dům Central má výbornou polohu v centru Mayrhofen u hlavní ulici s obchody, bary a restauracemi vzdálenými jen pár metrů, kousek od lanovky. Železniční stanice Jenbach asi 35km, letiště Innsbruck 70km.

Hotel FUN & SPA STRASS ****

Hotel FUN & SPA STRASS ****

Fun & Spa Strass hotel se nachází v centru Mayrhofen, jen asi 30m od obchodů a restaurací a hned vedle lanovky Penkenbahn. Sestává ze tří budov, které jsou propojeny panoramatickým mostem (vnitřním) - Hotel, Sporthotel a Garni. Pokoje jsou kategorizované podle budovy, v níž se nacházejí (oficiální kategorie všech tří 4 *). Letiště Innsbruck asi 75km.

Hotel – Penzión SIEGELERHOF ***

Hotel – Penzión SIEGELERHOF ***

Rodinně vedený hotel - penzion Siegelerhof se nachází na klidném místě na okraji Mayrhofen, ale jen pár minut chůze od centra. Obchody 50m, nádraží 200m, letiště Innsbruck 75km. Nadmořská výška střediska 630m.

Apartmány NEUHAUS

Apartmány NEUHAUS

Apartmánový dům Neuhaus patří k 4 * hotelu Alpendomizil Neuhaus (50m) a leží v centru Mayrhofen v nadmořské výšce 630m. Nákupní možnosti 30m, nádraží Jenbach 35km, letiště Innsbruck 75km.

Apartmány ZILLERPROMENADE

Apartmány ZILLERPROMENADE

Apartmánový dům Zillerpromenade se nachází na klidném a slunném místě v centru Mayrhofen, v blízkosti je i rušná, živá část centra. Nákupní možnosti 50m, nádraží Mayrhofen 200m, letiště Innsbruck 65km. Nadmořská výška resortu je 630m.

Apartmány MANNI´S

Apartmány MANNI´S

Apartmány Manni's se nachází přímo v centru Mayrhofenu v nadmořské výšce 630m v blízkosti obchodů a restaurací. Železniční stanice Jenbach je vzdálena 35 km, letiště Inssbruck 80km.

Hotel POSTSCHLÖSSL

Hotel POSTSCHLÖSSL

Hotel Garni Postschlössl se nachází v centru lyžařského ráje Mayrhofen na klidném no centrálním místě, 50m od obchodů. Železniční stanice 1km, letiště Innsbruck asi 65km.

Apartmány HUBERS URLAUBSDOMIZILE ***

Apartmány HUBERS URLAUBSDOMIZILE ***

Apartmány Hubers Urlaubsdomizile se nacházejí v budově Alpina asi 300m od hotelu Cafe Traudl v centru Mayrhofen a byly nedávno renovované.Nákupné možnosti 150m, nádraží 700m, letiště Unnsbruck 65km.

Penzion ALPEVITA (speciál)

Penzion ALPEVITA (speciál)

Penzion Alpevita se nachází v blízkosti centra Mayrhofen, asi 400m od obchodů uprostřed horské scenérie Zillertalské údolí.

Hotel Garni ERLER ***

Hotel Garni ERLER ***

Hotel Garni Erler se nachází ve městě lyžování Mayrhofen, asi 4 minuty chůze od rušného centra.