SlovenskyEnglishČesky

Lyžování v Rakousku - Schladming, Stubaital, Saalbach, Zillertal, Sölden...

first minute Itálie, Chorvatsko

Zillertal > Tux

Hotel MADSEITERHOF

Hotel MADSEITERHOF

Rodinne vedený hotel Madseiterhof se nachází v srdci vysokohorského alpského střediska Zillertalských Alp Tux. Centrum Lanersbach 3km, potraviny v Hintertux asi 1km, nádraží Mayrhofen asi 17km, letiště Innsbruck asi 70km. Nadmořská výška střediska 1.400m.

Alpinhotel BERGHAUS ****

Alpinhotel BERGHAUS ****

Nově vybudovaný Alpinhotel Berghaus má centrální polohu v údolí Tux, kde ledovec Hintertux je zárukou sněhu. Centrum Lanersbach asi 3km, potraviny v Hintertux asi 2km. Železniční stanice Mayrhofen asi 15km.

Landhaus GUNDRUN

Landhaus GUNDRUN

Landhaus Gundrun skládající se z hlavní a vedlejší budovy (cca 80m od sebe) má centrální polohu v Tux - Lanersbach, v blízkosti restaurace, apres ski, obchody, banky.

Chaty ANNO DAZUMAL ****

Chaty ANNO DAZUMAL ****

Alpská "Vesnička" - Alpendorf, kterou tvoří chaty Anno Dazumal se nachází ve středisku Tux v centru části Lanersbach, lyžařského střediska Zillertal 3000.

Hotel JÄGER ***

Hotel JÄGER ***

Hotel Jäger se nachází v údolí Tux v centrální části Lanersbach. Mayrhofen asi 13km. Sestává z hlavní budovy, budovy "Jägerschlossl" hned naproti a hostitelského domu který je s hlavní budovou propojen podzemní chodbou.