SlovenskyEnglishČesky

Lyžování v Rakousku - Schladming, Stubaital, Saalbach, Zillertal, Sölden...

first minute Itálie, Chorvatsko

Zillertal > Zell am Ziller

Hotel LANDGUT ZAPFENHOF ****

Hotel LANDGUT ZAPFENHOF ****

Hotel Landgut Zapfenhof se nachází na obrovském pozemku a je zařízen ve stylu klasického tyrolského statku; v kuchyni využívá produkty vlastní farmy. Centrum Zell am Ziller a nákupní možnosti asi 800m, nádraží Jenbach 25km, letiště Innsbruck 65km.

Apartmánový dům SCHNEEBERGER

Apartmánový dům SCHNEEBERGER

Apartmány zařízené v tyrolském stylu se nacházejí přímo v Zell am Ziller, jen 10m od nákupních možností a železniční stanice, letiště Innsbruck 60km, v nadmořské výšce 580m.

Hotel TIROLERHOF ***

Hotel TIROLERHOF ***

Rodinne vedený hotel Tirolerhof se nachází v centru Zell am Ziller v nadmořské výšce 580m, 50m od nákupních možností. Železniční stanice 100m, letiště Innsbruck asi 60km.

Hotel DÖRFLWIRT ****

Hotel DÖRFLWIRT ****

Tradiční, rodinně vedený hotel Dörflwirt se nachází na slunném místě nad Zell am Ziller v části Hainzenberg asi 5km od centra Zell am Ziller a železniční stanice. Mayrhofen a Fügen asi 12km. Letiště Innsbruck asi 75km.

Penzion TANNERHOF

Penzion TANNERHOF

Rodinně vedený penzion Tannerhof se nachází ve vesničce Hippach v srdci údolí a lyžařského střediska Zillertal. V blízkosti je tradiční farmářství. Centrum a obchody Zell am Ziller 500m. Nadmořská výška střediska je 575m.

Apartmány REGINA ***

Apartmány REGINA ***

Jednoduché apartmánové ubytování s výbornou polohou pro lyžování ve středisku Zillertal.

Apartmánový dům Regina se nachází asi 200m od centra Zell am Ziller s obchody a potravinami. Letiště Innsbruck 65km, vlakové nádraží 300m.