SlovenskyEnglishČesky

Lyžování v Rakousku - Schladming, Stubaital, Saalbach, Zillertal, Sölden...

first minute Itálie, Chorvatsko
imgimgimgimgimgSkimap Zugspitz ArenaSkipass Zugspitz Arena

Zugspitz Arena

Zahrnuje několik samostatných lyžařských středisek (Marienberg, Bibervier, Ehrwald, Lermoos, Berwang, Zugspitzplatt) pod vrcholem Zugspitze (2.962m). Na jeho druhé straně se nachází nejlepší německé lyžařské středisko Garmisch-Partenkirchen, tato kombinace nabízí neomezené možnosti pro každého lyžaře.

Ubytování Zugspitz Arena

Hotel MC TIROL

Hotel MC TIROL

Hotel Mc Tirol (přebudován ex hotel cube) má výbornou polohu přímo u svahu lyžařského střediska Zugspitze Arena v Biberwier. Centrum a nákupní možnosti v Ehrwald asi 5km. Nadmořská výška střediska 1.000m. Letiště Innsbruck 76km. Hotel poskytuje možnosti aktivního zimního vyžití a designového ubytování s výhodnou cenou.

Hotel KAISERHOF ****

Hotel KAISERHOF ****

Přestavěný a rozšířený rodinný hotel Kaiserhof s přátelskou atmosférou se nachází na úpatí kopce při svazích lyžařské oblasti Zugspitze Arena v nadmořské výšce 1.336m. Patří k němu i hosta dům Thanellerhof (máme v nabídce zvlášť). Centrum Berwang, obchody 200m. Železniční stanice Bichlbach asi 4km, letiště Innsbruck asi 85km.

Hotel SINGER SPORTHOTEL  SPA ****

Hotel SINGER SPORTHOTEL SPA ****

Hotel Singer Sporthotel Spa s více než 80-letou tradicí, příjemnou atmosférou a osobním přístupem se nachází ve středisku Berwang lyžařské oblasti Zugspitz Arena. Pouze 30km od německých hranic, železniční stanice Bichlbach asi 4km.

Apartmány CHALET BERWANG

Apartmány CHALET BERWANG

Apartmány Chalet Berwang mají výbornou polohu, nachází se přímo v centru Berwang. Nadmořská výška střediska je 1.336m. Letiště Innsbruck 86km, železniční stanice v Bichlbachu je 4km.

Lyžařské středisko Zugspitz Arena

Nadmořská výška: 700 - 2.118 m,, sezóna: 01.11. - 03.05., zasněžování: ___
Sjezdovky: celkem: 148 km, lehké: 85 km, střední: 55 km, těžké: 8 km
Lanovky: celkem: 49, vleky: 24, sedačky: 16, kabinky: 9, skibus: ___
Skipas: (6 dní): ___

Lyžování Zugspitz Arena

Další možnosti lyžování nabízejí lyžařská střediska v Rakousku - Lyžování Rakousko