SlovenskyEnglishČesky

Lyžování na Slovensku - Vysoké Tatry, Nízke Tatry, Donovaly

first minute Itálie, Chorvatsko
imgimgimgimgimgimgimgSkimap Demänovská Dolina

Demänovská Dolina

Lyžařské středisko Chopok sever je zpřístupněno z Demänovské doliny, která začíná u Liptovského Mikuláše a končí pod Chopkem. Vleky a sjezdovky jsou propojeny s lyžařským střediskem na jižní straně Chopku přístupné z Brezna. Toto propojení Jasná Nízké Tatry vytváří největší středisko na Slovensku s 36 km tratí a kapacitou téměř 25.000 os. / hod.

Ubytování Demänovská Dolina

Hotel FIM

Hotel FIM

Hotel FIM je situován přímo v srdci Demänovské doliny, která je patrně nejznámější a turisticky nejnavštěvovanější dolinou v Nízkých Tatrách a na jejímž konci se vypíná nejvyšší vrchol tohoto pohoří Chopok.

Hotel TRI STUDNIČKY

Hotel TRI STUDNIČKY

Pověst o neposlušných dcerách liptovského rychtáře, zakletých do tří vyvěrajících studniček, se stala spolu s dřevem, mědí a kamenem základem pro luxusní horský hotel Tri Studničky. Nachází se přibližně 6 km od centra Liptovského Mikuláše a stejně daleko od celoročně využívaného rekreačního centra Jasná.

Hotel GRAND

Hotel GRAND

Komfortní hotel Grand je umístěn na konci Demänovské Doliny na úpatí hory Chopok. Těsně sousedící skiareál Jasná (Chopok – sever) je nevyhledávanějším a nejlépe vybaveným zimním areálem na Slovensku.

Horský hotel SKI ZAHRADKY

Horský hotel SKI ZAHRADKY

Oblíbený a méně náročnými klienty vyhledávaný hotel SKI Záhradky je umístěn v těsné blízkosti dolní stanice šestimístné sedačky na Chopok (sever). Je celoročně dostupný vozem, v zimní sezóně doporučujeme zimní výbavu.

Wellness hotel CHOPOK

Wellness hotel CHOPOK

Wellness hotel Chopok v Demänovské dolině je situován na začátku největšího a nejznámějšího střediska Nízkých Tater (Jasná)

Lyžařské středisko Demänovská Dolina

Nadmořská výška: ___, sezóna: ___, zasněžování: ___
Sjezdovky: celkem: ___, lehké: ___, střední: ___, těžké: ___
Lanovky: celkem: ___, vleky: ___, sedačky: ___, kabinky: ___, skibus: ___
Skipas (6 dní): ___

Lyžování Demänovská Dolina

Další možnosti lyžování nabízejí lyžařská střediska na Slovensku - lyžování Slovensko